Майнінг (генерація bitcoin) реально зараз заробити?

Обговорення питань пов’язаних з налаштуванням, тестуванням та придбанням комп’ютерної техніки та програмного забезпечення
PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 19 дек 2017, 13:21

Не буде Боткіна, будуть інші криптовалюти, які також за біоткіном дорожчають шаленими темпами.

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 28 янв 2018, 16:17

Беззаперечно що майнинг – це реально і заробити можна, і досить непогано. Працюють цілі заводи з обладнанням на мільйони доларів, і їх власники стають неймовірно багатими. Але варто розуміти, що в одну мить це все може вартувати близько до 0. Тобто той хто встиг і окупив, може радіти й далі заробляти, а той хто лише планує заробити, то може досить сильно прогоріти, скупивши дуже дороге обладнання і нічого не заробивши. Бо криптовалюта – то мильна бульбашка, яка може в любу мить перестати бути комусь потрібною. Поки люди вірять і хочуть її купувати, вона щось коштує, любий компрометуючий факт і вона з шаленою швидкістю втратить в ціні.

Lich
Зареєстрований: 24 дек 2017, 09:38

Непрочитанное сообщение Lich » 28 янв 2018, 17:13

При нинішніх темпах росту складнощів видобутку Біткоіну та інших криптовалют дуже швидко це все накриється мідним тазом, бо електроенергії на проведення операцій з розрахунку цими монетами буде необхідно стільки, що все це стане не вигідним, питання лише часу, але він наближається все швидше.

Dilovvod
Зареєстрований: 07 ноя 2017, 06:51

Непрочитанное сообщение Dilovvod » 03 фев 2018, 07:43

Читаєш новини про майнінг і таке враження що кожен хто займається в Україні майнінгом спонсорує, за повідомленнями СБУ, терористів з ДНР. Ось нема що робити людям вкладають гроші на території України щоб спонсорувати ДНР. Логічніше припустити що якби було таке бажання то поїхали б в ту саму Росію чи ДНР, ЛНР і там би спонсорували. Ні вони ризикуючи бути викритим СБУ прокрадаються на територію суверенної щоб звідси спонсорувати терористів. Шановні працівники СБУ хватить у бандитський спосіб відбирати дороге обладнання у майнерів, купіть за свої зарплати та й майніть.

First
Зареєстрований: 10 ноя 2017, 12:19

Непрочитанное сообщение First » 05 фев 2018, 20:44

Sidr писал(а):
29 ноя 2017, 20:23
Певно не дуже вчасно я вирішив спробувати майнити, але як кажуть краще пізно, аніж ніколи. Тож поки купив систему та лише одну карту 1060, спробую майнити, порахую далі чи вигідно і вже буду вирішувати розширювати далі, чи лишиться просто потужний комп’ютер.
То як результати ,цікаво дізнатись

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 22 мар 2018, 17:20

Майню Ефір на ethermine.org, звідки його переводять на мій гаманець на біржі yobit.net, де міняю на російські рублі та виводжу на Ківі з комісією 8%. Потім на сайті Obmenka.ua все то міняю на гривню на картку Приватбанку. Але мені здається що така схема занадто дорога і я багато втрачаю. Знайшов таку біржу kuna.io, нібито українську, де Ефір відразу можна міняти на гривню та виводити на картку Приватбанку. Тож постало питання чи можна напряму майнити на біржу kuna.io? На самій біржі відповіді не знайшов, а служба підтримки там відповідає як я підозрює не дуже оперативно.

Tehnik
Зареєстрований: 06 дек 2017, 07:27

Непрочитанное сообщение Tehnik » 10 май 2018, 17:38

Поки одні вирішують реально чи ні, прибутковий майнінг чи ні, можна заробити на цьому і скільки, інші будують цілі заводи і заробляють такі статки, що Рокфелєру і не снились. Для прикладу зайдіть на сайт «воттумайн», виберіть любу відеокарту і побачите скільки вона може давати прибутку в день, а далі чиста математика.

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 10 май 2018, 17:44

Sidr писал(а):
22 мар 2018, 17:20
Тож постало питання чи можна напряму майнити на біржу kuna.io? На самій біржі відповіді не знайшов, а служба підтримки там відповідає як я підозрює не дуже оперативно.
Можна, і служба підтримка цієї біржі відповідає досить швидко, у крайньому випадку я декілька разів звертався - відповідали швидко і вирішували посталу проблему оперативно, плюс даній біржі від мене.

difug
Зареєстрований: 03 июн 2018, 21:38

Непрочитанное сообщение difug » 17 июн 2018, 17:48

Относительно вопроса в заголовке темы – однозначно заработать майнингом можно и заработать довольно неплохо, но риски, как и шансы заработать, гораздо более высокие по сравнению с теми самыми депозитами. Что в общем и понятно, чем более высокий риск, тем более высокие доходы.

Ответить

Повернутись у розділ «Комп'ютери, ноутбуки, планшети та програмне забезпечення»