Де краще зупинитись в Яремче: відгуки, думки, обговорення

Пропозиції щодо оренди житла в місті Яремне. Де зупинитись, скільки коштує, відгуки про житло
Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 13 окт 2017, 21:42

Я часто буваю в Яремче, але такого, як приїжджати в одне і теж місце, не практикуємо. Там стільки різноманітних варіантів, що покладатися на чиїсь поради немає сенсу. Бо різноманітність цін та умов, від 40-50 грн з людини, і до 1500 за номер. Є багатоповерхові готелі, є невеликі готелі, є котеджі. Ми, в основному, знімаємо окремий будинок, біля якого є альтанка і мангал. Так приємніше проводити вечори, але це на любителя. В Яремче йде одна вулиця Свободи, і уздовж неї відбувається весь рух. Приїдете, зайдете в одну, другу, третю, і виберете собі гідний варіант. Я впевнений в цьому! Хай щастить! А як ви вибираєте де зупинитись в Яремче?
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

Rebus
Зареєстрований: 21 сен 2017, 14:31

Непрочитанное сообщение Rebus » 14 окт 2017, 05:52

Remark писал(а):
13 окт 2017, 21:42
В Яремче йде одна вулиця Свободи, і уздовж неї відбувається весь рух. Приїдете, зайдете в одну, другу, третю, і виберете собі гідний варіант.
Еще есть улица Дачная, это в районе турбазы "Гуцульщина" которая находится прямо у всем известного водопада и подвесного моста, а еще там одна из самых респектабельных (и дорогих) в Яремче турбаза "Карпаты". Я несколько раз отдыхал в Яремче, то жилье искали именно на той улице, там кажется жилье сдается почти в каждом доме. В отличие от центральной улицы, там чувствуешь себя ближе к природе - тишина, травы пахнут, до леса рукой подать... И в город через базу "Гуцульщина" и подвесной мост - рукой подать...

Веселкова
Зареєстрований: 17 авг 2018, 10:00

Непрочитанное сообщение Веселкова » 17 авг 2018, 10:49

Пропозицій де зупинитись в Яремче дійсно вистачає, але часом буває важко знайти вільні місця, особливо в сезон, тому краще чекати наперед і домовлятись - зазвичай потрібно внести якусь передплату.

Ответить

Повернутись у розділ «Оренда житла в Яремче, проживання, житло»