ЖК "Крайобраз", Яремче, вул. Руднєва

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
Seniora
Зареєстрований: 16 авг 2017, 17:56

Непрочитанное сообщение Seniora » 20 авг 2017, 15:27

Сусіди тут на форумі підняли питання стосовно панорамних вікон і що може бут холодно взимку. Але мене більше хвилює чи не буде жарко літом, тим більше якщо вікна в квартирі виходять на сонячну сторону. Хто планує ставити кондиціонер, чи в Яремче не настільки жарко літом? Взагалі в Яремче люди ставлять кондиціонери, потрібна ця річ в цьому кліматі?

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 24 авг 2017, 06:52

Ну ставити кондиціонер чи ні – питання індивідуальне. В Яремче зазвичай погода влітку трохи прохолодніша ніж, для прикладу, в столиці. Але жаркі дні бувають, їх не так багато, але все ж. В ЖК Крайобраз передбачені місця для встановлення кондиціонерів, тобто не так що кожен де хочу там ставлю, а саме там де вказано в проекті, а ставити чи ні вирішить для себе кожен сам. Я скільки зупинявся в Карпатах взагалі не бачив встановлених кондиціонерів у номерах. Можливо я зупинявся в номерах не преміум-сегменту, а середній ціновий дивізіон житла здають без кондиціонерів.

IkarIus
Зареєстрований: 21 авг 2017, 10:03

Непрочитанное сообщение IkarIus » 24 авг 2017, 09:13

В Карпати їдуть за чистим гірським повітрям, а не дихати через кондиціонер. Кондиціонер потрібен в Херсонській, Одеській, Миколаївській областях. І люди вимушені дихати не дуже свіжим повітрям з кондиціонера, а навіщо ж дихати тими бактеріями з-під кондиціонера в Карпатах, де всього пару днів за літо буває дійсно спека. Я просто взагалі противник кондиціонерів, а в Карпатах тим паче.

Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 31 авг 2017, 11:51

Хочу звернути увагу що наразі лишилося вже 29 квартир, хоча деякі знаходяться у статусі «Заброньовано», що не завжди «Продано». І на офіційному сайті з’явилися нові фотографії ходу будівництва за серпень. Вже поштукатурені відкоси вікон по квартирам, та встановлені лічильники на площадках.
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 04 сен 2017, 09:55

Звонил по телефону, указанном на сайте, интересовался ценами. Цены разные, но ориентировочно 600 долларов за квадратный метр. Вопрос, почему так дорого? Много денег ушло на рекламу – весь Яремче в вашей рекламе, или большие аппетиты у застройщика? В Ивано-Франковске и то квартиры стоят дешевле, почему же вы ставите такую цену? Я понимаю что хозяин – барин, скажите не нравится – проходи мимо, но вопрос не праздный, а попытка разобраться из чего формируется такая цена, и почему я должен переплачивать, если захочу у вас купить?

Денис Михайлович
Зареєстрований: 06 сен 2017, 10:21

Непрочитанное сообщение Денис Михайлович » 06 сен 2017, 10:34

Тераса, панорамні вікна – красота. Але чи зручно буде тим хто тут буде жити на тій самій терасі, чи балконі? Виходиш на балкон чи терасу зранку попити каву, покурити, а збоку на вас дивиться сусід, якому ви вчора відмовили дати в борг, а зверху вже встигли накидати на вашу терасу недопалки якісь туристи які проживають вище вас. І навіть не будеш знати звідки ті недопалки кидають на вашу терасу, адже на кожному поверсі будуть орендатори. Уявили, комфортно? А збоку на терасу вийшла сусідка в нижній білизні, о, є й переваги у такій терасі, але сусідка певно буде думати наче, коли повернеться назад до кімнати щоб вдягнути халатик.
krayobraz.jpg
Скріншот з сайту ЖК Крайобраз
krayobraz.jpg (148.09 КБ) 961 просмотр

Gucul

Непрочитанное сообщение Gucul » 06 сен 2017, 13:03

Денис Михайлович тут питання не до забудовника, а до загальнонаціональної культури. Але не думаю що все так погано як ви описуєте, і загалом тут і балкон і тераси на другому поверсі виступають більш як архітектурна прикраса будівлі, і вони не несуть практично будь-якої функціональності, через те що їх не можна закрити.

Ulyanka
Зареєстрований: 19 авг 2017, 17:51

Непрочитанное сообщение Ulyanka » 09 сен 2017, 08:34

На офіційній сторінці ЖК "Крайобраз" у Фейсбуці постійно оновлюють інформацію. Переливають з пустого в порожнє – ми пропонуємо якісне житло з екологічно-чистих матеріалів, мі підготовили на нашому сайті ряд вигідних пропозицій. Саме зараз час купувати житло в самому серці Карпат і т.д.. А вчора написали, що ЖК "Крайобраз" - якісне будівництво на довгі роки. От скажіть, як інвестор буде реагувати, прочитавши що будівництво затягується на довгі роки?

