Де краще купити телефон

Техніка яка допомагає під час подорожей знімати, знаходити маршрут, спілкуватись та інше. Основи вибору та застосування, поради та рекомендації, відгуки, ділимось досвідом
Paraska
Зареєстрований: 26 сен 2017, 17:39

Непрочитанное сообщение Paraska » 26 сен 2017, 17:41

Друзі допоможіть порадою гарненькій дівчині!
Де в Яремче найкраще купувати мобільний телефон і гарнітуру? Хочу хороший надійний, але не знаю, де купити? Чесно кажучи, раніше сама ніколи собі не купувала телефон, тому й не знаю куди йти за ним. В Китаї не пропонуйте то для мене занадто складно.
Які магазини порадите? Бажано, щоб там продавці самі в них розумілись і могли мені недалекій в цих справах розповісти і порадити, який краще і чому.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 27 сен 2017, 10:36

Чому необхідно купувати телефон саме в Яремче. Це ж покупка не на один день, і певен що те що продається в Яремче коштує дорожче ніж, для прикладу, в Розетці, де і вибір більший і ціни стовідсотково нижчі, і є замовлення в один клік – вписали свій номер телефону і вам передзвонили і проконсультували щодо вибору телефону і відразу телефоном і прийняли замовлення, а через 2 дня сходили на нову пошту та отримали обраний телефон – і всі складнощі. Якщо дуже вже хочеться потримати в руках телефон перед покупкою то з’їздіть в Івано-Франківськ там краще купувати у великому магазині, більше шансів при потребі отримати гарантійне обслуговування.

Tehnik
Зареєстрований: 06 дек 2017, 07:27

Непрочитанное сообщение Tehnik » 30 мар 2018, 17:39

Один з гарних магазинів з досить низькими цінами, і дешевше часом ніж на Алі у китайського магазину ru.coolicool.com, який спеціалізується саме на продажі електроніки. І саме головне тут є дуже цікаві моделі яких немає у продажі на тому самому Алі. Для прикладу, SHARP Z2 котрий коштує на згаданому сайті $104.99 і за параметрами суттєво обганяє більш дорогі телефони.

Ответить

Повернутись у розділ «Телефони, смартфони, фотоапарати, камери, екшн-камери, навігатори»