Чому не працює форум ГК Буковель?

Гірськолижні курорти, гірські лижі в Яремче, школа катання, поради щодо вибору спорядження, обговорення трас на Буковелі
Rebus
Зареєстрований: 21 сен 2017, 14:31

Непрочитанное сообщение Rebus » 01 окт 2017, 07:00

Не знаю з якого часу, але, як мені здається, вже досить довгенько, бо в кеші Гугла залишилось лише декілька сторінок від форуму ГК Буковель. Цікаво чому так сталося, адже на цьому форумі завжди можна було завдати питання щодо стану витягів та трас, дізнатись про погоду, задати питання відносно роботи витягів, паркінгу, інструкторів і т.д. Тобто там можна було знайти відповіді на всі питання що цікавили тих хто планує туди їхати. Можливо однією з причин що форум перестав працювати є те що нові власники не дуже люблять публічність та винесення на загальне обговорення недоліків, для прикладу, в організації безпеки в Буковелі? Як на мене то дуже шкода, адже дійсно форум був кладезем цінної інформації і містив багато актуального для лижників.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 01 окт 2017, 11:44

Хм, дійсно не працює. А власники у Буковелю змінились після приватизації Приватбанку? Може через те. Хоча там була дуже жорстка цензура, але багато корисної інформації дійсно було. Дуже адміністрації форуму дошкуляло питання безпеки на схилах, адже кожен день там травмувались десятки і бувало сотні туристів і всі дописи про це на їх форумі видалялись дуже швидко. Я не кажу що організація безпеки була на поганому рівні, але питання щодо того, що взагалі гірські лижи це екстремальний вид спорту, а в Буковелі на цьому не наголошували і намагались взагалі замовчувати питання небезпечності гірських лиж від громадськості.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 01 окт 2017, 15:28

Цікаво, що й сайт лижної школи ГК Буковель bukovelskischool.com при заході на нього видає таке попередження «Сайт обмежено у зв'язку з несплатою послуг хостингу
Для продовження перегляду сайту Лижної Школи перейдіть, будь ласка, по рекламному посиланню або банеру»

Денис Михайлович
Зареєстрований: 06 сен 2017, 10:21

Непрочитанное сообщение Денис Михайлович » 26 окт 2017, 12:18

Шкода що не працює форум Буковелю. Але це ще не так страшно якщо зараз при зміні власників самого Буковелю нове керівництво почне все по новому дивитись на курорт і встановлювати нові правила. Чи будуть дійсні скайпаси куплені пару років назад також цікаво.

Ответить

Повернутись у розділ «Гірські лижі та сноуборд»