Здорове харчування

Все про здоров’я та його підтримку. Лікарські трави та рецепти лікування зо допомогою народної медицини.
Paraska
Зареєстрований: 26 сен 2017, 17:39

Непрочитанное сообщение Paraska » 26 сен 2017, 17:54

Загальні поради до повноцінного харчування полягають в наступному. По-перше, потрібно завжди пам'ятати прислів'я про те, що ми їмо, щоб жити, але ніяк не навпаки. Наїдатися досхочу, навіть у виняткових випадках, не слід. Так ви напевно самі розумієте справедливість цих слів і не раз були в ситуації, коли після щедрих застіль від надмірної кількості з'їдених продуктів важко навіть поворухнутися.

Якщо жінки часто обмежують себе в їжі (такий підхід далеко не завжди можна назвати здоровим, але це окрема розмова), то чоловіки не роблять цього практично ніколи. В результаті харчування стає невиправдано жирним, що веде до виникнення неприємних наслідків. Це перш за все млявість і підвищена стомлюваність, які виникають від регулярного переїдання. В результаті замість того, щоб відчути після прийому їжі прилив енергії, як це і повинно відбуватися, ми відчуваємо сонливість і небажання чимось займатися.

Однак крім переїдання є ще безліч «підводних рифів» в організації харчування. Наприклад, це вживання тих продуктів, які протипоказані у разі схильності до якихось захворювань.

Здорове харчування обов'язково має підкорятися певного режиму. Регулярність прийняття їжі є запорукою того, що ви не будете відчувати безконтрольне почуття голоду, а значить, у вас не буде необхідності їсти безумовно шкідливу вуличну їжу.

До речі, про останню: як би ви не були голодні, ніколи не купуйте всілякі гамбургери з м'ясом, біляші, пончики та інші вироби, які готуються моментально, в присутності покупця. Особливо остерігайтеся тих продуктів, які готуються на вулиці з м'яса, оскільки вони можуть викликати серйозні отруєння, тому що не проходять достатньої теплової обробки. Безліч закладів громадського харчування існують за рахунок попиту на пропоновані там страви. Однак будьте обережні в незнайомих місцях, особливо якщо пропоновані вам страви далекі від досконалості з вигляду і за смаком. Краще покиньте такий заклад, цим ви збережете власне здоров'я.

Як же бути, якщо вам захотілося перекусити, але ви перебуваєте далеко від дому? Ясно, що в цьому випадку, так чи інакше, доведеться скористатися послугами підприємств громадського харчування. Постарайтеся, щоб це було перевірене місце, можливо, варто розпитати на цей рахунок знайомих, щоб визначити потенційно пристойний заклад подібного роду. Відшукавши таке місце, найкраще стати його постійним клієнтом.

Що ви берете з собою на обід? Якщо дружина щоденно збирає вам на роботу лише бутерброди та більше нічого, то, швидше за все, ні ви, ні вона й гадки не маєте про те, що таке здорове харчування. Вживаючи щодня суху їжу, не маючи можливості поїсти гарячого, ви ризикуєте своїм шлунком. Таке харчування в поєднанні з нервовими перевантаженнями веде до швидкого розвитку численних захворювань шлунка, зокрема виразки.

До речі, передумови більшості проблем з травною системою виникають якраз на роботі. Це пов'язано з неможливістю нормально харчуватися, тобто вживати їжу в певний час, їсти рідку гарячу їжу, тобто не, поспішаючи і т.д. Багато людей харчуються на роботі лише чаєм і всілякою випічкою. Тим часом це справжній бич для організму людини.

Є і ще один момент, який обіцяє багато неприємностей. Йдеться про вечерю, яка дуже часто не відповідає принципам здорового харчування. Прийшовши з роботи, багато чоловіків отримують від своїх дружин багату вечерю, в який ті намагаються вмістити і недоотриманий обід.

В результаті на травну систему доводиться занадто велике навантаження. Хіба може тут йтися про здоров'я?!

Але і рекомендації деяких дієтологів з приводу того, що вечеря повинна бути неодмінно легкою і складатися з салатиків, явно не підходять для чоловіків, тим більше тих що активно працюють. Адже після вечері і до того, як відійти до сну, чоловікові часто належить виконати численні домашні справи, зайнятися своїм дозвіллям, провести час з дітьми, можливо, позайматися спортом.

