ЖК "Крайобраз", Яремче, вул. Руднєва

Обговорення новобудов та забудовників. Квартири в новобудовах Яремче. Ціни на новобудови, фото, опис, етапи будівництва, відгуки.
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 24 июл 2017, 10:49

Нерухомість в серці Карпат, в Карпатах наче вдома, новобудова в центрі Яремче – так презентують новий житловий комплекс «Крайобраз», який зводиться за адресою вул. Руднєва, 13.

Хто що скаже, про цей ЖК? Ціна трохи більш ніж в ЖК "Скеля". Чому - не дуже зрозуміло.
Адреса: Яремче, вул. Руднєва, 13
Термін здачі: 4 квартал 2017

ДОДАТКОВІ ЗРУЧНОСТІ ЖК "КРАЙОБРАЗ"

ПАРКІНГ
На території ЖК облаштований паркінг зі зручним в‘їздом і виїздом. Також є сучасна велостоянка.

ЗОНА ВІДПОЧИНКУ
На подвір’ї комплексу облаштована відпочинкова зона з барбек’ю.

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК
У ЖК є сучасний дитячий простір з дерев’яними конструкціями. Він виготовлений повністю з екологічних матеріалів, а підлога майданчика вкрита спеціальним протитравматичним покриттям.

СПОРТИВНА ЗОНА
У будинку є приміщення спеціально спроектоване під спортзал.

ЗАРЯДКА ЕЛЕТРОКАРА
На території комплексу облаштована зарядна станція для електромобілів.

ГІРСЬКИЙ ПЛЯЖ
Крайобраз знаходиться за 300 метрів від річки Прут та гірського пляжу.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ
Кожна квартира облаштована системою опалення з підігрівом підлог і двохконтурними газовими котлами німецького виробництва «Viessmann» та загальною системою вентиляції димоходів«OSMOSE».

ПАНОРАМНІ ВІКНА
Якісні дерев’яні вікна з двокамерним енергозберігаючим склопакетом - стійкі до впливів навколишнього середовища, мають високий рівень шумо- і теплоізоляції.

ВХІДНІ ДВЕРІ
Броньовані вхідні двері з межею вогнестійкості ЕІ 30. Дверне полотно складається із сталевого листа товщиною 1,8 мм та із зовнішньої сторони оздоблене МДФ накладкою. Внутрішній простір дверного полотна заповнюється теплоізоляційною мінеральною ватою «ізотерм».

ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ТА ІНТЕРНЕТ
Внутрішня мідна електропроводка по всій квартирі та автоматичні вимикачі німецького виробництва «Schneider». До будинку підведена окрема широкосмугова лінія. І кабелі вже заведені в кожну з квартир.

ДИМОХІД ДЛЯ КАМІНА
У дворівневих квартирах передбачені димоходи для камінів з повністю ізольованою вогнетривкою трубою, стійкі до займання, сажі та перегріву.

ШВИДКІСНІ ЛІФТИ
Будинок оснащений високонадійними безшумними ліфтами «OTIS» з нержавіючої сталі.

Gucul

Непрочитанное сообщение Gucul » 27 июл 2017, 17:20

Пошук про забудовника будь-якої інформації в мережі не дав результатів, на жаль, ні позитиву, ні негативу. Забудовник – агентство нерухомості «Полярис». Як зрозумів продає, покупає та знову ж перепродує все, починаючи від земельних ділянок в Карпатах, зокрема в Татарові, до квартир і гаражів.
Станом на 24 липня залишилось непроданих 33 квартири з 39.
Переваги – вже повністю побудований, залишилися внутрішні та зовнішні роботи. Вставлені вікна, дерев’яні. Є багато фото про хід будівництва на офіційній сторінці в Фесбуці.

