Рецепти, поради та тонкощі приготування Глінтвейну!

Енергетичні та алкогольні напої, а також газовані напої та напої безалкогольні. А ще в цьому розділі описано приготування коктейлів (алкогольні, безалкогольні коктейлі, молочні коктейлі, кисневі коктейлі)
Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 10 ноя 2017, 06:51

Всі, кому не байдужий один із головних атрибутів зимнього відпочинку - Глінтвейн, викладайте будь ласка свої кулінарні вигадки та консервативні з великими традиціями рецепти цього фантастичного напою!
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 10 ноя 2017, 10:13

Лучшее средство от начинающейся простуды (древнегреческий рецепт, проверенный годами и собственным опытом).
Все по 2:
- 2 стакана красного вина
- 2 ложки меду
- 2 гвоздики
- 2 дольки лимона
- 2 щепотки корицы
Доводишь до кипения, но не кипятишь.
Пить на ночь маленькими глоточками.

First
Зареєстрований: 10 ноя 2017, 12:19

Непрочитанное сообщение First » 10 ноя 2017, 12:24

Мій рецепт: Червоне домашнє вино (воно як правило солодке, якщо нема свого, то найкраще купляти закарпатське домашнє, як правило його часто продають на дорозі на Бук), кориця, висушені пелюстки квітки шипшини (якщо нема то гвоздика), трошки ваніліну і щіпочку солі, цукор за смаком, довести до кипіння, але не кип’ятити.
Смачного!!!!

klerk
Зареєстрований: 08 авг 2017, 20:52

Непрочитанное сообщение klerk » 10 ноя 2017, 19:35

Я в компанії штатний бадяжник глінтвейну. Ділюся сокровенним:
Пляшку білого, пляшку червоного (найкраще солодке та півсолодке, але використовуються при бажанні і портвейн, і столові і сухі) з любов’ю і ніжністю виливаєте в каструлю.
Легкими і плавними рухами додаєте, зважаючи на температуру на дворі, стан трас, час і дату приготування, - смачні прибамбаси: цитруси (видушити можна пів-лимона, мандаринку, шкірки апельсинки, 1 ківі), меду 1-2 столові ложки або варенння-джем.
Будь-яким чаклунським способом з виконанням танцю "Володар Глінтвейна" вносите в наявну рідину чарівні бонуси: ваніль, гвоздику, корицю...

Rebus
Зареєстрований: 21 сен 2017, 14:31

Непрочитанное сообщение Rebus » 12 ноя 2017, 16:33

Рецепт от меня: На бутылку сухого красного вина необходимо добавить апельсиновую кожуру кусочками (с половины апельсина), гвоздику (немного, экспериментируйте, 3-6 шт.), корицу, кардамон, имбирь, сахар (2-3 ст.ложки), можно добавить еще несколько изюминок, а также особенную прелесть придает 1-2 ч.ложки вишневого варенья.
Советую тем, кто делает в первый раз, сначала добавлять по чуть-чуть всех ингредиентов и пробовать, чтобы не было слишком резкого вкуса или слишком сладко.
Насчет качества вина: я не согласна, что пойдет любое - это ведь основной ингредиент! Всякую бодягу не стоит брать. Но с другой стороны и супер дорогое - тоже не нужно, т.к. действительно потеряет свой изначальный вкус. Оптимальное решение (по собственному опыту) - каберне.
В белое кладите все то же, кроме вишневого варенья.

Ulyanka
Зареєстрований: 19 авг 2017, 17:51

Непрочитанное сообщение Ulyanka » 20 ноя 2017, 10:03

глинтвейн делается очень просто, натуральное виноградное вино разогреваете, добавляете сахар, корицу, гвоздику, и можно немного разбавить водой кипяченой, если вино хорошее, потому что получается очень концентрированный напиток

Iren
Зареєстрований: 19 авг 2017, 21:12

Непрочитанное сообщение Iren » 20 ноя 2017, 10:46

На мою думку глінтвейн ліпше робити на свій смак, мені знайомі привезли з Австрії 2 пляшки глінтвейну по 2 євро, щодо ціни що дешево не грузіть мене бо там алкоголь не такий дорогий як ви думаєте! В цілому до суті різницю між нашим саморобним і цим привезеним глінтвейном я особливо не відчула, тому на майбутнє буту робити собі сама глінтвейн.

Ответить

Повернутись у розділ «Напої і коктейлі»