Майнінг (генерація bitcoin) реально зараз заробити?

Обговорення питань пов’язаних з налаштуванням, тестуванням та придбанням комп’ютерної техніки та програмного забезпечення
PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 15 сен 2017, 11:34

Народ може хто розказати чи це реально в наших умовах і цінах на техніку та електроенергію заробити на генерації біткойнів. Скільки читаю що дуже багато хто цим займається і реально заробляє але в живу жодного разу не спілкувався з тим хто реально на цьому заробив. Чи гроші люблять тишину і ніхто про заробіток та реальний вдалий досвід не розповість.

Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 16 сен 2017, 21:23

В мене знайомий вже пару років пробує в такий спосіб заробити. Накупив якоїсь техніки, нібито відео карти дорогі, і воно те постійно працює, добре кімнату взимку гріє, і шумлять кулери сильно. Каже що гроші потрачені на комплектуючі вже повернув, але заробив небагато, і каже з кожним днем стає важче заробляти у такий спосіб.
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 15 окт 2017, 10:47

Заробляти біткойни на домашньому комп'ютері практично нереально, потрібні дуже великі потужності, можна спробувати Форк, але вони коштують дешево. Якщо поставити собі за мету майнити біткойни, то краще взяти потужності в оренду. Швидкість буде виражатися в Гігахешах / сек. Їх потрібно буде купувати або за долари, або за ті ж біткойни. Гігахеші можна купити за біткойни тут: Cex.io, А ось як назбирати початковий запас біткойнов, а це абсолютно реально, поки не розібрався! Далі постараюся відписуватися!

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 05 ноя 2017, 07:52

У мене не потужні ноутбук, відео карта, процесор (820M і intel core i3 6100). Але хотілося б спробувати майнити які небудь "легкі" криптовалюти. Такі як doge, blackcoin, primecoin, peercoin. Або порадите що то краще. Буду вдячний за відповіді

MinerGate
Зареєстрований: 13 ноя 2017, 20:57

Непрочитанное сообщение MinerGate » 13 ноя 2017, 21:00

Привіт відвідувачі форуму! Хочу розповісти про майнінг для початківців, де кожен може спробувати майнити, тобто отримувати пасивний дохід, навіть на ноутбуці. І переконавшись на слабких потужностях вирішувати чи варто вкладати в цю справу гроші.

Мова піде про MinerGate - основна програма, що приносить мені постійний абсолютно пасивний дохід. Це майнінг, суть його полягає в використанні потужностей доступних для вас процесорів і відеокарт. Все просто: ви підключаєтесь до пулу (багато майнерів), а пул через спеціальну програму підключає ваші потужності до загальної. Так збільшується хэшрэйт всього пулу, його винагорода, і, відповідно, ви отримуєте свої гроші в криптовалюті, пропорційно кількості вашої потужності, яку ви підключили до загального пулу. Підключити можна майже все: планшети, ноутбуки, комп'ютери і навіть смартфони. Не знайшов я тільки підтримку Windows Phone. Вочевидь, не встановлюється він і на застарілі операційні системи на кшталт Windows XP, з мобільних підтримує лише Android і IOS. Зрозуміло, сподіваюсь, що чим потужний гаджет, тим більше прибутку. Тому особливого сенсу ставити на смартфони немає. MinerGate дозволяє добивати криптовалюту не тільки процесором вашого пристрою, але і його графічним адаптером - відеокартою. Але одне «но» - інтегровані відеокарти для цього не підходять, тільки дискретні. Інтегровані MinerGate просто не побачить.

В цій статті я розповім вам, як заставити ваш залізо принести вам, нарешті, реальні гроші! Ось наприклад: який у вас комп’ютер? Чотири ядра, для прикладу. При цьому в роботі при серфінгу вони завантажені максимум на четверть, а то і менше. Скільки часу комп’ютер у вас просто стоїть? Чому б не заставити його принести вам нехай невеликий, але постійний дохід без всяких зусиль з вашої сторони? Включили два ядра при чотирьох постійних (або шість з восьми, як у мене) і нехай працює потихеньку.

На моє переконання, це реально сама крута з сьогодні існуючих програм для заробітку грошей в інтернеті для новачка. І для тих, хто не хоче паритися з бат-файлами, настройками пулів та іншими складними питаннями які зазвичай виникають коли початківець хоче за йтись майнінгом. В MinerGate все просто і зрозуміло. Все питання можете задавати в темі, все покажу, поясню, хто чого не зрозуміє або я забув.

Отож, починаємо, заходьте на сайт MinerGate!

Перше, що потрібно зробити, це переключити мову на зрозумілу вам, у моєму випадку – російська (української немає). Далі пройдемо реєстрацію.

