Ціни на відеокарти в Україні

Обговорення питань пов’язаних з налаштуванням, тестуванням та придбанням комп’ютерної техніки та програмного забезпечення
Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 29 ноя 2017, 20:06

Відкрию окрему тему, бо почав писати про те де краще купити комплектуючі до ПК, але то одне, а ось що робиться з цінами сьогодні на відеокарти то не вкладається в голові. Таки купив я MSI PCI-Ex GeForce GTX 1060 OC 3GB близько за 6900 з копійками, а сьогодні вона там саме де купував (у Розетці) коштує 8200, і щось підказує мені що завтра вона вже буде коштувати 9000. Цікаво стало які раніше ціни були на відео карти з ряду 1060-1070-1080. Бо раніше я цим не займався і не слідкував за ціною, тож може хто знає про коливання цін на них і чи є ще шанс що вони знизяться, чи то малоймовірно?

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 01 фев 2018, 10:40

Шановний, як вчасно ви купили собі відео карту, зважаючи на ваші прогнози щодо ціни то вони те що виправдались, а куди більше пішли ніж ви прогнозували. Тож наразі переді мною стоїть питання яку першу відео карту купити, хочу і щоб пограти можна було і щоб випробувати свій комп’ютер в майнінгу. Просто не впевнений що сам зможу все налаштувати тому й починати хочу поки з однієї карти. Якщо все вийде до докуплю, але хочу щоб були однакові, а не вінегрет. Тому намагаюсь зробити вдалий вибір стосовно відео карти особливо враховуючи нинішні ціни на них, які лізуть догори, як альпініст на Говерлу. Тож вибір серед 1050 ТІ, 1060 та 1070. Поки саме на них упинив свій вибір, але конкретно поки не можу ніяк визначитись

Dilovvod
Зареєстрований: 07 ноя 2017, 06:51

Непрочитанное сообщение Dilovvod » 03 фев 2018, 07:35

Крипта впала вдвічі, а магазини не поспішають скидати ціни на відео карти. Цікаво хтось зараз купує по таким цінам, чи продавці просто не можуть так швидко реагувати на зміни на ринку. Щось згадується минуле літо то ціни після падіння тримались близько 3 місяців. Так що й зараз певно стільки ж потрібно щоб продавани докумекали що за такою ціною карти брати не будуть.

Cikl
Зареєстрований: 15 фев 2018, 10:29

Непрочитанное сообщение Cikl » 10 мар 2018, 09:27

Падают курсы криптовалют, и соответственно начали снижаться цены и аппетиты продавцов видеокарт. Так что в скором времени прилавки будут как и раньше сверкать обилием предложений. А если крипта обвалится, то видеокарт будет такое количество и по такой вкусной цене, что такого еще не бывало, и шанс такого довольно большой.

Ytub
Зареєстрований: 07 авг 2017, 06:32

Непрочитанное сообщение Ytub » 25 апр 2018, 07:31

Не смотря на падение курсов биткоинов, цены на видеокарты как были высокими так и остаются. Где вы видите снижение цен? К примеру карта среднего уровня мощности 1070 стоит порядка 18-20 тыс.грн. При том что сам системный блок может стоить легко меньше 10 тыс грн.

Fedor
Зареєстрований: 14 янв 2018, 07:36

Непрочитанное сообщение Fedor » 05 май 2018, 20:50

Крипта опять растет – не упадут в цене видеокарты, разве что Нвидиа новые выпустит, тогда старые модели подешевеют.

Ответить

Повернутись у розділ «Комп'ютери, ноутбуки, планшети та програмне забезпечення»