Колір лінзи горнолижної маски

Гірськолижні курорти, гірські лижі в Яремче, школа катання, поради щодо вибору спорядження, обговорення трас на Буковелі
PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 16 окт 2017, 10:30

Доброго дня всім. Знаю що тему обговорювали не раз, але хочу уточнити нюанс один.
Вибрав собі маску з поляризованою лінзою. В каталозі пропонують на вибір 2 кольори сірий і жовтуватий.
Наскільки я розумію сірий то для дуже сонячної погоди, а жовтуватий для трохи похмурої.
Проясніть хто знає який колір на яку погоду.
Мені подобається сірий він не змінює кольори та і більш природний для ока, але якщо доведеться знімати маску коли похмуро буде або сонце заховається то навіщо тоді маска така.
Підкажіть який колір лінзи більш універсальний?

Mustafa
Зареєстрований: 08 авг 2017, 22:03

Непрочитанное сообщение Mustafa » 21 окт 2017, 22:05

У мене колір лінз - бронзовий, В сонячну погоду очі не засліплює, в пасмурну погоду катати нормально, все видно. Детально проглядаються кольори і підкреслюються тіні та темні предмети. от тільки коли темніє після 16-ї години - стає дійсно зле видно і доводиться знімати маску.

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 22 окт 2017, 11:18

Жовта маска підсилює контраст. Для вечора і хмарних днів - супер. В сонячні дні спасає від ультрафіолету і яскравого снігу, трохи, та не набагато гірша від темної, по крайній мірі, в наших Карпатах і на наших висотах. Загалом вважаю її більш універсальною, якщо вибираєш одну маску. Вечором в сутінках під снігом без маски ну дуже вже дискомфортно катати (це на випадок знімання темної маски вечором).

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 22 окт 2017, 21:24

у мене жовта, дійсно універсальна, раджу на Буку тому що переважно сонця мало в наших горах, Кум купив червону то каже що хоть бери і ліхтарик налоба вішай ... брав його маску пробував-дійсно очі змучуються коли сонця немає, а в жовтій навіть при сонці все ок "весело і тепло"...

Kontrol
Зареєстрований: 29 авг 2017, 20:05

Непрочитанное сообщение Kontrol » 22 окт 2017, 21:32

тільки коли захочете поїсти снігу - знімайте жовту маску- щоб не наїстись "жовтого снігу"

Денис Михайлович
Зареєстрований: 06 сен 2017, 10:21

Непрочитанное сообщение Денис Михайлович » 26 окт 2017, 12:20

Использую серый полярик: не искажает цвет за исключением синего неба (делает его насыщенней), повышает контраст снежного покрова (четче читается рельеф), полностью убирает блики. Считаю данный тип линз универсальным, субъективно конечно. Недостаток один - в сумерках плохая видимость.

Ответить

Повернутись у розділ «Гірські лижі та сноуборд»