Маршрут на Несамовите взимку

Пам’ятки міста та регіону, куди піти у Яремчі, опис маршрутів в які можна піти з Яремче, веломаршрути в Яремче та регіоні
PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 25 янв 2018, 11:21

На мою думку один з найкращих маршрутів взагалі в Карпатах – це озеро Несамовите, та гора Туркул, яка не надто сильно відстала щодо висоти від найвищої в Україні Говерли, але за красою та малочисельними туристами, яких тут зустріти досить важко, випереджає за комфортом всі інші маршрути. Але це особиста думка моя, і ходив я цим маршрутом лише влітку, а хочеться спробувати взимку, тож питання чи не заблудимо, чи є тропи взимку, чи взагалі хтось ходить на Несамовите зимою?

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 26 янв 2018, 10:33

Зимою в гори йти лише групою. Яка б погода не була внизу, в горах завжди холодно, дорога може бути слизькою – легко травмуватись, і якщо ви один отримаєте травму – замерзнете. Буває снігу по коліна і вище, дуже важко йти, буває сніг покритий льодом, страшенно слизько і в гору йти просто неможливо – сковзаєте, потрібне спеціальне взуття. Якщо погода не надто гарна, то вас швидше за все не пустять на КПП до бази Заросляк, якщо ви тудою плануєте йти. До самого Несамовитого тропа добре маркована, але якщо сніг свіжий то тропи не видно, хоча групи при нормальній погоді ходять тим маршрутом і взимку щодня.

Silvestr
Зареєстрований: 20 сен 2018, 18:59

Непрочитанное сообщение Silvestr » 20 сен 2018, 19:01

Підкажіть як дорога на несамовите восени, що краще взути на цей маршрут. Як я розумію за день можна сходити з Заросляка й встигнути назад повернутись? І головне питання як там дорога, багато болота, в кросівках пройдемо, бо думаємо що краще кросівки чи чоботи гумові. В чоботах дуже не хочеться парити ноги, а в кросівках не знаємо чи пройдемо.

Ikihg
Зареєстрований: 14 июн 2018, 20:36

Непрочитанное сообщение Ikihg » 21 сен 2018, 16:15

Болота на маршруте хватает и местами сложно пройти, но резиновые сапоги – явный перебор – они не предназначены для походов, если не жалеете свои ноги, я бы пожалел. Есть трекинговые кроссовки, они не пропускают влагу. Пусть хоть простые кроссовки, но только не резиновые сапоги. А болота по маршруту хватает даже в относительно сухой период, поэтому рассчитывайте сразу выбирая обувь, что в походе одно из самых главных условий хорошего впечатления от путешествий

Ответить

Повернутись у розділ «Туризм в Яремче»