Введіть свою електронну адресу, придумайте пароль, повторіть його, впишіть капчу, натиснути кнопку. Потім перейти по посиланню в листі від MinerGate і все. Ви зареєстровані. Можете входи на сайт. Повторюємо раніше виконані дії з поштою та паролем і заходимо в незрозумілий на перший погляд особистий кабінети (або панелі користувача).

Ви побачите кучу криптовалют на алгоритм CryptoNote, MinerGate створено спеціально для майнування лише цих. Баланси у вас будуть по нулям. Потому що нам потрібно поставити сам майнер - програму, яка підключає ваш комп'ютер (або інший пристрій) до спільної мережі. Для цього потрібно зайти в вкладку завантаження.

Як видно, тут робити нічого не потрібно, програма автоматично самостійно визначає вашу операційну систему і вам залишиться тільки завантажити її і встановити на свій комп'ютер. Антивіруси звичайно нормально її приймають, але, якщо буде сваритись, відключіть їх на час встановлення. А краще - додайте в виключення, щоб не пробувати ту ж процедуру при обновленні майнера.

Завантажили, встановили. Запускаємо. Вводимо знову електронну пошту та пароль. Це потрібно буде зробити один раз.

Йдемо далі. Тут починається саме цікаве.

У вас буде нулі, як я вже сказав. Для початку необхідно визначитись, які монети ви хочете заробляти. Це складне питання і кожен вибирає свою крипту (або кілька, як я). Вибрати, що майнити, вам допоможе таблиця тестів в програмі. Це тест продуктивності вашого гаджету. На кожну валюту майнер визначає мінімальну та максимальну швидкість, на яку здатний ваш пристрій, вам залишиться тільки зафіксувати показання та вибрати ту, швидкість майнування якої вище за цим тестом.

Коли вирішите яку саме валюту будете майнити, інші відключаємо. І нажимаємо початок заробітку. Все, процес роботи пішов, тепер ваш комп'ютер працює і приносить вам гроші

Трохи пояснень по самій програмі:

CPU - процесор, GPU - відеокарта. Цифри поруч - число ядер – визначається автоматично. Можна вести одночасно і процесор, і карту, одну валюту або різні.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 14 ноя 2017, 12:02

Реальні гроші можна заробити? Ось навіщо брехати, якщо хороше залізо - центів десять за добу ваш майнінг дасть, так-так не чекайте дива!

MinerGate
Зареєстрований: 13 ноя 2017, 20:57

Непрочитанное сообщение MinerGate » 14 ноя 2017, 15:49

По-перше, люди, які займаються майнінгом, обчислюють заробіток не в центах точно. По-друге, десять центів - це не реальні гроші? Що тоді реальні? Тисячі, мільйони? Тоді вам не сюди, а шукати кнопку «бабло», бажаю успіхів. По-третє, хто кому бреше? Поки брешете тут тільки ви. Десять центів зі свого заліза, п'ять центів - з робочого компа, десять центів - з партнерів, ще десять - з ноутбука і планшета і так далі. Так і робляться гроші в мережі - з одного джерела не можна зробити мільйони. Тільки об'єднавши всі можливості, можна почати заробляти. І я всього лише допомагаю в цьому. Так-так, не майте ілюзій, інтернет вам не подарує мільйон просто так, на халяву, як ви, гадаю, цього хочете. Інтернет дає можливості, а користуватися ними чи просиджувати жопу в соціальних мережах або пишучи дурні коментарі - вирішуєте ви самі.

First
Зареєстрований: 10 ноя 2017, 12:19

Непрочитанное сообщение First » 17 ноя 2017, 19:48

Добрий день. Таке питання, тут я так зрозумів два рахунки на кожну електронну валюту. Є зароблені, а є підтверджені. Так ось, як довго відбувається підтвердження? І чи є якісь підводні камені через які підтверджений рахунок може залишитись порожнім?

Eduard
Зареєстрований: 28 сен 2017, 18:27

Непрочитанное сообщение Eduard » 29 ноя 2017, 19:43

Завдяки майнерам ціни на відеокарти б’ють рекорди, додаючи в ціні за добу по тисячі гривень, до чого дійдемо цікаво…

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 29 ноя 2017, 20:23

Певно не дуже вчасно я вирішив спробувати майнити, але як кажуть краще пізно, аніж ніколи. Тож поки купив систему та лише одну карту 1060, спробую майнити, порахую далі чи вигідно і вже буду вирішувати розширювати далі, чи лишиться просто потужний комп’ютер.

Ответить

Повернутись у розділ «Комп'ютери, ноутбуки, планшети та програмне забезпечення»