LeTV LeEco Le S3 X626 – чому так дешево коштує

Техніка яка допомагає під час подорожей знімати, знаходити маршрут, спілкуватись та інше. Основи вибору та застосування, поради та рекомендації, відгуки, ділимось досвідом
Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 08 окт 2017, 16:54

Тема навіяна бажанням купити телефон на заміну старенькому Самсунг, який ледь жевріє, та пропозицією пана Dinikin на цьому форумі, де він пропонує свою допомогу у виборі телефону і в якості зразка приводиться X622, який трохи дешевше і має слабшу камеру та меншу пам’ять. Я ж схиляюсь саме до моделі LeEco Le S3 X626 яка коштує близько 110 доларів на Аліекспрес і має камеру 21 Мп, ОЗУ 4 мб, та пам’яті 64. Мене дивує чому з такими параметрами дана модель котує настільки дешево. Будь-який виробник навіть китайський продає телефони з аналогічними параметрами рази в півтора як мінімум дорожче. Може тут залізо гарне, а не всьому іншому економлять? Чи виробник працює собі у збиток? Хто має будь-яку модель телефону від LeEco, може розповісти про враження?

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 08 окт 2017, 21:02

Не мав телефону цієї фірми, але практично її всі моделі мають гарні технічні параметри як на свої гроші, чому? Така політика компанії, яка завойовує своє місце під сонцем, а у них там в Піднебесній трохи тісно, люду багато тому й випробовують усілякі методи, аби місце краще завоювати.

Volodar
Зареєстрований: 13 дек 2017, 10:21

Непрочитанное сообщение Volodar » 14 дек 2017, 12:53

Там камера вже старого зразку - imx230, вона хороша, але тохнології шидку йдуть вперед і падають в ціні, це раз. Процессор медіатек стоїть теж з потужних, але снапам вони програють. Та й модель вже не нова, а ціни падають постійно. Мені дійсно дивно, що ці телефони не завоювали популярності, бо я користуюсь х800 - і задоволений. За помірну ціну майже топове залізо.

Ответить

Повернутись у розділ «Телефони, смартфони, фотоапарати, камери, екшн-камери, навігатори»