ЖК "Крайобраз", Яремче, вул. Руднєва

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
Seniora
Зареєстрований: 16 авг 2017, 17:56

Непрочитанное сообщение Seniora » 20 авг 2017, 15:27

Сусіди тут на форумі підняли питання стосовно панорамних вікон і що може бут холодно взимку. Але мене більше хвилює чи не буде жарко літом, тим більше якщо вікна в квартирі виходять на сонячну сторону. Хто планує ставити кондиціонер, чи в Яремче не настільки жарко літом? Взагалі в Яремче люди ставлять кондиціонери, потрібна ця річ в цьому кліматі?

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 24 авг 2017, 06:52

Ну ставити кондиціонер чи ні – питання індивідуальне. В Яремче зазвичай погода влітку трохи прохолодніша ніж, для прикладу, в столиці. Але жаркі дні бувають, їх не так багато, але все ж. В ЖК Крайобраз передбачені місця для встановлення кондиціонерів, тобто не так що кожен де хочу там ставлю, а саме там де вказано в проекті, а ставити чи ні вирішить для себе кожен сам. Я скільки зупинявся в Карпатах взагалі не бачив встановлених кондиціонерів у номерах. Можливо я зупинявся в номерах не преміум-сегменту, а середній ціновий дивізіон житла здають без кондиціонерів.

IkarIus
Зареєстрований: 21 авг 2017, 10:03

Непрочитанное сообщение IkarIus » 24 авг 2017, 09:13

В Карпати їдуть за чистим гірським повітрям, а не дихати через кондиціонер. Кондиціонер потрібен в Херсонській, Одеській, Миколаївській областях. І люди вимушені дихати не дуже свіжим повітрям з кондиціонера, а навіщо ж дихати тими бактеріями з-під кондиціонера в Карпатах, де всього пару днів за літо буває дійсно спека. Я просто взагалі противник кондиціонерів, а в Карпатах тим паче.

Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 31 авг 2017, 11:51

Хочу звернути увагу що наразі лишилося вже 29 квартир, хоча деякі знаходяться у статусі «Заброньовано», що не завжди «Продано». І на офіційному сайті з’явилися нові фотографії ходу будівництва за серпень. Вже поштукатурені відкоси вікон по квартирам, та встановлені лічильники на площадках.
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 04 сен 2017, 09:55

Звонил по телефону, указанном на сайте, интересовался ценами. Цены разные, но ориентировочно 600 долларов за квадратный метр. Вопрос, почему так дорого? Много денег ушло на рекламу – весь Яремче в вашей рекламе, или большие аппетиты у застройщика? В Ивано-Франковске и то квартиры стоят дешевле, почему же вы ставите такую цену? Я понимаю что хозяин – барин, скажите не нравится – проходи мимо, но вопрос не праздный, а попытка разобраться из чего формируется такая цена, и почему я должен переплачивать, если захочу у вас купить?

Денис Михайлович
Зареєстрований: 06 сен 2017, 10:21

Непрочитанное сообщение Денис Михайлович » 06 сен 2017, 10:34

Тераса, панорамні вікна – красота. Але чи зручно буде тим хто тут буде жити на тій самій терасі, чи балконі? Виходиш на балкон чи терасу зранку попити каву, покурити, а збоку на вас дивиться сусід, якому ви вчора відмовили дати в борг, а зверху вже встигли накидати на вашу терасу недопалки якісь туристи які проживають вище вас. І навіть не будеш знати звідки ті недопалки кидають на вашу терасу, адже на кожному поверсі будуть орендатори. Уявили, комфортно? А збоку на терасу вийшла сусідка в нижній білизні, о, є й переваги у такій терасі, але сусідка певно буде думати наче, коли повернеться назад до кімнати щоб вдягнути халатик.
krayobraz.jpg
Скріншот з сайту ЖК Крайобраз
krayobraz.jpg (148.09 КБ) 472 просмотра

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 06 сен 2017, 13:03

Денис Михайлович тут питання не до забудовника, а до загальнонаціональної культури. Але не думаю що все так погано як ви описуєте, і загалом тут і балкон і тераси на другому поверсі виступають більш як архітектурна прикраса будівлі, і вони не несуть практично будь-якої функціональності, через те що їх не можна закрити.

Ulyanka
Зареєстрований: 19 авг 2017, 17:51

Непрочитанное сообщение Ulyanka » 09 сен 2017, 08:34

На офіційній сторінці ЖК "Крайобраз" у Фейсбуці постійно оновлюють інформацію. Переливають з пустого в порожнє – ми пропонуємо якісне житло з екологічно-чистих матеріалів, мі підготовили на нашому сайті ряд вигідних пропозицій. Саме зараз час купувати житло в самому серці Карпат і т.д.. А вчора написали, що ЖК "Крайобраз" - якісне будівництво на довгі роки. От скажіть, як інвестор буде реагувати, прочитавши що будівництво затягується на довгі роки?

GertruDa
Зареєстрований: 26 июл 2017, 17:30

Непрочитанное сообщение GertruDa » 12 сен 2017, 11:50

Є нові фотографії та повідомлення про роботи щодо будівництва у вересні – встановлені каналізаційні труби та лічильники, а також проводиться монтаж головних сходів у будинок – виглядає гарно і радує що так оперативно інформація щодо стану будівництва з’являється на сайті забудовника. Здається вже зовсім скоро мешканці зможуть почати робити ремонт в своїх гарних квартирах.

Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 12 сен 2017, 21:17

На сайті ЖК Крайобраз вказано що стоянки для автомобілів будуть оснащені розеткою для електромобілів. Це маркетинговий хід чи є нагальна потреба в цьому? Хтось бачив електромобілі в Яремче, чи взагалі в Карпатах. Як на мене то електромобіль це прив’язаність до одного міста, тобто на роботу, з роботи, в магазин і додому. А в Карпати як доїхати на електромобілі?

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»