Відношення до росіян в західній Україні

Обговорення політичних тем в Україні та світі
Gribnik
Зареєстрований: 15 сен 2017, 21:47

Непрочитанное сообщение Gribnik » 27 сен 2017, 17:18

Так сталося, як ніхто не очікував, що у 21 столітті в центрі Європи одна країні забрала в іншої території, і виправдовується всілякими відговорами. І саме головне що більшість росіян підтримують теперішній стан речей – ось вона велика сила пропаганди. Люди вірять тому що чують кожен день з телевізора. В мене рідна сестра живе у Москві, а я у західній Україні, тож після декількох спроб поговорити на тему анексії Криму було вирішено більше не згадувати в розмові більше це питання, бо не хочеться сваритись з ріднею сестрою. І розумію що рядові росіяни ніби то й не винні у тому що сталося, але це ж сталося завдяки їх підтримці свого вождя. І ось не знаю як запросити сестру з чоловіком у гості, якщо чесно не дуже приємно навіть щоб сусіди бачили що до мене приїде автомобіль на російських номерах. Та й взагалі думаю чи безпечно в Карпатах їздити з російськими номерами. Хто що скаже?

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 27 сен 2017, 17:26

Ворог Україні не Росія, а тоталітарний режим в Росії, але тоталітарний режим в Росії існував завжди і мабуть буде ще довго існувати.
Росія демократична ворогом Україні не буде, це будуть 2 дружні країни.
Демократичні країни взагалі одна з одною не воюють і території одна у одної не відбирають ні під яким приводом, а будують між собою добросусідські відносини. Через велику кількість споріднених зв'язків і відсутність мовного бар'єру відносини між гіпотетично демократичною Росією і Україною все-таки будуть більш тісними.
Залишилося за малим - змести диктатуру в Росії, але що це станеться у ближчому майбутньому не вірю.

Ответить

Повернутись у розділ «Політика»