Антивірусні засоби при вірусних захворюваннях

Все про здоров’я та його підтримку. Лікарські трави та рецепти лікування зо допомогою народної медицини.
Galka
Зареєстрований: 14 сен 2017, 08:10

Непрочитанное сообщение Galka » 19 янв 2018, 20:50

Після того як дитина перехворіла та мала дуже високу температуру і лікар нам виписав відразу антибіотики задумалась чи варто взагалі давати антибіотики, чи спробувати щось проти вірусів. Рідні живуть у Росії тож порадили популярні у них противірусні Аміксин та Кагоцел. Вони можуть використовуватись як для лікування так і для профілактики. Але в нас цих препаратів немає, тож почала читати які краще купувати в Україні противірусні засоби. З реклами по телебаченню певно всі знають про Амізон, тож з нього і почала. Але не вірю я тому що пишуть в мережі і дуже перевіряю, особливо те що стосується здоров’я. Тож при спробі вивчити питання чи варто давати противірусні препарати і якщо давати то які саме так і не змогла взагалі знайти правильну відповідь про доречність застосування противірусних засобів при симптомах вірусного захворювання. Як пишуть медичні видання ефективність використання противірусних засобів не доказана і вона досить сумнівна та сама ефективність. Тож так і не вирішила чи купувати противірусні чи ні.

Gribnik
Зареєстрований: 15 сен 2017, 21:47

Непрочитанное сообщение Gribnik » 22 янв 2018, 11:08

У нас дільничний педіатр сама сказала що у них вже не використовують противірусні, хоча деякі виписують гомеопатію (віферон і подібні), але то вже бізнес, а не лікування. Раніше завжди використовували Гропринозин, зараз не використовуємо. Як кажуть раніше за тиждень виліковувались, то тепер за 7 днів.

Paraska
Зареєстрований: 26 сен 2017, 17:39

Непрочитанное сообщение Paraska » 05 авг 2018, 16:48

Немає переконливих даних про ефективність і безпеку всіх цих противірусних препаратів - Арбідол, Амізон та Гропринозин. З вірусом організм впорається сам, головне йому не заважати. І вже якщо вірусна інфекція проявилася симптомами захворювання ніяка "золота таблетка" цей процес вже не зупинить.

Ответить

Повернутись у розділ «Народна медицина. Лікарські трави. Здоровий спосіб життя»