Чому так погано жити в Україні?

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять
Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 15 окт 2017, 15:53

Я був би патріотом при одній лише умові – аби було чим гордитись. Ні, на жаль немає. Чому – працьовиті, розумні, гарні – це все ми такі, українці. Самі себе хвалимо, а насправді завидющі, злодії, корупціонери і т.д. Аби то було б не так як написав, то процвітала б наша країна і їздили б до нас на роботу поляки та німці, росіяни та американці, а так маємо те що маємо. Підвищили пенсію на кілограм м’яса, а говорять про це як про величне досягнення, а ціни – хіба їх може наздогнати пенсія. Немає грошей в бюджеті – а їх там і не буде при тих умовах оподаткування, що створили в нашій країні. Працюю фрілансером вже досить давно і зараз постало питання де б я хотів жити, бо робота не прив’язує до одного місця. Яремче – гарне місто і розглядав як одне з найбільш привабливих варіантів, але, Яремче – це та ж сама Україна. Боже як болісно це писати, і як не хочеться кидати і їхати в іншу країну, але тут умови створені державою для таких як я не дуже комфортні. Я працюю не дуже легально, тобто податки не плачу. Чому? Не через те що не хочу, не можу. Тисячі питань на форумах як платити податки тим хто працює фрілансером і такі заплутані схеми описують ті хто спробував платити податки і рекомендують краще не зв’язуватись взагалі з податковою і працювати в тіні як і раніше. Чому, бо законодавчо не врегульовано питання отримання прибутку в електронній валюті. Тому що якщо платити податки просто як фізична особа потрібно віддавати половину заробітку. Чому такі великі податки? На мені держава заробляє досить непогано лише на моїх депозитах відраховуючи з них податки, які виливаються в досить непристойну суму щоб озвучувати її на форумі. Але після постанови НБУ про посилення моніторингу клієнтів, які відкривають депозити на великі суми мені не хочеться відкривати нові депозити, я й старі заберу і поїду з цієї країни. Куди, давайте разом рішати де та країна де немає корупції, де легше платити податки працюючи фрілансером.
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

nzaderey
Зареєстрований: 20 июл 2018, 19:47

Непрочитанное сообщение nzaderey » 21 авг 2018, 21:56

О насмішили, українці працьовиті, еге ж бо, коли це таке було? Ви подивіться на китайців, чи на німців та їх педантизм в роботі. Мені здається що така нація як українці взагалі вимруть через лінощі та переїдання.

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»