Кращі українські пісні

Музика робить наше життя більш емоційним та радісним тож ділимося кращими композиціями, хто що слухає.
eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 27 ноя 2017, 09:58

Певно через агресію нашого східного сусіда все більше хочеться якось відокремитись від всього російського і мене все частіше тягне слухати українські пісні. Тож дуже вдячний колективам та виконавцям які співають українською. Не буду згадувати тих, кого перестав слухати, от не лежить душа до них саме після початку конфлікту на сході, а пропоную ділитись у цій темі лише УКРАЇНСЬКИМИ ПІСНЯМИ.
І на початок пісня з останнього прямого ефіру шоу «Х-фактор» гурту «Без обмежень» - Най, яку слухаю впродовж цих вихідних цілими днями. Неймовірне виконання, немає слів передати ті відчуття під час прослуховування.

Без обмежень - Най
phpBB [youtube]

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 30 янв 2018, 10:24

Захотілось поділитись, бо душа співає кожну пісню цих хлопців. Як добре що в Україні є таке шоу як Х-фактор, яке відкрило особисто для мене дуже багато нових імен. Хоча зараз мова не про нове ім’я, а про добре забуте, але від цього пісні його гіршими не стали. До речі він не переміг, а став лише другим. І я розумію чому, бо занадто багато дозволяв висловлювань під час шоу, і Дмитро Шуров вніс свою лепту, щоб переміг Панчишин. Нікого не осуджує, а просто радію слухаючи такого талановитого Юрка Юрченко. І ось всі його виступи на Х-факторі – я вже заслухав його до дір.
phpBB [youtube]

Neo
Зареєстрований: 04 окт 2017, 21:32

Непрочитанное сообщение Neo » 07 апр 2018, 18:59

На днях случайно натолкнулся на клип и с тех пор уже прослушал, как говорят, до дыр. Песенка и сам клип никак не думал что поет девушка из Украины, а когда узнал вообще офигел. Правда, жаль что больше пока нет у них ничего стоящего. Но эта песня цепляет за живое, как я понимаю песня про состояние легкого алкогольного опьянения. Но лучше послушать, а еще лучше и посмотреть.
phpBB [youtube]

eddbit
Site Admin

Непрочитанное сообщение eddbit » 18 май 2018, 20:02

Певно найкраща пісня Насті Каменских "Тримай"
phpBB [youtube]

LusMukuta
Зареєстрований: 17 апр 2018, 13:10

Непрочитанное сообщение LusMukuta » 17 июл 2018, 11:50

На як забути тауі шедеври?
phpBB [youtube]

phpBB [youtube]

eddbit
Site Admin

Непрочитанное сообщение eddbit » 24 авг 2018, 10:32

До Дня Незалежності хочеться щось патріотичного, тож пару пісень, що підіймають надію на краще для України
phpBB [youtube]

phpBB [youtube]

phpBB [youtube]

Eduard
Зареєстрований: 28 сен 2017, 18:27

Непрочитанное сообщение Eduard » 25 авг 2018, 14:46

Гадаю доречним розмістити концерт до Дня незалежності з Вакарчуком в олімпійському, захоплює дух від пісень та від кількості присутніх, яких було за повідомленням ЗМІ понад 100 тис. – дійсно Святославу вірять більшість українців, і якби він пішов би туди де його більшість чекає, то переконаний переміг би, питання чи піде

phpBB [youtube]

Ytub
Зареєстрований: 07 авг 2017, 06:32

Непрочитанное сообщение Ytub » 01 сен 2018, 06:57

Пробовал найти информацию про львовский дует MOVA в исполнении которого всего пару песен на Ютубе, но их песни настолько врезались в душу, что слушаю целыми днями, и пока не нашел практически никакой информации. По моему мнению чисто украинская музыка, без всякой современной примеси попсы, именно это и есть настоящая украинская музыка. На канале в фейсбуке они поделились постом, что в данный момент записывают новую песню "Наречена" – ждем свадебный вальс в исполнении дуэта MOVA, а пока две песни «Знаєш болить» та «Зіронько моя».
phpBB [youtube]

phpBB [youtube]

Вот такую нужно музыку слушать, поддержим украинских исполнителей!!!!!

Gucul

Непрочитанное сообщение Gucul » 09 сен 2018, 17:22

Ще трохи пісень львівського співака Заліско Андрія
phpBB [youtube]

phpBB [youtube]

phpBB [youtube]

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 11 сен 2018, 21:23

А "Десь по світу" чому досі не розмістили
phpBB [youtube]

Did
Зареєстрований: 02 июл 2018, 09:58

Непрочитанное сообщение Did » 12 сен 2018, 09:38

Яка своєчасна пісня, уявляю як то її слухати нашим заробітчанам розкиданим, як співається у пісні, по всьому світі. Чому доля у наших людей така, ніби не дурні, ніби освіта непогана, а живемо гірше багатьох країн.

Gucul

Непрочитанное сообщение Gucul » 23 сен 2018, 08:27

Вразила на кастингу шоу «Х-фактор» у Львові виконанням пісні Вакарчука «Обійми» 17-річна кримчанка Оксана Івасів, яка зараз навчається у Львові. Спіла по-своєму і зовсім по-новому я побачив для себе цю композицію
phpBB [youtube]

Ответить

Повернутись у розділ «Музика в нашому житті»