Де краще (дешевше) купувати комплектуючі до комп’ютера

Обговорення питань пов’язаних з налаштуванням, тестуванням та придбанням комп’ютерної техніки та програмного забезпечення
Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 23 ноя 2017, 07:31

Розглядаю та все вичитую про такий спосіб заробітку, про який йдеться мова у сусідній темі про майнінг (генерація криптовалюти). Для цього потрібен потужний комп’ютер. Зрозуміло, якщо є гроші можна купити що завгодно і будь-коли. Але ж хочу мінімізувати витрати, тож шукаю де краще купити комплектуючі. Для прикладу той самий Аліекспрес вже замовив SSD з портом підключення з формфактором M.2, що забезпечує в теорії більшу у 5 разів швидкість зчитування ніж при звичайному підключенні через SATA. Хоча для ферми таке прискорення не так вже й важливе, але буде менше дротиків на цій фермі, адже такий форм фактор вимагає встановлення просто на материнку без будь-яких дротів. Правда материнка має підтримувати даний тип підключення SSD. Тож вибрав материнку спеціально ніби налаштовану для майнингу Gigabyte GA-H110-D3A, яка має можливість підключення 6 відеокарт без будь-яких танців. Тож зараз шукаю де можна цю материнку купити, також оперативну пам’ять може можна замовити десь дешевше ніж на Розетці. До речі SSD, який вже замовив на Алі коштує набагато дешевше ніж на розетці, а ось материнку на Алі боязко купувати, а оперативка там чомусь дорога. Тож порадьте де хто купує комплектуючі.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 25 ноя 2017, 13:05

Я би порадив звертати все ж на гарантію, адже з Аліекспрес про гарантію взагалі можна забути, та й якщо купувати в Інтернеті також трохи накладно буде у гарантійному випадку. А при тому що комп’ютери у вас будуть працювати цілодобово та й комплектуючі недешеві то фактор гарантії дуже важливий. То я би особисто вибирав щось поблизу дому, щоб у гарантійному випадку не пересилати поштою, а віднести і передати з рук в руки. Це моя особиста точка зору, нікому не нав’язую.

Neo
Зареєстрований: 04 окт 2017, 21:32

Непрочитанное сообщение Neo » 26 ноя 2017, 10:49

Sidr писал(а):
23 ноя 2017, 07:31
Для прикладу той самий Аліекспрес вже замовив SSD з портом підключення з формфактором M.2, що забезпечує в теорії більшу у 5 разів швидкість зчитування ніж при звичайному підключенні через SATA.
Дайте посилання, будь-ласка, де замовляли, якщо не можна на форум то напишіть в приват, дуже буду вдячним

Kontrol
Зареєстрований: 29 авг 2017, 20:05

Непрочитанное сообщение Kontrol » 26 ноя 2017, 19:39

Выбирал ноутбук себе и могу поделиться своим видением компьютерных магазинов и их политики в день акции, так называемой черной пятницы.
Первый магазин Розетка – особо низких цен не найдете даже в распродажи, но цены оправдывают качество обслуживания, гарантию и сервис в целом, который на очень высоком уровне – претензий нет, но качественное дешевым не бывает, в полней мере характеризует политику Розетки.
Второй по популярности покупок у меня идет Фотос, который в последнее время стал довольно плохим магазином, цены не ниже чем в Розетке, доставка дороже, на распродаже продают устаревшую технику.
И открыл для себя новый магазин КТС, который действительно предлагает низкие цены на ноутбуки, некоторые модели. Но правда выбор немного скудный, зато есть к примеру версии ОЕМ, который стоят гораздо меньше чем оригиналы, правда гарантия на них меньше, всего 3 месяца, но такой вариант подойдет тем, кто сильно ограничен в бюджете.

Sidr

Непрочитанное сообщение Sidr » 27 ноя 2017, 21:48

Neo писал(а):
26 ноя 2017, 10:49
Дайте посилання, будь-ласка, де замовляли, якщо не можна на форум то напишіть в приват, дуже буду вдячним
також не знаю чи можна, але ж то не реклама, думаю багатьом буде цікаво, адже класна штука і відносно дешево коштує - посилання, правда продавець дуже довго відправляв, але тепер чекаю, як отримаю та перевірю то розповім про враження

Sidr

Непрочитанное сообщение Sidr » 28 ноя 2017, 15:15

Щось робиться з ціною на відеокарти, напевно всі такі як я вирішили зайнятись майнінгом, і ціни відповідно не те що пішли, а побігли догори. Я в п’ятницю замовив на Розетці відеокарту MSI PCI-Ex GeForce GTX 1060 OC 3GB, і з того часу щодня дивлюсь за ціною, то ця карта кожен день дорожчала на 100 гривень і більше, а зараз коштує на 700 грн дорожче і її вже немає у продажу.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 28 ноя 2017, 19:17

Sidr писал(а):
28 ноя 2017, 15:15
Щось робиться з ціною на відеокарти, напевно всі такі як я вирішили зайнятись майнингом, і ціни відповідно не те що пішли, а побігли догори. Я в п’ятницю замовив на Розетці відеокарту MSI PCI-Ex GeForce GTX 1060 OC 3GB, і з того часу щодня дивлюсь за ціною, то ця карта кожен день дорожчала на 100 гривень і більше, а зараз коштує на 700 грн дорожче і її вже немає у продажу.
Так і не дивно, зважаючи на новини про те що Bitcoin за останній тиждень стрімко подорожчав і перевалив історичну та емоціональну відмітку в $10 тис! Тепер купити відеокарти буде не те що важко і дорого, їх взагалі не стане, і не лише в Україні, а й у світі.

Eduard
Зареєстрований: 28 сен 2017, 18:27

Непрочитанное сообщение Eduard » 29 ноя 2017, 19:42

Часто купую комп’ютерну техніку і не можу сказати де краще та дешевше, маю на увазі українські Інтернет-магазини. Буває в одному одна річ дешевша, а в іншому друга. Тож необхідно вибираючи по кожній позиції дивитись пропозиції різних магазинів, є агрегатори з цінами усіх магазинів, тож там і зручний фільтр тож легко і швидко можна знайти саму дешеву ціну на конкретний товар.

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 29 ноя 2017, 21:16

Sidr писал(а):
23 ноя 2017, 07:31
Тож вибрав материнку спеціально ніби налаштовану для майнингу Gigabyte GA-H110-D3A, яка має можливість підключення 6 відеокарт без будь-яких танців.
Для чого вам ця материнка? Є визнаний вибір для майнінгу - ASRock H81 Pro BTC, яка є і на Розетці і коштує дешевше вашої, і там пам’ять DDR3,яка дешевша в рази від тої що у вас.

Ответить

Повернутись у розділ «Комп'ютери, ноутбуки, планшети та програмне забезпечення»