ЖК "Крайобраз", Яремче, вул. Руднєва

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
Eduard
Зареєстрований: 28 сен 2017, 18:27

Непрочитанное сообщение Eduard » 04 окт 2017, 15:00

Meh писал(а):
29 сен 2017, 11:11
Едуард, а Ви перед оформленням квартири в Крайобраз (підписання Договорів на дериватив, майнові права) самі вичитували всі ті документи на підпис чи брали з собою юриста для ознайомлення з тими паперами перед підписанням?
Чесно кажучи документи на оформлення квартири побачив вперше у день підписання, і фактично підписуючи не читав їх, можливо й дарма, але не шкодую, бо здається все з забудовником в порядку. Я гадаю, що так роблять більшість покупців, бо читаючи ті документи, чесно кажучи, навіть вдома я мало що там второпав. Тож або необхідно брати когось тямущого, або читати особливо сенсу не бачу.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 05 окт 2017, 10:06

Едуард заздрю вам, щиро, без всяких негарних думок. Ви плануєте здавати чи жити у квартирі? Якщо здавати то пишіть про умови, ціни та фото, можливо я буду вашим клієнтом.

Eduard
Зареєстрований: 28 сен 2017, 18:27

Непрочитанное сообщение Eduard » 10 окт 2017, 18:20

PetRus писал(а):
05 окт 2017, 10:06
Едуард заздрю вам, щиро, без всяких негарних думок. Ви плануєте здавати чи жити у квартирі? Якщо здавати то пишіть про умови, ціни та фото, можливо я буду вашим клієнтом.
Дякую. Здавати чи жити – час покаже, поки треба дочекатись введення будинку в експлуатацію, зробити ремонт, а тоді й думати.

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 18 окт 2017, 08:28

Якісь не дуже значні зміни в будівництві, принаймні зовні їх не видно, і не розписано на сторінці в ФБ що саме зробили за місяць. А до заявлених термінів здачі будинку в експлуатацію залишилось зовсім мало часу. Щось не дуже віриться що це відбудеться в заявлений строк. Але в українських реаліях здача будинку в зазначені терміни було б виключенням з загальної тенденції.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 29 окт 2017, 11:27

Щось різко були всі або продані або заброньовані квартири на верхньому поверсі, ті що дворівневі, а зараз знову дві вільні, може постанова НБУ так подіяла, згідно якої покупці мають пояснювати звідки взяли гроші. І так ситуація з непроданими квартирами була не дуже гарною для забудовників, а тут ще ця постанова…

Денис Михайлович
Зареєстрований: 06 сен 2017, 10:21

Непрочитанное сообщение Денис Михайлович » 30 окт 2017, 11:55

Є нові фото на оф. сайті, без анонсу у Фейсбуці, як це зазвичай буває. З фото видно що вже почали або встановили радіатори, до речі, звичайні металеві

Iren
Зареєстрований: 19 авг 2017, 21:12

Непрочитанное сообщение Iren » 03 ноя 2017, 18:30

Крайобраз найняв на роботу письменника, який пише майже щодня якусь ахінею про те чому так вигідно купити у них квартиру та як гарно жити у Яремче. Ось, для прикладу, сьогодні написали: Наливаєш зранку ароматну каву у термос і їдеш конем на гору, де насолоджуєшся краєвидами – ось який він ідеальний ранок у Яремче. Ось така думка у цього письменника про ідеальний ранок.
Оце ж треба щодня рекламувати свій будинок і щось писати, піди вигадай стільки тексту…

MusiY
Зареєстрований: 06 ноя 2017, 11:08

Непрочитанное сообщение MusiY » 06 ноя 2017, 11:12

Може погано шукав, але ніде на сайті ЖК не знайшов інформації щодо термінів здачі будинку, хтось обізнаний на цьому? І де саме вказана ця інформація? Я бачу у першому дописі у цій темі про «Термін здачі: 4 квартал 2017», але звідки то взято?

