Фізичні вправи перед відкриттям сезону катання на лижах

Гірськолижні курорти, гірські лижі в Яремче, школа катання, поради щодо вибору спорядження, обговорення трас на Буковелі
Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 10 ноя 2017, 07:43

Виникло в мене питання. Які вправи ліпше всього тренують ті м’язи які використовуються під час катання на лижах?
Я роблю щодня зарядку (турнік, брус, прес ще планую присідати почати) от і цікаво стало можливо ліпше інші вправи робити?
Тільки без фанатизму там типу купи тренажер який імітує лижі або ще щось. Вправи бажано щоб доступні були без додаткових снарядів і тренажерів.
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 10 ноя 2017, 10:15

відносно просто знаходяться на ютубі комплекси для пресу, базові елементи акробатики, етс... чисто заточене під лижі поки не бачив, втім особливо не шукав.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 10 ноя 2017, 14:45

Як на мене присідати то не сама вдала вправа для суглобів, які сам особисто вже потрохи відчуваю тому мушу берегти. Для ніг – краще випади, і навантаження більше і суглоби щадять. А взагалі, для лижників не думаю що потрібно робити спеціальні вправи – загальні на витривалість, та на ноги упор.

Rebus
Зареєстрований: 21 сен 2017, 14:31

Непрочитанное сообщение Rebus » 12 ноя 2017, 16:42

Можна ще взути лижі і в них поприсідати. До речі хтось пробував в лижах присідати? інші групи м’язів працюють не кожна людина на ходу зможе присісти а потім встати. Нє, ну присідають практично всі, а от назад…
А ще один дядечко казав, що можна використовувати круг який на підлогу кладеться (така маленька хрєнь, на якій крутитись можна). Стоячи на ній треба тримати корпус прямо а ногами робити вліво - вправо. Розробляються таким чином коліна. Але чи правда чи ні не знаю.

IkarIus
Зареєстрований: 21 авг 2017, 10:03

Непрочитанное сообщение IkarIus » 20 ноя 2017, 08:22

цікава темка, особливо про розтяжки для стопи і ніг взагалі...
я наприклад зараз просто тримаю тіло в формі, всезагальна підкачка - прес купа вправ, віджимання, підтягування, качаю спину, + ще імітація віджимання на бруссях (на ті ж м’язи)... Але в лижному спорті мабуть головне прес, ноги, спина, а присідання гммм так потрібно, але коли будеш десь падати не сильно спасе)) і по досвіду за 3-м разом катання буде вже все одно робив ти якісь вправи до цього чи не робив, тіло звикне знову до гірськолижного спорту

Swen
Зареєстрований: 08 сен 2017, 17:17

Непрочитанное сообщение Swen » 22 ноя 2017, 21:52

Біг, стрибання зі скакалкою, присідання, стрибання вздовж гімнастичної лавки обома ногами відразу, загальна фізкультура, катання на велосипеді за правилами (не на тренажері).
Безпосередньо перед катанням на лижах – 30 хв розминки (ну хоча б 15), як у любому спорті перед тренуванням, тут немає нічого нового чи чогось надзвичайного, такі розминки нічим не відрізняються для різних видів спорту, окрім невеличких нюансів, хто займався спортом або займається знає.

Ответить

Повернутись у розділ «Гірські лижі та сноуборд»