Всі тонкощі вибору горнолижних ботінків

Гірськолижні курорти, гірські лижі в Яремче, школа катання, поради щодо вибору спорядження, обговорення трас на Буковелі
PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 16 окт 2017, 10:23

Хочу собі купити горнолижні ботинки, але не можу визначитись. Всі характеристики пишуть англійською мовою і не зрозуміло. Загострював свою увагу на внутрішній ботинок, так як вважаю, що в першу чергу повинно бути нозі зручно. А як Ви вважаєте? Підкажіть, що значать ті терміни Comfort Thermofit, Trufit Sport Custom Fit, Supercomfort-Traditional Fit, та інші? Які краще брати, якщо розраховую на середню ціну? На які характеристики ще слід звернути увагу?

Mustafa
Зареєстрований: 08 авг 2017, 22:03

Непрочитанное сообщение Mustafa » 21 окт 2017, 22:10

ну в принципе в первую очередь при выборе ботинок стоит обращать внимание на жесткость ботинка, так называемый Flex index для начинающих он колеблется от 45 до 60, для более продвинутых лыжников 65-80 если вы катаетесь уже на четверку то вам в самый раз 80-100. Все что выше уже для супер продвинутых лыжников и спортсменов. Далее идет ширина колодки которая тоже колеблется от 95 до 105 мм может и чуть по другому. В основном закономерность такая чем уже колодка тем выше жесткость, соответственно ботинок для спорта. так что померяйте ширину вашей стопы и по каталогу под полученный размер выберите себе ботинки с колодкой размера вашей и классом от 80 до 100.
Жесткость меньше брать смысла нет. Больше если вы спортсмен.

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 22 окт 2017, 11:24

Ви зрозумійте що кращого способу чим прийти в магазин і міряти чим більше різних ботінок та брендів тим краще, і коли Ви знайдете свій ботінок Ви зразу це зрозумієте.

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 22 окт 2017, 20:32

Від жорсткості черевиків залежить насамперед комфорт катання. Професіонали для змагань використовують черевики найжорсткіші, це десь жорсткість 120, такі приблизно як Raichle AF 700 TS, які дають більший контроль над процесом, надійно фіксують ногу. Вони їх одягають щоб спуститися лише один раз, і одразу після з'їзду знімають, а якщо хочете отримати насолоду від катання це буде така собі каторга протягом цілого дня, незручність ходьби, та скованість рухів. Я б рекомендував жорсткість не більше 80, а найкраще 60.

Swen
Зареєстрований: 08 сен 2017, 17:17

Непрочитанное сообщение Swen » 25 окт 2017, 17:06

У мене виникла невелика проблема: мені дістались боти Lange Speed R. Спробував пошукати про них інфу - нічого. На офіційному сайті - жодного згадування про таку модель. Архіву моделей не знайшов. Почав розглядати боти ледь не з лупою - думав хоч щось знайти - теж проблеми - нічого крім якихось цифр. Я так зрозумів, що частина це розмір. А от інші. Нічого, що б хоч якось нагадувало артикули, номери моделей. І така проблема у мене не тільки з Lange. У дружини -- Dalbello. Теж нічого не зміг знайти.
Підкажіть: як взагалі "прочитати" боти?

Ответить

Повернутись у розділ «Гірські лижі та сноуборд»