Нестандартні системи захисту автомобіля від угону

Все що пов’язано з транспортними засобами у Яремче та регіоні
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 15 сен 2017, 06:31

У наш розвинений технологічний вік все більше стає електронних засобів захисту автомобіля від угону, але не дивлячись на це кількість угонів не стає меншою. На мою думку, це відбувається завдяки тому, що всі автомобілі комплектуються практично однаковими системами, які працюють за одним принципом і цим значно полегшуємо життя злодіям. Тож пропоную обговорити системи захисту автомобіля від угонів відмінні від тих що пропонують офіційні дилери з продажу автомобілів. Від себе можу розповісти досить простий спосіб який використовую сам в тих випадках коли автомобіль ставлю на тривалий час в неохороняємому місці. Вожу під водійським сидінням ціпок та простий навісний замок. Коли потрібно обмотую педалі щеплення та газу цим ціпком і закриваю на замок. Я розумію що любий замок можна відкрити, але це знаходиться в ногах і досить незручно там орудувати відмичкою буде злодію, а для того щоб перекусити ціпок потрібно носити чи возити з собою об’ємний інструмент, який зазвичай не потрібен злодію, тому вони його рідко мають при собі. Ось в такий нестандартний спосіб я захищаю свій автомобіль. Буду радий почути інші варіанти.

Ответить

Повернутись у розділ «Авто/мото/вело/водний транспорт»