ЖК "Крайобраз", Яремче, вул. Руднєва

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 08 май 2018, 21:38

У фесбуці є фото будівництва на початок травня, але судячи з них до завершення та здачі ще досить далеко і в вказані терміни аж ніяк не вкладуться, але я про це писав ще й раніше і був переконаний що у нас звикли відтерміновувати особливо мова йде про таку справу як здача – там стільки бюрократії, що буде ця пісня ще довгою.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Lord
Зареєстрований: 20 май 2018, 07:49

Непрочитанное сообщение Lord » 20 май 2018, 07:51

Опинитися в ситуації, коли всі терміни оголошені про здачу будинку спливли, а заселятися нікуди мають можливість всі інвестори ЖК Крайобраз вже за тиждень, чого і варто було очікувати…

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 20 май 2018, 08:04

Зараз в Україні така ситуація що будинок який здається точно в строк, ще й без будь-яких відхилень від початкового проекту або інших сюрпризів - це взагалі з категорії "днем з вогнем"

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 30 май 2018, 12:26

Вже завтра дата кінцевого терміну обіцянок забудовника здати в експлуатацію будинок. Є власники квартир на форумі, що каже їм забудовник, які обіцянки роздає. Та чому не працює сайт самого забудовника – агентства «Полярис», при заході на сайт перекидає на сторінку паркування домену хостингу persheron.com.ua. Може вже й на дзвінки перестали відповідати?

Jer
Зареєстрований: 02 июн 2018, 21:28

Непрочитанное сообщение Jer » 02 июн 2018, 21:31

Як там справи з роздачою ключів, є вже щасливі власники квартир у ЖК Крайобраз, які отримали документи на квартири та ключі? Якщо так, то поділіться враженнями від будинку в цілому.

difug
Зареєстрований: 03 июн 2018, 21:38

Непрочитанное сообщение difug » 03 июн 2018, 21:39

Интересен данный ЖК, хочется собрать побольше информации. Посмотрел по Гугл картам где он находится и возникло несколько вопросов. Первый – улица Руднева на картах Гугла имеет старое покрытие, хотя и главная улица также старое. Знаю, что на главной сейчас проложен новый асфальт, и вот хочу узнать или Руднева тоже асфальтировали вместе с ул. Свободы? И второй вопрос - есть ли проход к речке далее по этой улице, на картах не разобрать.
Кому интересно - на картах Гугла видно лишь фундамент ЖК Крайобраз, правда не знаю какая там дата.

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 08 июн 2018, 14:17

Главное, что дом все же строится, и, судя по фотографиям, дело движется к логическому завершению, чему я лично, очень рада. Да, и фото появились новые на сайте, скажите, как в такую красоту не влюбиться – дизайнеру, проектировавшему этот дом я бы поставила оценку «отлично»
gk.jpg
gk.jpg (172.85 КБ) 388 просмотров

Irinka
Зареєстрований: 11 июн 2018, 06:31

Непрочитанное сообщение Irinka » 11 июн 2018, 06:31

Первая очередь уже сдана в эксплуатацию? На сайте самого ЖК ни слова и вообще даже нет рубрики с новостями про то что происходит на строительной площадке. И хотелось бы услышать мнение от застройщика как будет обеспечиваться комфорт проживания в первой очереди строительства, когда за окнами будет идти строительство второго дома

Ikihg
Зареєстрований: 14 июн 2018, 20:36

Непрочитанное сообщение Ikihg » 14 июн 2018, 20:37

Намагаюсь зрозуміти що отримає покупець який придбає квартиру з терасою на другому поверсі в ЖК Крайобраз. Місця досить багато, вистачить щоб зробити щось більш функціональне і цікаве, ніж розставити садові меблі і вазони з туями... Але що реально там можна зробити?
Адже тераса буде відкритою і засклити її не можна, тому використовуватися вона буде тільки влітку. Для мене це означає, що капітального нічого зробити не можна або робити таким чином, щоб взимку можна було все якось "законсервувати". Ніби то гарно виглядає, але ідеї взагалі відсутні як цю красу можна застосовувати в повсякденному житті. Купити квартиру з терасою лише щоб була можливість вийти на неї та подивитись на гори, то їх і з вікна видно.