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 29 июл 2017, 06:56

Также интересует недвижимость в Яремче и хочется именно квартиру, а не дом, потому что планирую ее сдавать и проживать в ней посещая карпатский регион. Как я поняла вариантов не так много, фактически всего 2 новостроя, хотя следует отметить для такого небольшого городка и это довольно много, особенно учитывая количество квартир в «ЖК Скеля», который строится на улице Свободы. Тот вариант также неплох, но там довольно большие метражи 1-комнатных, а именно 1-комнатная нас и интересует. А вот в ЖК «Крайобраз» есть квартиры которые меня очень заинтересовали. Только вот не пойму на втором этаже в 1-комнатной квартире почти половина площади терраса, без крыши, но за которую нужно плтить за каждый квадратный метр. Ну я понимаю стоимость немного ниже чем на остальных этажах, но не настолько же чтобы покупать фактически место на крыше над первым этажом. Какой то абсурд, зачем кому-то будет платить деньги за крышу. По телефону на сайте «Крайобраз» ничего внятного про эту террасу ответить не смогли. И еще из негатива – совершенно бестолковые балконы. Ну ведь что такое балкон для большинства из нас? – Место куда можно сложить что-то, а тут их как я понимаю даже застеклить нельзя будет. Зато при формировании цены их площадь учитывается в общей площади квартиры.
В общем как всегда без ложки дегтя у нас никак. А из плюсов как я высмотрела на фотографиях дом строится со стеной толщиной в 2 кирпича, что думаю очень хорошо. Опять же, если сравнивать с прямыми конкурентами, с домом на Свободы, то там стены тоже будут из кирпича, но они не будут несущими, и необходимости делать их толстыми не будет никакой, так что там максимум стены будут в 1 кирпич.

Gucul

Непрочитанное сообщение Gucul » 29 июл 2017, 07:03

А може хтось зорієнтувати стосовно розміщення будинку відносно сторін світу. І чому б це не було зробити забудловнику на офіціному сайті. Певно це не остннє питання при виборі квартири. І також як я зрозумів буде ще й другий будитнок поруч з тим що вже будується. Так ось знову ж де можна побачити міце розміщення цього бюудинку на карті, щоб було зрозуміло які вікна він буде перекривати. Адже уявіть ви купуєте вибираєте квартиру, напрям куди виходять вікна має бути саме на гори, щоб зранку ви могли побачити ті самі гори. Купили зробили ремонт, насолоджуєтесь виглядом з вікна, а тут будують ще один будинок і ви вдже бачите не гори, а сусідів в будинку напроти ваших вікон.

GertruDa
Зареєстрований: 26 июл 2017, 17:30

Непрочитанное сообщение GertruDa » 29 июл 2017, 09:04

А чому немає фоток7 Адже про що можна говорити якщо не бачиш предмет обговорення.

Gucul

Непрочитанное сообщение Gucul » 29 июл 2017, 19:39

Polina писал(а):
29 июл 2017, 06:56
Ну ведь что такое балкон для большинства из нас? – Место куда можно сложить что-то, а тут их как я понимаю даже застеклить нельзя будет. Зато при формировании цены их площадь учитывается в общей площади квартиры.
А чому не можна буде засклити балкон? Квартира ваша, балкон ваш, що хочете те й робите.
А стосовно фото вони є на сайті ЖК Крайобраз, є й розділ “хід будівництва” там можно побачити як будували будинок с самого початку. Ось одна з них, зараз ставлять вікна, до речі, дерев’яні. Чомусь я вже звик до пластикових й дерев’яні трохи вдивину.
Вложения
kray.jpg
Стан будівництва на липень 2017
kray.jpg (64.67 КБ) 2077 просмотров

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 29 июл 2017, 19:51

Gucul писал(а):
29 июл 2017, 07:03
А може хтось зорієнтувати стосовно розміщення будинку відносно сторін світу.
Можу зорінтувати стосовно розміщення будинків у Крайобраз відносно сторін світу. Дивіться скріншот головної сторінки ЖК. Напис “ПІВНІЧ” показує сторну будинку обернену на північ, с похибкою біля 5 градусів. А протилежна сторону будинку, яка виходить саме на вулицю Руднєва буде, відповідно дивитись на південь. І до речі ціни за метр залежить не лише від площі квартир, а від поверху та від вигляду що можна буде побачити з вікна.
Вложения
172637123.jpg
172637123.jpg (105.52 КБ) 2069 просмотров

Gucul

Непрочитанное сообщение Gucul » 29 июл 2017, 22:22

До речі може буде цікаво інестору така пропозиція, знайшов на офіційній стрінці в ВК фітнес клубу Івано-Франківська АПЕЛЬСИН щодо оренди чи продажу приміщення під спортивний комплекс, краще процитую: Доброго дня. Я представляю житловий комплекс "Крайобраз" в м.Яремче. Ми хочемо запропонувати Вам приміщення під спортивний комплекс, яке розташовується в нашому будинку. Приміщення йде як під продаж так і під оренду. Якщо вас зацікавить наша пропозиція - звертайтесь за тел. 0994038459 Наталія. Наш сайт krayobraz.com.ua

GertruDa
Зареєстрований: 26 июл 2017, 17:30

Непрочитанное сообщение GertruDa » 29 июл 2017, 22:29

Не вижу проблемы в поиске информации про данный комплекс – на первых строках выдачи заголовки “Елітний житловий комплекс "Крайобраз" в Яремче не пережив перевірку ДАБІ - декларацію на початок будівництва скасовано”, а на официальном сайте застройщика ни слова про это ни опровержения ни поджтверждения.

