Выбор шлема

Гірськолижні курорти, гірські лижі в Яремче, школа катання, поради щодо вибору спорядження, обговорення трас на Буковелі
PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 16 окт 2017, 10:52

Думаю что каждый рано или поздно сталкивается с повышением навыков катания и скорости, посему требуется дополнительная зашита головы.
Что посоветуете? Есть маска Carrera, хочется чтобы шлем подходил под нее. Супер наворотов не требую хочется чтобы лучшее соотношение цена\качество

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 22 окт 2017, 11:22

Взяв собі Rossignol Radical 8, правда ще літом минулого року (разом з маскою Uvex вийшло десь 120$). Хоча порівняти немає з чим, бо мій перший шолом, але враження також тільки позитивні.
Найперше у виборі - це щоб було в ньому зручно і не відчувалось дискомфорту. Якщо вже є маска, то беріть її і разом з нею в магазині вибирайте шолом, щоб потім не вийшло так, що вона десь погане сяде і буде сильно продуватись обличчя.
ІМХО, шолом - це річ MUST HAVE, так же як наприклад та ж маска чи навіть рукавиці.
P.S. Минулого сезону завдяки тому, що був у шоломі, десь тричі вдалось уникнути серйозних травм.

Mustafa
Зареєстрований: 08 авг 2017, 22:03

Непрочитанное сообщение Mustafa » 02 ноя 2017, 21:16

Всім доброго дня. купив собі шолом і дуже задоволений тим як він зручно на голові сидить. Гіро Г10.
хотів купити блютус гарнітуру так вона коштує дорожче чим шолом навіть в штатах(
може хтось підкаже де можна купити самі вуха паралонові ті що вставляються в шолом. в комплекті в мене є але хочу ще одні купити і самому спробувати їх розрізати і вставити бютус.
Може в кого якісь є поради з цього приводу?

Ytub
Зареєстрований: 07 авг 2017, 06:32

Непрочитанное сообщение Ytub » 02 ноя 2017, 21:27

Я бачив, як в мого товариша від невеликого падіння репнув славнозвісний HEAD з буковельського прокату. І заплатив він за нього мабуть чималі гроші (не признається).
І ще мені здається, що татарівські (микуличинські, яремчанські і т.д.) лижі, черевики, палиці не набагато молодші за мене.

Ответить

Повернутись у розділ «Гірські лижі та сноуборд»