Готель «Міжгір'я», Яремче

Тут обговорюємо готелі та умови проживання в них у місті Яремче та регіоні, ціни на проживання, відгуки реальних гостей, адреси та телефони готелів, фото та відео.
eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 22 сен 2017, 18:38

Сучасний готельний комплекс «Міжгір'я» знаходиться в екологічно чистому селищі Яремче. Зручне розташування комплексу - велика перевага для відпочиваючих: віддаленість від траси становить 50 км., що дозволяє гостям насолодитися чистим гірським повітрям, а відстань до центру міста - всього 3 км. Недалеко від готелю протікає річка Прут. Для туристів здійснюється безкоштовний трансфер по Яремче від ж / д і автовокзалу.
Готельний комплекс «Міжгір'я» представлений 4-х поверховим будинком, в якому пропонується розміщення в 21 номері. З вікон номерів відкриваються мальовничі пейзажі, якими можна милуватися вічно. Адміністрація готелю подбала, щоб у номерах у гостей було все необхідне для комфортного і незабутнього відпочинку.
У ресторані, розрахованому на 100 осіб, відпочиваючі можуть спробувати справжні страви української (гуцульської) кухні, а також замовити фірмові страви. Уважний обслуговуючий персонал завжди враховує побажання клієнтів, а кваліфіковані кухарі вкладають душу в свої страви. Поруч з готельним комплексом знаходиться продуктовий магазин (в 50 м.).
Купаючись в басейні, гості можуть одночасно милуватися шикарним видом на гори. У разі, якщо відпочиваючим захочеться погрітися - затишна баня на дровах з басейном і послугами масажиста доступна в будь-який час.
Адміністрація готельного комплексу «Межигір'я» в Яремче не забула і про маленьких гостей: на території є дитячий ігровий майданчик і дитячий басейн.
Також до послуг гостей: більярд, конференц-зал, паркінг і танцювальний зал. Для любителів активного відпочинку передбачена екскурсійна програма мальовничими місцями Карпат.
Наші контакти:
Івано-Франківська область, Яремче, вул. Свободи, 302
Тел: +380503738966, +380673441880
Сайт: mizhgirya.com.ua
Вложения
miggirya.jpeg
miggirya.jpeg (125.85 КБ) 366 просмотров

Kystra
Зареєстрований: 19 июн 2018, 11:10

Непрочитанное сообщение Kystra » 19 июн 2018, 11:13

У готелі відпочивали минулого року в серпні. Все дуже сподобалося! Номер чистий, персонал привітний, кухня відмінна! Незабутня поїздка на полонину з паном Богданом, дуже смачний банош! Дякую адміністратору Людмилі, вона знає відповіді на всі питання! Дякую за наш відпочинок в готелі Міжгір'я, куди хочеться ще раз повернутись!

nelly-mel
Зареєстрований: 05 июл 2018, 08:19

Непрочитанное сообщение nelly-mel » 05 июл 2018, 08:20

Готель "Міжгір'я" в Яремче дуже сподобався всій нашій сім’ї. Двоповерховий номер на сім'ю з 4-х чоловік і одну дитину. Меблі гарні, на кожному поверсі санвузол: внизу ванна, вгорі - душова кабіна. Вид з балконів дуже красивий. Прибирали кожен день. Інтер'єр готелю дуже красивий. У номерах і в холах красиві картини. Особливо вразила більярдна: картини в масивних підрамниках і величезний більярдний стіл. Треба відзначити, що виглядає все в готелі ніби то його щойно здали в експлуатацію. Хоча готелю більше 10 років. Ресторан симпатичний, а їжа нагадує домашню кухню. Сніданки смачні, обов'язково до сніданку пиріжок, тістечко або пиріг. Сауна супер, тільки шкода басейн не працював. І ще мінус - "гаряча" вода ближче до теплої. А в загальному нам усім готель дуже сподобався. Рекомендуємо!

Ответить

Повернутись у розділ «Готелі Яремче»