Скільки хто часу вчився кататись на лижах

Гірськолижні курорти, гірські лижі в Яремче, школа катання, поради щодо вибору спорядження, обговорення трас на Буковелі
First
Зареєстрований: 10 ноя 2017, 12:19

Непрочитанное сообщение First » 10 ноя 2017, 12:20

Скільки часу потрібно вчитись кататись на гірських лижах щоб впевнено себе почувати на трасах. Розумію що у кожного своє, але щось я дуже здається боюсь. Сама катаюсь вже цього року буде 3 рік, а окрім 7-ї траси кудись боюсь навіть суватись. А як дивлюсь відео складних трас на Букове лі то в мене аж дихання перехоплює від страху. Це я така трусіха, чи це норма? І на яку трасу їхати після 7-ї? так щоб не сильно відрізнялась. Хоча й на сьомій я б не сказала що почуваю себе впевнено.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 10 ноя 2017, 14:42

Тут також не всі аси. Пам’ятаю як сам вчився – метр їду, два – валяюсь. І що значить навчитись? Ви ж вже пишете що катаєтесь на своїй трасі. Ось і катайтесь – головне отримувати задоволення, а не покоряти траси наввипередки. Ви повинні почувати себе комфортно та безпечно на трасі, а коли вам там стане нудно ось тоді й вже значить пора на більш складну. А щодо термінів краще й не задумуватись. Хтось вчиться з ранку до вечора, хтось годинку. І навіщо то воно вам? Отримуйте задоволення – ось головна мета катання на лижах.

Sidorivna
Зареєстрований: 06 ноя 2017, 07:13

Непрочитанное сообщение Sidorivna » 10 ноя 2017, 14:49

Все залежить від сили вашого бажання. Якщо сильно хочеш, то вчишся через "не можу". Упав-встав і знову пробувати і так поки не вийде. Перший день я тільки й робила, що падала, зате до вечора ледь стояла, але їхала. За три дні вже так-сяк каталась. На 5-й день катала на червоних трасах. Дорогу здолає той, хто йде...

Ответить

Повернутись у розділ «Гірські лижі та сноуборд»