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 07 ноя 2017, 18:29

MusiY писал(а):
06 ноя 2017, 11:12
Може погано шукав, але ніде на сайті ЖК не знайшов інформації щодо термінів здачі будинку, хтось обізнаний на цьому?
Український менталітет такий, що заплановане просто необхідно перенести декілька разів. Була вказана одна дата здачі в експлуатацію, сьогодні вже інша. На самому сайті Крайобраз взагалі про терміни здачі ні слова, а на сайті забудовника «Полярис» вже вказана нова дата, цитата з сайту: «Здача в експлуатацію 1-ої черги 2-ий квартал 2018 року.» А ще сьогодні вперше побачив рекламу ЖК «Крайобраз» на ukr.net, пішли хлопці рекламуватись через Google AdSense, певно продажі не дуже радують тому й терміни здачі будинку перенесли. Цікаво який бюджет витрачають забудовники на рекламу своїх будівель.
Вложения
krayobraz.jpg
krayobraz.jpg (177.72 КБ) 992 просмотра

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 08 ноя 2017, 16:06

І на нашому форумі з’явилась реклама "Крайобразу". Думаю бюджети на рекламу в Google AdSense в рази менші аніж реклама по телебаченню. Та й доречна - бачать ті хто працює в інтернеті, а вони і є потенційними покупцями, якщо не прив’язані до місця з роботою. Але я б додав на банер інформації щодо того де саме знаходиться житловий комплекс. Хто буде клацати на рекламі не знаючи де той комплекс будується. Або й навіть перейде по рекламі, але якщо він не цікавиться містом Яремче, то лише марна трата грошей. Треба вказати що ЖК в Яремче чи в Карпатах, в горах і т.д.
Вложения
yy.jpg
yy.jpg (204.75 КБ) 988 просмотров

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 16 ноя 2017, 12:35

Что интересно, уже на всех сайтах с новостройками поменялась дата ввода в эксплуатацию ЖК «Крайобраз». Такими действиями, уважаемые господа, застройщики отпугивают потенциальных клиентов, у которых есть финансы. Неужели вы думаете, я сейчас понесу вам деньги зная, что вы перенесли заявленную ранее дату, а если еще раз перенесете? Ранее планировала ближе к новому году сделать себе подарок, ан нет отменяется, теперь исключительно после ввода в эксплуатацию.

Iren

Непрочитанное сообщение Iren » 20 ноя 2017, 10:53

Денис Михайлович писал(а):
22 сен 2017, 21:22
Не факт що його взагалі здадуть, зважаючи на те якими темпами вони розпродують квартири, але час покаже. А от що не вкладуться в анонсований термін здачі – кінець 2018 – можу поспорити на свій капелюх що не встигнуть.
Хтось спорив з вами? Ви пророк? Хоча у нас всі пророки і не важко передбачити що майже всі новобудови здаються пізніше анонсованих термінів.

Natlka
Зареєстрований: 25 авг 2017, 19:30

Непрочитанное сообщение Natlka » 26 ноя 2017, 17:46

Похоже есть все шансы что дом в ЖК Крайобраз перейдет в разряды долгостроев, ведь уже более полутора месяцев нет обновления на странице «Ход строительства», хотя ранее ежемесячно выкладывались фотографии со строительства. Видать остановилось строительство, и сроки перенесены пока на полгода, а как там далее будет можно догадаться и сколько таких еще переносов будет никому не известно.

Iren

Непрочитанное сообщение Iren » 26 дек 2017, 07:52

Ніщо та не надихає на творчість, як відсутність результатів – це в повній мірі стосується адміністратора сторінки ЖК Крайобраз у Фейсбуці. Там є що завгодно: цитати письменників, де згадується слово Крайобраз, опис як гарно кататись на джипах по горам, як гарно просинатись і бачити у вікно гори. В цілому фантазії дописувача можна позаздрити, а що ж йому лишається, якщо постити потрібно, а що саме постити керівництво не вказало. Ось і вигадуємо майже щодня нісенітницю, а написати що зроблено за тиждень, за місяць чомусь не пише, певно немає чим гордитись.
Повірте адміністрація, підписувачів вашої сторінки більше цікавлять хід будівництва та його фото, а не ваша творчість на тему «як гарно жити у горах».

Ulyanka
Зареєстрований: 19 авг 2017, 17:51

Непрочитанное сообщение Ulyanka » 14 янв 2018, 19:08

Нові фото є на сайті – гарненький виходить будинок, чекаємо що буде в остаточному результаті

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»