Куди поїхати за кордон восени

Поради досвідчених туристів
Metall
Зареєстрований: 30 июл 2017, 13:03

Непрочитанное сообщение Metall » 10 окт 2017, 20:10

Де найкраще відпочивати восени, які країни можна відвідати і що там побачити?

yanka95
Зареєстрований: 30 мар 2019, 19:40

Непрочитанное сообщение yanka95 » 30 мар 2019, 19:59

Я хочу поехать этой осенью в небольшой курортный городок под названием Адлер, который расположен в Краснодарском крае, там невероятно красиво по словам друзей и знакомых. Так что могу и вам порекомендовать отправиться туда отдохнуть, рядышком есть Чёрное море, отель (посилання заборонені), где всегда умеренные цены и постоянная система скидок. Кстати в этом отеле есть даже мини-зоопарк, лично я такого ещё нигде не видела)) Как вам такой отдых для осени?

milana
Зареєстрований: 28 мар 2019, 16:44

Непрочитанное сообщение milana » 31 мар 2020, 13:24

зараз напевно й тільки можна планувати про відпустку восени. мені особисто було б цікаво побачити осінні гори. завжди йдемо вгори літо бо тепліше й менше речей доводиться нести з собою. но пам'ятаю як в дитинстві чатсто чи з дідом чи татом в ліс осінню по гриби ходили і з одного горба було видно всі ці різні осінні барви лісу. неймовірна краса. осінню можна собі запланувати різні екскурсійні поїздки оскільки легко по місту гуляти бо не жарко, головне щоби дощ не падав. або податись кудись в теплі края, Єгипет, Йорданію чи на якісь острова. но туди переліт може бути дуже дорогим. давно хотіла в Індонезію полетіти но час від часу перевіряла ціни і в одну сторону переліт коштує понад тисячу доларів. це напевно потрібно пробувати шукати якісь місцеві лоукостери і з пересадками летіти туди. можу бути довше но так можна й більше місць побачити. в ось що можна пробувати шукати квитки ще на сервісах типу турісто чи скайсканер. менше з тим перше вам слід визначитись чого ви очікуєте від відпустки а тоді вибирайте куди

Laguta Vasil
Зареєстрований: 07 июл 2018, 09:15

Непрочитанное сообщение Laguta Vasil » 24 май 2020, 21:21

Вже ніхто нікуди не хоче їхати, приїжджайте до нас в Яремче, навіщо піднімати економіку інших країн?

Ответить

Повернутись у розділ «Поради туристу»