Велосипед як вид спорту

Все про спортивне життя Яремче та в Україні
Metall
Зареєстрований: 30 июл 2017, 13:03

Непрочитанное сообщение Metall » 10 окт 2017, 20:02

З такими цінами на бензин краще у вільний час їздити по горам та лісам на велосипеді так і для здоров'я краще і корисно підтримувати себе в спортивній формі.

Tehnik
Зареєстрований: 06 дек 2017, 07:27

Непрочитанное сообщение Tehnik » 20 июн 2018, 18:45

Порадьте велосипед, який та де краще купувати. Взагалі не можу зовсім розібратись саме який мені потрібен. Гірський – ні, бо більше їжджу по асфальту, але й по горам трохи буду, тож шосейний також відпадає. Дивився туристичні в магазинних – звідки такі ціни, коштують як старенький автомобіль. Може де з Європи не нові продають

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 08 июл 2018, 15:44

Є велосипед у всіх членів сім’ї, їздимо часто і на мій погляд далеко. Але в моєму розумінні далеко – це до 10 км. Як люди їздять більше не дуже уявляю, вибачте болить сильно точка на якій сидиш. Як її не тренуй вона все одно болить і вже їхати не доставляє задоволення. У когось може жопа більш тверда і йому не болить, це потрібно тренувати чи закривати на це очі і крутити педалі незважаючи на неприємну відчуття в дупі?

Kontrol
Зареєстрований: 29 авг 2017, 20:05

Непрочитанное сообщение Kontrol » 10 июл 2018, 10:28

Sidr писал(а):
08 июл 2018, 15:44
Як люди їздять більше не дуже уявляю, вибачте болить сильно точка на якій сидиш. Як її не тренуй вона все одно болить і вже їхати не доставляє задоволення. У когось може жопа більш тверда і йому не болить, це потрібно тренувати чи закривати на це очі і крутити педалі незважаючи на неприємну відчуття в дупі?
Купив шорти з велопамперсом, стало значно краще, але повністю біль не пройшла, хоча їжджу не так вже й багато. Правильно відрегулював сідло, знову трохи краще дупі, але знову повністю від дискомфорту не позбувся. П'ята точка все одно болить. Грішу на те, що рідко катаюсь (раз в два тижні з весни до осені). Частіше не виходить, більше 30-40 км в день теж не виходить.

Adrenalin
Зареєстрований: 07 сен 2017, 20:40

Непрочитанное сообщение Adrenalin » 10 июл 2018, 10:31

Може моє запитання видасться дивним, але я правда не знаю. Велошорти ті що з памперсом одягати потрібно поверх звичайних трусів або замість них? Я одягаю поверх, тому що без них спробував один раз - дуже не зручно було.

Ответить

Повернутись у розділ «Спорт та фізкультура»