Звичайно, харчування має дати сили для всього цього, так що їсти на вечерю можна і м'ясні страви. Тільки бажано, щоб між вечерею і сном був достатній період часу, приблизно чотири чи п'ять годин. Тому планувати свій раціон потрібно таким чином, щоб до вечора, коли настає час вечері, ви не відчували б надмірне почуття голоду.

Не можна обійти увагою і сніданок, мета якого - наповнити ваш організм енергією, достатньою для багатогодинної діяльності. На сніданок краще всього вживати продукти, що містять велику кількість вуглеводів. Не дарма багато дієтологів вітають вживання в їжу каші - вона, як ніяка інша їжа, здатна забезпечити вам заряд бадьорості.

Круп'яні каші можна поєднувати з фруктами, медом, згущеним молоком та іншими продуктами, що підвищують калорійність каш.

А ось нехтувати сніданком ні в якому разі не можна. Цим ви створюєте перспективу переїсти в обід, тому що організм зажадає недоотримані калорії. Взагалі, краще їсти частіше і невеликими порціями, ніж наїдатися раз в день так, щоб на деякий час втратити працездатність. Адже це дійсно відбувається, коли людина зловживає прийомом їжі: перенасичений калоріями організм вимагає відпочинку, дуже хочеться прилягти й поспати. Замість того щоб виконувати необхідні справи, ви будете змушені боротися з сонливістю або ж працювати не в повну силу.

Отже, самі основні рекомендації з приводу харчування викладені, і тепер черга за вами. Тільки ви можете скласти власний режим харчування, котрий буде відповідати ритму вашої робочої діяльності, тільки ви маєте можливість контролювати свій спосіб життя і тим самим забезпечувати собі здоров'я на довгі роки!

GertruDa
Зареєстрований: 26 июл 2017, 17:30

Непрочитанное сообщение GertruDa » 27 сен 2017, 11:43

У мене дуже багато подруг і просто знайомих, які страждають (саме страждають) зайвою вагою. І всі хочуть схуднути. Але тільки чарівним чином. Від таблеток або уколів і бажано за одну ніч. І розумні люди ж серед них є! Виправдовуються витончено, вивертаються як Коперфільд, в хід йде все - вік, обмін речовин, широка кістка, спадковість, гормональні зміни - тільки б нічого не робити і не міняти.
Відмовка "немає часу" мене найбільше вбиває.
Сидіти в інеті / лежати на дивані / жерти все підряд - час є, а приготувати нормальну їжу на завтра немає. Ну, ось ніколи не повірю, що не може бути примушений свій мозок думати по іншому і не жерти всяку погань. Ниють, пристрасно бажаючи схуднути, що немає часу і сил, при цьому їдять пельмені, біляші, чебуреки і закушують цукерками. Не можна схуднути, не помінявши звичок у харчуванні. Це аксіома, і з нею потрібно зжитися, а якщо цього не зрозуміти і не прийняти, значить і схуднення ніякого в результаті не буде. Людина, що залежить від їжі, є не гурманом в значенні цінителя вишуканих страв, а ненажерою, любителем рясно і смачно пожерти, які не вміють домовлятися з самим собою, своїм здоров'ям і своєю зовнішністю. Хто хоче схуднути - схудне, хто думає про те що було б добре схуднути - продовжує думати.
У всіх організми різні, у кожного все індивідуально. Але, є правила, які однаково діють на всіх. Харчуйтеся правильно і займайтеся спортом - вага буде знижуватися. Якщо ні, значить, щось неправильно. Я не згодна, що вік виправдання для зайвої ваги. За такою логікою, всі довгожителі повинні бути жирними. Мало хвороб, від яких люди набирають вагу, більше навпаки. Від самих гормонів, які доводиться приймати, не товстіють. Вони сприяють набору ваги. Чи приймаєш гормони чи ні - стеж за тим, що їси. Всі ці причини лише сприяють ожирінню, але вагу набирає сама людина, через рот і спосіб життя.
І ще. На власному досвіді я зрозуміла, що ніякі вмовляння, ніякі мотивації і доводи розуму не працюють. Поки сама людина не захоче. Шалено, нестримно, дико захоче схуднути. Тоді ні хвороби, ні вага, ні вік, ні брак часу її не зупинять. А поки вона просто ніби як би не проти, як би і треба б схуднути - як би і худне, але як би і не дуже.

