Як зберігати гриби

Спілкування на грибні теми: де ростуть, як збирати, грибні прогнози, як вести себе в лісі, розповіді грибників, допомога визначити що за гриб
PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 24 сен 2017, 06:24

Варіантів як зберігати гриби є досить багато, але ж певно у кожного виду є також свої відмінності. Вчора вернувся з лісу і вперше набрав крім звичних грибів ще Зонтики. Як вже дома визначив що зонтики всі що приніс називаються Гриб-зо́нтик червоніючий. Визначити це досить легко у місці злому ніжки вона миттєво стає червоною, навіть я би сказав бордовою. Та й шляпу якщо також розрізати трохи червоніє. Трохи боязко було в перший раз їсти ці гриби, але смакота скажу неймовірна. Певно найсмачніші гриби що я куштував. Просто обжарив вивалявши в муці та яйці. Але питання що з іншими зонтиками робити, яких я набрав ціле відро. Інші гриби я проварюю хвилин 30, проціджую, охолоджую і в морозилку. А зонтики? Що х ними робити, зараз просто лежать у холодильнику.

Ulyanka
Зареєстрований: 19 авг 2017, 17:51

Непрочитанное сообщение Ulyanka » 24 сен 2017, 18:26

Всі зонтики можна сушити, тушкувати, смажити і варити супи. Зонтики їстівні і в сирому вигляді, ось тільки дуже волокнисті. Досить волокнисті і смажені зонтики, однак якщо при смаженні зонтиків додати трошки соди, то волокнистість їх пропадає, і вони стають набагато більш м'якими і соковитими.
Однак сама коронна страва з зонтиків - млинці, або зонтики в клярі. Споконвічно це фінське національне блюдо, але раз спробувавши - майже всі готові стати фінами.
Сушені зонтики після подрібнення в кавомолці відмінно підходять до м'ясних страв і страв з птиці, облагороджуючи смак без нав'язування "грибного" запаху.
У зонтика завжди коричневі лусочки на шляпці, у мухоморів світлі або білі!

Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 24 сен 2017, 19:02

Ми ці гриби збираємо і їмо вже давно, хоча і не відразу вони з'явилися в моєму грибному асортименті, теж підозрювали що вони схожі на поганки, поки розумні люди не підказали. Були роки, коли цими парасольками можна було корзину набити, в цьому році теж збирали, буквально в суботу. Нам підказали, що потрібно збирати тільки шляпки, ніжки жорсткі, і готуємо їх свіжими, не відварюючи, а прямо так, помили, порізали і на сковорідку з цибулькою, хвилин 10 - і готово, можна їсти.
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

Ответить

Повернутись у розділ «Розмови на тему грибів»