Готуємо лікери вдома

Енергетичні та алкогольні напої, а також газовані напої та напої безалкогольні. А ще в цьому розділі описано приготування коктейлів (алкогольні, безалкогольні коктейлі, молочні коктейлі, кисневі коктейлі)
Liska
Зареєстрований: 30 июл 2017, 09:07

Непрочитанное сообщение Liska » 17 окт 2017, 21:24

Бейліз - надзвичайно смачний домашній лікер. Ось мій особистий рецепт, до речі, сьогодні вже приготувала, сиджу і насолоджуюся...

Приблизно вийде 0,6 л.

На 150 гр. коньяку, віскі:
1 б. згущеного молока
200-300 мл. рідких вершків мінімум 20% (краще 30%)
2 жовтки
1 повна ст. ложка хорошої розчинної кави
Екстракт ванілі 6-7 крапель (можна пакетик ванільного цукру)
50гр. чорного шоколаду без добавок

Приготування:
У каву наливаємо 1 чайну ложку води і ретельно перемішуємо, шоколад топимо на водяній бані, додаємо 5-6 ст.л. рідких вершків (щоб легше було виливати). Коли шоколад повністю розтопиться, додаємо туди розведеної кави. Ми залишаємо остуджувати. У блендері збиваємо два жовтки з банкою згущеного молока, додаємо ваніль. Потім вливаємо шоколадну масу і знову збиваємо. Вершками, що залишилися змиваємо залишки шоколадної маси і знову все збиваємо. Ну а тепер вливаємо коньяк або віскі і залишаємо збивати ще 1-3 хвилини. Розливаємо по пляшках (бажано з темного скла), кладемо в холодильник і даємо настоятися хоча б 2 години, а краще добу... На смак це щось неймовірно смачне, що хочеться пити часто, але потрошку, бо якщо багато то вже смак стає не той.

Kristinka
Зареєстрований: 23 авг 2017, 18:58

Непрочитанное сообщение Kristinka » 21 окт 2017, 19:39

Liska дякую за рецепт, а можна уточнити чи знаєте і можете щось підказати? Якщо я хочу безалкогольні Бейліз, то чим замінити в рецепті алкоголь?
Адже якщо взагалі не додавати алкоголь, то порушиться пропорція і т.д.

Liska
Зареєстрований: 30 июл 2017, 09:07

Непрочитанное сообщение Liska » 21 окт 2017, 21:45

Зовсім без алкоголю не вийде, можеш спробувати взяти більше вершків і менше горілки вихід отримаєш приблизно 9 градусів міцності лікеру.

Ответить

Повернутись у розділ «Напої і коктейлі»