Фотій
Зареєстрований: 31 окт 2017, 18:32

Непрочитанное сообщение Фотій » 31 окт 2017, 19:01

Чому люди повнішають? Справа в тім, що в них порушуються первинні електрохемічні показники всіх систем організму. Це такі параметри - показник лужньо-кислотності рН, окиснювально-відновлювальний потенціал рЕ (вимірюють в міліВольтах), питомий опір рідинного середовища R (вимірюють в Ом*м). Кожна система має свої значення і як тільки вони зсуваються за межі дозволеного, починаються зміни в організмі. В одних пухнуть суглоби, болить голова, в інших наростає жир. Щоб привести організм до норми, найпростіше пити воду з від'ємним окиснювально-відновлювальним потенціалом. Така вода є збагаченою електронами і вони компенсуют всі вільні радикали, які мають позитивний заряд, та включають в роботу виробку молекул АТФ - основних постачальників енергії в живому організмові. Так працює молекулярна біохемія і біофізика. Де знайти джерело вільних електронів? Одним з таких поліфункціональних продуктів є ГідридFortis. Цей мінеральний порошок виділяє в воду вільні електрони, котрі створюють в воді рЕ = -700 мВ, хоча за звичай питна вода є окиснювачем і має рЕ = +100 до +300 мВ. Отже, ГідридFortis здатен привести до норми всі показники оранізму. Тому це - один з найрадикальніших методів для оздоровлення повних людей.

Metall
Зареєстрований: 30 июл 2017, 13:03

Непрочитанное сообщение Metall » 31 окт 2017, 19:10

Стільки тексту і все заради реклами чергового БАДу, здорове харчування то ніяк не БАДи, а природні овочі та фрукти, без всякої термічної обробки

Фотій
Зареєстрований: 31 окт 2017, 18:32

Непрочитанное сообщение Фотій » 31 окт 2017, 19:56

Metall, хочу привернули вашу увагу до такого простого факту - в Західній Євпропі люди живуть на 20 років в середньому довже як в Україні. Чи ви коли бачили, як вони їдять? Перед їжею обов'язково вживають БАДи - це їх винахід, вже років з 30 як почався. А перші виготовили після Чорнобиля розробники з СРСР - дуже гарні 6 продуктів було, з сінергетичною дією. Наших науковців запросили на Захід і вони виготовили ці чудесні речі і показали Заходу, що є дещо крім ліків, яке може допомагати не гірше за ліки. А потім пішло-поїхало! Є такі унікальні речі, як порошок з шкірки винограду, але немає ще розміру пилинок порядку 1 мікрона. Оце над цим я метикую - в шкірці винограду є аж 42 мікроелемента! Ваше здорове харчування буде лайна варте коли ви проведете спекртальний аналіз ваших продуктів включно з так званими "органічними продуктами". Чому після Чорнобиля розробили чудові сорбенти на основі глин, пектинів та ін. препаратів? Бо вони сильно допомагали. Я вам розповів в попередному пості про дещо, що виводить організм з під впливу ліків, організм може йти за принципом автопілота, направлений Природою. Але спочатку потрібно вирівняти електрохемічні показники всіх систем.

Metall
Зареєстрований: 30 июл 2017, 13:03

Непрочитанное сообщение Metall » 31 окт 2017, 20:53

І ви переконані що в шкірці винограду є аж 42 мікроелемента, а не 43 чи 41? Та й «спекртальний» аналіз продуктів перед сніданком я щодня майже проводжу. А сінергічна дія продуктів то як? Ну а те що вкрай необхідно вирівняти електрохемічні показники всіх систем зрозуміло навіть мені. А по сабжу купа знову безглуздого тексту рекламного характеру.

Di2907
Зареєстрований: 05 ноя 2020, 18:41

Непрочитанное сообщение Di2907 » 05 ноя 2020, 18:48

Правильне харчування - не дієта!

І це необхідно зрозуміти відразу. На відміну від правильної системи живлення, всі дієти короткострокові бо на одних овочах і воді людина не протягне. Зате правильне харчування протягом усього життя просто необхідно! Я намагаюся притримуватися цього, і мені вдається. Треба їсти їжу з гарним складом, я раніше все купувала в супермаркеті, а потім мені сказали, що треба завжди читати склад продуктів. І я почала детально все вивчати, і аж злякалася, чесно кажучи.Звичні для нас продукти мають жахливий склад.

Ответить

Повернутись у розділ «Народна медицина. Лікарські трави. Здоровий спосіб життя»