Біржа YoBit.net

Обговорення економічних та фінансових питань
Kriptoman
Зареєстрований: 11 дек 2017, 12:08

Непрочитанное сообщение Kriptoman » 11 дек 2017, 12:09

Пропоную до уваги обговорення біржи з великим вибором криптовалют і хорошими торгами. Також з переваг є розділ з безкоштовними різними монетками які дають безкоштовно один раз на добу і які бувають відносно перспективними.
Ще 1 момент є біржова монета Yovi яка тільки росте. Гарне вкладення. Є розділ для інвестування з на мій погляд надто високими відсотками, я би під такі відсотки не ризикував. Але виводить і обмінює криптовалюти справно та швидко. Хоча досить часто сайт завантажується надто повільно, певно навантаження на ньому ого.

Інтерфейс дуже зручний розбереться навіть новачок.
Комісія на вивід в біткоіни 0,0002 Сатоши, в доги 2. в лайтах 0.002.
Так само є введення фіата: PM, OKPay, QIWI (введення - 0%)
Безпека:
- Шифрування файлових систем
- SSL
- Anti-ddos
- Інтелектуальна система аналізу і блокування підозрілих транзакцій
- Ріал-тайм резервування даних в зашифрованому вигляді
- Cold / hot гаманці

Вкладка безкоштовні монети буде доступна через тиждень після реєстрації.
Депозити долітають швидко і коли заходять на баланс відбувається звук падаючих монет, зручно.
Коли спрацьовує ордер є звук.
Реєстрація тут.

Senirita
Зареєстрований: 13 дек 2017, 14:23

Непрочитанное сообщение Senirita » 13 дек 2017, 14:31

От хто продумав таку назву цій біржі? Тож й вимовити то вголос соромно… Страх Божий, а не назва

Tehnik
Зареєстрований: 06 дек 2017, 07:27

Непрочитанное сообщение Tehnik » 13 дек 2017, 18:50

Назва біржі має на увазі що «Ю» «БІТ», тобто ваш БІТкоїн, а не те що собі на пригадували. До речі й правда цікава біржа, як й сама тема криптовалют, яку відкрив для себе відносно недавно, але дуже загорівся. Щодо цієї біржі дійсно можна отримувати кожен день декілька різних монеток, але що то за монетки й досі не розібрався.

Smilivec
Зареєстрований: 21 ноя 2017, 14:55

Непрочитанное сообщение Smilivec » 16 дек 2017, 18:07

Де краще тримати монети на біржі, чи на пулі?

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 19 дек 2017, 15:12

Південнокорейська криптовалютная біржа Youbit оголосила про закриття та початок процедури банкрутства після того, як вдруге за останній рік виявилася жертвою хакерів. Невідомі зловмисники викрали близько 17% активів майданчики, повідомляє Reuters.
За даними видання, біржа була зламана у вівторок, 19 грудня, о 4:35 за місцевим часом. Представники Youbit не повідомила точну суму викрадених коштів, проте вже підтвердили, що переведуть користувачам 75% від коштів, які ті зберігали на своїх балансах до злому.
Представник Корейського агентства інтернет і безпеки (KISA) додав, що правоохоронні органи вже розслідують хакерську атаку.

Kriptoman

Непрочитанное сообщение Kriptoman » 20 дек 2017, 06:41

Головне що не з YOBIT а з YoUbit сталась така прикра ситуація, а то б було дуже шкода. Бо згадана вище біржа дійсно цікава навіть для тих хто ніколи не займався майнінгом, а просто хоче спробувати торгувати. Можна прикупивши трохи криптовалюти спостерігати як вона росте щодня, а в більшості випадків саме так і відбувається протягом останніх років. А щодо біржі – то це одна з кращих саме для громадян з СНГ через те що має російський інтерфейс і багато пар валют.

Neo
Зареєстрований: 04 окт 2017, 21:32

Непрочитанное сообщение Neo » 21 дек 2017, 20:46

Скажіть хто обізнаний це лише в мене на вкладці «Фрі коінз» там де так звані «крани» білий екран, хоча раніше отримував щодня монетки, а зараз вже день з третій білий екран на цій сторінці

Денис Михайлович
Зареєстрований: 06 сен 2017, 10:21

Непрочитанное сообщение Денис Михайлович » 26 дек 2017, 21:09

Поясніть мені щодо даної біржі, а саме розділу InvestBox от YoBit, там правила написані англійською, і наскільки мені дозволяють її знання то для того щоб інвестувати необхідно щодня грати в так званий Dice Games. Якщо я правильно зрозумів, то питання відносно валюти для гри лише в тій в якій я збираюсь інвестувати чи в любій і суми для гри мають якийсь мінімум? Для відкриття так званого депозиту потрібно в той вже день грати чи наступний?

Kriptoman

Непрочитанное сообщение Kriptoman » 27 дек 2017, 16:07

Насправді там все просто, коли ви інвестуєте у вас запускається таймер підрахунку, і ось після цього потрібно раз на добу грати в Dice у любій валюті і на любу ставку, тобто можна обрати з тих що отримали на кранах і вибрати мінімальну ставку на гру, і тоді буде ваш депозит збільшуватись. За ту добу що не грали, відсотки по депозиту не будуть нараховані.

Ответить

Повернутись у розділ «Банки, фінанси, економіка»