Liska
Зареєстрований: 30 июл 2017, 09:07

Непрочитанное сообщение Liska » 30 июл 2017, 09:16

Ось вибір новобудов у Яремчі не такий вже й великий, тобто на цьому не сильно зупиняєшся, адже вибору фактично й немає. А поки для себе не можу визначитись з етажем. У великому місті зазвичай навпаки не користуються популярністю верхні поверхи – бо холодно, вітри більш сильні, і нижні також не дуже шанують пам’ятаючи про безпеку. А ось в Яремче, кажуть чим вище - тим краще краєвид. І воно ж дійсно так, але в горах, особилво взимку, дме сильний вітер, чи не буде холодно на верзніх поверхах? А ще як щодо того, що будинок будується недалеко від річки, чи немає загрози що фундамент тп стіни почнуть з часом тріскати, і т.д.? Взагалі, як я зрозуміла, у Яремче досі не було багатоповерхівок, і на сьогодні це сама висока споруда. Може й не було через те що грунти не дозволяють тут будувати багатоповерхівки?

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 03 авг 2017, 15:48

Что-то как было 2 недели назад указано на сайте что осталось 32 квартиры так и остается, учитывая что сейчас пик спроса – лето. А осень и зима – на рынке затишье. Я к тому, что такими темпами и с такими ценами они еще долго будут продавать. Тем более почему цена намного выше чем в том самом ЖК «Скеля», который расположен от этого в 200 метрах.

Nata
Зареєстрований: 31 июл 2017, 21:03

Непрочитанное сообщение Nata » 07 авг 2017, 09:03

Polina писал(а):
29 июл 2017, 06:56
И еще из негатива – совершенно бестолковые балконы. Ну ведь что такое балкон для большинства из нас? – Место куда можно сложить что-то, а тут их как я понимаю даже застеклить нельзя будет. Зато при формировании цены их площадь учитывается в общей площади квартиры.
Полина такие балконы обычно строят в том случае, когда в доме установлены панорамные окна. Панорамные окна – это до самого низа, то есть высокие. И в целях безопасности, если в семье есть ребенок, чтобы была возможность их помыть или отремонтировать и строят такие маленькие балкончики. Поэтому решение застройщика построить такие балкончики с моей точки зрения вполне оправдано.

klerk
Зареєстрований: 08 авг 2017, 20:52

Непрочитанное сообщение klerk » 08 авг 2017, 21:21

Таки з новими ставками по депозитам всі здається кинулись шукати куди вкласти гроші. І я також шукаю, ось знайшов і такий варіант як квартира в ЖК «Крайобраз». Зацікавила саме їх пропозиція щодо можливості здачі її в оренду, так звана послуга «консерж-сервіс». Правда телефонував я туди хотів розпитати що то воно та як буде в реальності, то вони кажуть що й самі ще не вирішили як то воно точно буде. Тож хочу запитати як хто це діло бачить та уявляє? Можливо є такі пропозиції в інших регіонах? І хтось ще планує чи може вже купив тут квартиру та планує її здавати? Чи можу я знайти кого з місцевих хто б за відсоток взяв би на себе обов’язки з догляду за квартирою?

Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 08 авг 2017, 21:37

Везе ж комусь хто має такі гроші. Але я б за ті гроші що коштує квартира на Руднєва купив ділянку і побудував будинок на 4 входи економ класу під здачу. Дохід буде в рази вище. Плюс дітям спадщина у вигляді землі, яка на той час буде набагато дорожча - місто то розвивається. На якій вони зможуть побудувати новий сучасний (на той час) будинок, ну або продовжити сімейний "бізнес" здачі в оренду.

klerk
Зареєстрований: 08 авг 2017, 20:52

Непрочитанное сообщение klerk » 08 авг 2017, 21:43

Kovk писал(а):
08 авг 2017, 21:37
я б за ті гроші що коштує квартира на Руднєва купив ділянку і побудував будинок на 4 входи економ класу під здачу.
За які гроші ви побудували б будинок ще й землю прикупили? За 30 тис у.о. що тут коштує двокімнатна? То мені здається за таку суму у вас навіть землю не купиш, а якщо й купиш то там де немає ні доріг, ні води, ні електрики.

Ответить

Повернутись у розділ «Новобудови Яремче»