Майнінг (генерація bitcoin) реально зараз заробити?

Обговорення питань пов’язаних з налаштуванням, тестуванням та придбанням комп’ютерної техніки та програмного забезпечення
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 29 ноя 2017, 20:34

Щось читав я про той майнінг і як то в анекдоті все зрозумів, лише не зрозумів звідки гроші, хто платить за той майнінг. Я звик що за все хтось має платити, а тут? Звідки ж гроші для всіх тих, хто займається майнінгом беруться?

Gribnik
Зареєстрований: 15 сен 2017, 21:47

Непрочитанное сообщение Gribnik » 29 ноя 2017, 20:36

Gucul писал(а):
29 ноя 2017, 20:34
Щось читав я про той майнінг і як то в анекдоті все зрозумів, лише не зрозумів звідки гроші, хто платить за той майнінг. Я звик що за все хтось має платити, а тут? Звідки ж гроші для всіх тих, хто займається майнінгом беруться?
Можливо, виробники відеокарт, які мають на сьогодні надприбутки через той майнінг

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 29 ноя 2017, 20:43

Спробую пояснити, хоча сам не надто обізнаний і лише намагаюсь збагнути та переварити купу інформації про кріптовалюти. Виробники заліза - то тільки одна сторона медалі.
Згадайте становлення біткоіну, шлях від повної недовіри до сучасного стану, і я б не сказав що сьогодні ми маємо абсолютне визнання.
Тому на питання хто ще платить я б відповів так:
Платять всі економіки світу, в яких закладена інфляція. Це 99%. Знецінення грошей раніше працювало на користь державі, яка ці гроші випускала. Схема така - виробники товарів послуг збирають капітал, а держава його знецінює. Баланс.
А ось тепер поки малу частину від'їдає на себе кріптавалюта. Але частина ця має тенденцію на зростання. Так як для кінцевого споживача це набагато цікавіше. А чому криптовалюти це поки тіньовий ринок? А як інакше сталося б становлення нової фінансової системи. Тільки це не головне. Головне що баланс буде порушений, і фінансову систему скоро почне трясти по всьому світу і що буде з доларом одному Богу відомо.
І вистачить вже вважати криптовалюту пірамідою. Є окремі монети, звичайно, де мета урвати по швидкому і в кущі. Але в цілому, це не так. Зовсім не так. Це щось таке що змінить наше уявлення про фінансову систему у світі кардинально.

Sidr

Непрочитанное сообщение Sidr » 02 дек 2017, 22:09

Можу розповісти про маленький досвід майнінгу. Поки як і казав почав з однієї карти 1060, пробував декілька пулів – важко для початку то збагнути, то Інтернет відвалювався коли лише починався процес майнінгу, то не знав де гаманець створити. В цілому зараз трохи розібрався і хочу порадити саме для початківців пул NiceHash. Там, певно найлегший варіант, особливо для початківців – зареєструвався, завантажив програму, ввів свій гаманець, натиснув кнопку старт і все, процес пішов, в програмі видно орієнтовний заробіток на добу, скільки ви вже заробили. Програма від цього пулу сама підбирає яку валюту краще майнити на вашому обладнанні і робить все практично сама, тобто для новачка саме воно. Поки за добу майнінгу на одній карті в мене вийшло біля 1,5 долара. Можливо більш просунутим краще вибирати інші пули, але для новачка, повторюсь, це простий і легкий в розумінні пул.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 05 дек 2017, 22:08

А тим часом...
Ціна біткоіну перевищила $ 12 000
Курс біткоіну вперше виріс до 12 000 доларів при ринковій капіталізації в $ 200 млрд. У вівторок, 5 грудня, за даними Coinmarketcap. На великих біржах, таких як Coinbase, Bitstamp, Kraken і інші, ціна біткоіну близько 11 850 доларів, за станом на 13:49 UTC, ціна криптовалюти становила $ 12 032
Це вперше, коли біткоіни подолав новий бар'єр, що виріс з рівня в $ 10000 протягом тижня.
Майк Новограц впевнений, що до кінця 2018 року біткоін може досягти $ 40 000. При цьому фінансовий аналітик Марк Хулберт, грунтуючись на дослідженні бульбашок, прогнозує криптовалюті швидкий крах.
Тож не дивно що з магазинів щезли відеокарти, а там е лишились то ціна виросла майже вдвічі - золота пора для торговців відеокартами

Tehnik
Зареєстрований: 06 дек 2017, 07:27

Непрочитанное сообщение Tehnik » 06 дек 2017, 07:28

Чому в NiceHash на сторінці калькулятора прибутковості немає в переліку відеокарт 1060 з 3 GB пам’яті, а лише з 6-ма? Карти з 3-ма GB не будуть працювати з NiceHash?

Sidr

Непрочитанное сообщение Sidr » 07 дек 2017, 08:27

Чому не з 3 гігами 1060 карти у калькуляторі немає не знаю, але то наразі й не дуже важливо бо відучора NiceHash не працює, і як зрозуміло з повідомленні на їх сторінці їх систему безпеки поламано, а гроші вкрадені. Скільки там грошей тих хто вкладав туди депозити, та майнив туди одному всевишньому відомо, але то суми певно куди більше ніж річний бюджет України. Чи буде працювати NiceHash думок багато, я гадаю що так, адже вони заробляли також шалені суми. Поживемо – побачимо…

Tehnik
Зареєстрований: 06 дек 2017, 07:27

Непрочитанное сообщение Tehnik » 08 дек 2017, 16:14

Щоб там не казали, але в мене особисто найсхеш давав більше ніж зараз пробую на пулі вже третю валюту і все рівно до результатів що були у найсхеша не один пул та форка не добирає

Ответить

Повернутись у розділ «Комп'ютери, ноутбуки, планшети та програмне забезпечення»