Хижі звірі в Карпатах, як захистись

Поради досвідчених туристів
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 14 сен 2017, 18:24

Читаю та мрію про подорожі, складаю маршрути і хочу йти саме туди де мало хто ходить, але постає питання, а як щодо хижих звірів, в першу чергу ведмедя. Адже хазяїн лісу може й задерти як буде не в гуморі. Рушниці в мене немає і не планую її купувати. Ніж завжди ношу з собою, але мені здається проти ведмедя він мені мало допоможе. Знаю що ведмеді не ходять там де ходять туристи, але ж наголошую що планую саме маршрути де мало хто ходить. Купив цього літа електрошокер, але також не впевнений, що й він допоможе проти ведмедя. До речі, в інструкції так і сказано для захисту від невеликих тварин. Ну а ведмедя до «невеликих» не віднести ніяк. Тож що робити при зустрічі з ведмедем, як я читаю стояти і чекати що він сам піде собі. Ну добре стояти буду, ну а якщо він цього не читав і не піде від мене, а навпаки буде атакувати що робити? Місцеві шуткують що бити мокрими штанами по пиці – це я знаю, але може хто підкаже більш практичні поради як спасти свою шкіру від хазяїну лісу.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 14 сен 2017, 19:35

Не мисливець, але знаю що від мішки не можна тікати, бо він так буде думати що перед ним здобич, а втекти від нього нереально навіть кращому бігуну на планеті, і ще знаю якщо мішка збирається на вас полювати то навряд чи ви його зупините, ні рушницею, ні гарматою і ні тим більше шокером, полоскочете його хіба що і він буде посміхаючись вами закусувати.
А серйозно я би не радив ходити дійсно в такій глухомані одному, шукайте компаньйона, і веселіше і проти ведмедя легше боротись буде.

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 14 сен 2017, 20:59

Місцеві знають де живе ведмідь, розпитайте і вони вам при нагоді покажуть і розкажуть де можна його зустріти. Але за останні кілька років чув лише одного разу медведиця трохи подряпала жінку, яка збирала чорницю, але здається все закінчилось добре.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Swen
Зареєстрований: 08 сен 2017, 17:17

Непрочитанное сообщение Swen » 20 сен 2017, 16:38

Сьогодні не варто боятись хижих звірів, їх практично не залишилось зовсім. І гадаю не варто навіть говорити на цю тему, забивати голову дурницями та витрачати час. Щоб зустріти десь в Карпатах, окрім місць де їх розводять, хижого звіра потрібно мати дуже велике везіння. А зараз і тим більше, коли в Карпатах не лишилось практично неходжених стежок, то шанс зустріти хижого звіра не те що мізерний, а нереальний.

Sidr
Зареєстрований: 31 июл 2017, 18:24

Непрочитанное сообщение Sidr » 08 июл 2018, 16:44

Swen писал(а):
20 сен 2017, 16:38
Сьогодні не варто боятись хижих звірів, їх практично не залишилось зовсім. І гадаю не варто навіть говорити на цю тему, забивати голову дурницями та витрачати час. Щоб зустріти десь в Карпатах, окрім місць де їх розводять, хижого звіра потрібно мати дуже велике везіння. А зараз і тим більше, коли в Карпатах не лишилось практично неходжених стежок, то шанс зустріти хижого звіра не те що мізерний, а нереальний.
Від знання про поведінку при зустрічі з ведмедем залежить ваше здоров’я, а можливо й життя, тому знати як себе поводити в таких ситуаціях – це життєва необхідність. А раз в році кажуть і віник стріляє…

Діна
Зареєстрований: 22 мар 2018, 20:23

Непрочитанное сообщение Діна » 08 июл 2018, 17:26

В теперішній час варто піднімати теми як рятувати хижих звірів від туристів, лісорубів, мисливців, технічних досягнень та їхнього впливу на навколишнє середовище. І да, більше потрібно боятись ссавців двоногих, яких можна зустріти в Карпатах в нетверезому та агресивному стані і від них буває куди більш складно як відібитись

MusiY
Зареєстрований: 06 ноя 2017, 11:08

Непрочитанное сообщение MusiY » 30 авг 2018, 15:55

Хижі звірі є, і хоча шанс зустріти їх не такий вже й великий, але ж нехтувати цим все одно не варто. Й заходів забезпечити гарантію безпеки при зустрічі з ведмедем практично немає ніяких, особливо якщо ви один. Куди більш безпечно подорожувати групою людей. До речі цього року вперше бачив туристку, яка ходить по горам самостійно, познайомились – звати Людмила, вже понад 15 років кожен рік ходить в більшості випадків сама по горам, знає місцевість дуже добре, але ж на мою думку саме це і є небезпечно.

Ответить

Повернутись у розділ «Поради туристу»