Lord

Непрочитанное сообщение Lord » 04 июл 2018, 17:42

Маю досвід проживання у квартирі з терасою, можу сказати що є як мінуси так і переваги, отже…
Мінуси:
1) Вище вартість квартири з терасою, ніж без. А використовуєте ви її тільки в теплу пору року
2) Часто прилітає все з верхніх поверхів. Бички це часто. Але було і два досить небезпечних випадку: одного разу "прилетів" величезний вазон від сусідів зверху, ще один раз-лампочка. Дитячі іграшки іноді прилітають.
3) Найголовніший мінус, на наш погляд-холод. Так як тераси це другий поверх, а на першому найчастіше розташовується комерція, яка не сильно опалюється, то підлогу на кухні і лоджії - просто крижана восени-взимку-навесні.
Плюси:
1) У теплу пору року дуже круто збиратися там з друзями, всім дуже подобається.
2) Для курців порятунок, адже на сходовій клітці курити заборонено
3) Якщо зробити навіс на терасі, теплу підлогу в лоджії і кухні, утеплення стін з боку тераси, то всі мінуси перекриваються, але як мені здається у ЖК Крайобраз буде заборонено робити щось на терасі.

Eduard
Зареєстрований: 28 сен 2017, 18:27

Непрочитанное сообщение Eduard » 31 июл 2018, 13:07

Заходили подивитись як просувається будівництво – враження дуже позитивні. Сам будинок неймовірно граний, балкони в моєму розумінні просто величезні, й на балконах вже навіть плитка вкладена на підлозі, тобто повністю готові. Ото коричневе на стінах зовні на будинку що виглядає ніби то вагонка, насправді навіть не знаю що то воно, але схоже на короїд з малюнком. В цілому будинок в реальності виглядає краще ніж на фото

Lord

Непрочитанное сообщение Lord » 07 авг 2018, 06:30

Не бійся запізнитися купити квартиру в ЖК Крайобраз, де ціни зависокі там вміють чекати!
kr.jpg
kr.jpg (101.73 КБ) 230 просмотров

Lilo
Зареєстрований: 15 июл 2018, 09:40

Непрочитанное сообщение Lilo » 08 авг 2018, 21:40

Цікаво помріяти про квартиру в Яремче, неймовірно гарне місто й будинок. Але виникає питання в мене особисто, а чи не підтоплюється місто й будинки коли тане сніг та річки виходять з берегів? Ще й зсуви ґрунту з гір – ЖК Крайобраз знаходиться напроти скелі Слон, тож та сама скеля не сповзе на цей будинок?

Katy
Зареєстрований: 11 авг 2018, 12:28

Непрочитанное сообщение Katy » 11 авг 2018, 12:47

Сайт у ЖК ні про що - візьміть будь-який подібний сайт і порівняйте з вашим - немає відео з будівельного майданчика, немає фото про хід будівництва, немає відео з висоти польоту яке б передавало дійсно гарний краєвид, щоб заставило потенційних інвесторів замислитись про квартиру в ЖК Крайобраз. Не вмієте рекламувати свій будинок то будете ще довго продавати квартири. Більше фото та відео потрібно з місця будівництва, а не примарних персонажів та ескізів будинку у ваших рекламних буклетах

Mihail
Зареєстрований: 16 авг 2018, 06:25

Непрочитанное сообщение Mihail » 16 авг 2018, 06:27

Хтось скаже що з датами здачі будинку в експлуатацію? Бо на офіційному сайті не слова про це не сказано, чи може будинок вже зданий?

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»