GertruDa
Зареєстрований: 26 июл 2017, 17:30

Непрочитанное сообщение GertruDa » 12 сен 2017, 11:50

Є нові фотографії та повідомлення про роботи щодо будівництва у вересні – встановлені каналізаційні труби та лічильники, а також проводиться монтаж головних сходів у будинок – виглядає гарно і радує що так оперативно інформація щодо стану будівництва з’являється на сайті забудовника. Здається вже зовсім скоро мешканці зможуть почати робити ремонт в своїх гарних квартирах.

Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 12 сен 2017, 21:17

На сайті ЖК Крайобраз вказано що стоянки для автомобілів будуть оснащені розеткою для електромобілів. Це маркетинговий хід чи є нагальна потреба в цьому? Хтось бачив електромобілі в Яремче, чи взагалі в Карпатах. Як на мене то електромобіль це прив’язаність до одного міста, тобто на роботу, з роботи, в магазин і додому. А в Карпати як доїхати на електромобілі?

IkarIus
Зареєстрований: 21 авг 2017, 10:03

Непрочитанное сообщение IkarIus » 15 сен 2017, 11:21

Kovk писал(а):
12 сен 2017, 21:17
Хтось бачив електромобілі в Яремче, чи взагалі в Карпатах.
Тому й не бачили бо немає місць де можна зарядити електромобіль. А як будуть такі станції то чому б не їздити на електричних автомобілях.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 19 сен 2017, 17:01

Что-то не спешит народ раскупать квартиры в ЖК Крайобраз, а застройщик не спешит снижать цены. А цены, по моему мнению, немного завышены и в телефонном разговоре я как бы намекал, что немного задраны вверх цены и возможно ли их снижение, но девушка по телефону заверила, что снижения не будет, даже если дом будет сдан в эксплуатацию, а квартиры не будут распроданы. Кто что скажет? Реально может застройщик снизить цены, если квартиры стоят не проданные или не стоит ждать? А квартир, напомню, вроде из 37 осталось 29, и эта цифра уже месяц не меняется, и это продажи за год, если такие темпы сохранятся, то застройщик будет продавать квартиры по сегодняшней цене еще лет 5.

Gucul

Непрочитанное сообщение Gucul » 20 сен 2017, 10:01

Насправді така ситуація з продажами квартир в новобудовах по всій Україні. В когось з забудовників трохи краща, в когось трохи гірша, але тенденція одна – невирішеність і нерозуміння чого чекати від ринку нерухомості завтра. Адже потенційні інвестори не можуть зрозуміти що буде завтра, невирішеність питання з Донбасом відлякує зарубіжних інвесторів ще більше аніж вітчизняних. І всі розуміють, що в першу чергу ринок нерухомості почне рухатись, коли в країні настануть зміни. Стане Україна заможною та сильною, ціни на нерухомість підуть шаленими темпами догори, завдяки так званому відкладеному попиту, а буде так само населення зубожіти та зводити кінці з кінцями, так і будуть залишатись квартири в новобудовах непроданими.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 20 сен 2017, 11:05

Є ще один бік питання чому в Україні погано продаються квартири та інша нерухомість – невміння чи небажання вчитись саме продавати. Після перегляду сайтів з продажу нерухомості повинно «зачепити», тобто щоб закортіло поїхати і побачити все те що на сайті рекламується в живу. Чому не зняти на відео прибудинкову територію, красоту місцевості поруч з будинком. На сайті, того ж самого ЖК Крайобраз є лише малюнки, яким має бути той будинок та фотографії будівництва, які явно зроблені непрофесіоналом. Тож мене особисто дивує що при ціні об’єкта понад півтора мільйона доларів забудовник не може показати привабливо сам будинок. Той самий квадрокоптер чому б не використати щоб показати будинок та місцевість з висоти?

Swen
Зареєстрований: 08 сен 2017, 17:17

Непрочитанное сообщение Swen » 21 сен 2017, 07:58

PetRus писал(а):
19 сен 2017, 17:01
Что-то не спешит народ раскупать квартиры в ЖК Крайобраз, а застройщик не спешит снижать цены.
Как только дом сдадут в эксплуатацию (если сдадут) продажи пойдут сразу более живо. Я бы не рисковал покупать у малоизвестного застройщика квартиру на стадии строительства и так скорее всего думают и другие заинтересованные в покупке. Будет ли дом достроенный, в каком состоянии будут квартиры - это сейчас нельзя посмотреть. А когда можно реально будет увидеть квартиру в готовности, когда можно будет сразу заплатить деньги и получить ключи от квартиры, желающих купить квартиру будет гораздо больше.

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»