Як навчитись кататись на гірських лижах дорослому

Гірськолижні курорти, гірські лижі в Яремче, школа катання, поради щодо вибору спорядження, обговорення трас на Буковелі
Smilivec
Зареєстрований: 21 ноя 2017, 14:55

Непрочитанное сообщение Smilivec » 21 ноя 2017, 14:56

Мені вже досить багато років, але з’явилось сильне бажання хоча б трохи навчитись кататись на гірських лижах. Порадьте пенсіонеру де це можна зробити більш безпечно, щоб самому нічого не поламати та й людей не покалічити, а також щоб по грошам не дуже боляче було.

Neo
Зареєстрований: 04 окт 2017, 21:32

Непрочитанное сообщение Neo » 26 ноя 2017, 10:52

Думаю никто вам не даст универсальный совет, который походит для каждого. Кто-то хочет учиться самостоятельно, кому то необходим инструктор, я лично учился сначала по Интернете, так сказать теорию, а потом час в групповом занятии с инструктором в Ворохте, а потом в Буковеле на горке для новичков, возле многоэтажной парковки, там склон почти пологий и для новичков самое оно.

Kontrol
Зареєстрований: 29 авг 2017, 20:05

Непрочитанное сообщение Kontrol » 26 ноя 2017, 19:30

Терпение и труд… Главное в учение – желание, и чем оно больше, тем быстрее научиться. А учиться крайне желательно на хорошо ратраченных трасах. Когда трасса ровная то ехать гораздо легче. В Буковеле когда много людей то уже к обеду трассы все стают, мягко говоря, не очень подходящими для катания новичков, там и более опытный может не устоять. Я бы советовал учиться в Буковеле с самого утра, когда людей поменьше и трассы ровные.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 27 ноя 2017, 14:54

Перше – вчитись краще з інструктором, але дорожче
Друге - підйомник - перший час абсолютно непотрібний і гроші зекономите заодно
Третє - піднімаєтеся метрів на 30, встаєте плугом і на дуже маленькій швидкості намагаєтеся їхати - якщо вниз занадто швидко, їдьте спочатку з боку в бік стосовно траси

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 27 ноя 2017, 21:19

Привіт, гірські лижі не дешева розвага ...
Порадив би для початківця Буковель, саме через пологі та рівні схили. Сучасне катання - карвінг, це специфічна навантаження і техніка, нею навіть не всі хто вміє спуститися зі схилу, не впавши, володіють... - Для збереження здоров'я і швидкого прогресу раджу починати з інструктором. Задоволення не дешеве, я вчився сам, трохи довше і більш болюче, але більш економний варіант…

Ответить

Повернутись у розділ «Гірські лижі та сноуборд»