Що можна купити за 50 тис. в Карпатах

Оголошоення про продаж земельних ділянок у Яремче. Обговорення питань де краще купити, скільки коштують, на що звернути увагу при виборі земельної ділянки в Яремче та регіоні.
Dilovvod
Зареєстрований: 07 ноя 2017, 06:51

Непрочитанное сообщение Dilovvod » 07 ноя 2017, 06:54

Шукаю варіанти купівлі нерухомості, і краще саме земельної ділянки, в Карпатах. Як варіант розглядаю щось близьке до Буковелю (Микуличин, Татарів, Ворохта, Яремче Вороненко). Продивлявся оголошення про продаж земельних ділянок на ОЛХ, майже всі без кадастрового номеру, без фото на карті, без вказування як далеко комунікації та дорога. Тобто просто написано продам 10 соток у дуже гарному місці. А як починаєш дзвонити то там немає газу чи світла, чи взагалі нічого немає, тільки річка рядом. Тож буду радий пропозиціям з детальним описом (місцезнаходження бажано показати на карті, як близько комунікації, дорога, ліс, річка, кадастровий номер і т.д.) ділянки що продається. Цікавить ділянка в перерахованих населених пунктах.

Natasha
Зареєстрований: 10 ноя 2017, 15:21

Непрочитанное сообщение Natasha » 10 ноя 2017, 15:27

Доброго дня .Можу запрпонувати Вам ділянку в м.Яремче,площа всієї ділянки 46 сотих, до якої підведені комунікації,є кадастровий номер. при потребі можу зробити фото.Якщо Вас цікавить телефонуйте 0954364241 - Наталія.

Dilovvod
Зареєстрований: 07 ноя 2017, 06:51

Непрочитанное сообщение Dilovvod » 11 ноя 2017, 11:32

Natasha писал(а):
10 ноя 2017, 15:27
Доброго дня .Можу запрпонувати Вам ділянку в м.Яремче,площа всієї ділянки 46 сотих, до якої підведені комунікації,є кадастровий номер. при потребі можу зробити фото.Якщо Вас цікавить телефонуйте 0954364241 - Наталія.
Доброго дня пані! Буду вдячний за як можна більш детальну інформацію, можна в приватне повідомлення, якщо не хочете розміщувати на форумі, і фото ділянки на карті дуже бажано.

Natasha
Зареєстрований: 10 ноя 2017, 15:21

Непрочитанное сообщение Natasha » 13 ноя 2017, 10:26

Доброго дня,якщо можна залиште свої контакти,якщо є Viber буде дуже зручно,тоді я вам відправлю фото)дякую. Або звяжіться зі мною,по контакту, який я залишала)

Ответить

Повернутись у розділ «Продаж земельних ділянок у Яремче»