Новий рік в Яремче

Пам’ятки міста та регіону, куди піти у Яремчі, опис маршрутів в які можна піти з Яремче, веломаршрути в Яремче та регіоні
Galka
Зареєстрований: 14 сен 2017, 08:10

Непрочитанное сообщение Galka » 14 сен 2017, 08:10

Вже зараз задумуємось де будемо зустрічати Новий рік цього року. Зазвичай святкували вдома, бо були діти ще замалі кудись їхати. Але цього року хочеться щось казкового, де багато снігу, гарні умови для проживання, щоб було тепло, бо діти ще не дуже дорослі, щоб легко доїхати можна було автомобілем, було де купити їжу і не дуже дорого. Вибір впав на Яремче, як один з багатьох варіантів як на мене поки кращий. Тож хочу запитати, добре що знайшла цей форум, які заходи зазвичай відбуваються в Яремче під час святкування Нового року, де ставлять центральну ялинку в місті, чи є святкові феєрверки, чи є заходи для дітей. Буду всім хто поділиться інформацією дуже вдячна.

IkarIus
Зареєстрований: 21 авг 2017, 10:03

Непрочитанное сообщение IkarIus » 14 сен 2017, 13:27

Саме в горах і потрібно зустрічати Новий рік, не дарма ж тут на Новий рік пік напливу туристів. Але є тут один істотний мінус, як пік напливу туристів, так і пік цін на житло у так званий «високий сезон». Чому високий, бо зазвичай саме в Карпатах так багато снігу, адже досить часто в столиці новий рік буває взагалі без сніжного покрову, а лише морозяна пилюка. І ялинка буде, здається на площі біля автовокзалу, і святкування для дітей зазвичай буває. Взагалі в Яремче та й всюди в Карпатах на Новий рік дуже людно і багато усіляких заходів, є на що подивитись і куди сходити. Дуже раджу, один раз зустрівши Новий рік в Карпатах, буде тягнути сюди кожного року. Ми маємо традицію знімати великий будинок декількома сім’ями на новий рік, так і веселіше і не надто дорого, і вже 4 роки зустрічаємо Новий рік в незмінній кампанії і в одному місці і поки не плануємо нічого міняти.

Ответить

Повернутись у розділ «Туризм в Яремче»