iPhone чи телефон на Android

Техніка яка допомагає під час подорожей знімати, знаходити маршрут, спілкуватись та інше. Основи вибору та застосування, поради та рекомендації, відгуки, ділимось досвідом
PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 13 сен 2017, 16:13

Чесно кажучи ніколи в руках не тримав жоден з iPhone. Але якась всесвітня істерія відносно цих гаджетів і зараз дивлячись презентацію нового iPhone 8 та читаючи коментарі відносно новинок від Apple і переглядаючи технічні характеристики iPhone 8 закортіло бодай потримати то в руках. Досі якось не задумувався, цілком влаштовував телефон з Android, але зараз захотілось порівняти. Є власники яблучних гаджетів, поділіться враженнями, чи варто міняти Android на iPhone. Ще відносно ціни, вона просто захмарна, уявляю хто з нашими зарплатами може собі дозволити купити той iPhone восьмий, певно таких не надто багато, і за що саме взагалі люди згодні віддавати такі гроші? Камера, ніби то й на Андроїд гарно знімає, система розпізнавання обличчя – невже це така необхідна функція. В цілому, не дуже розумію що може дати власнику новенький iPhone щоб за нього заплатити такі гроші.

Swen
Зареєстрований: 08 сен 2017, 17:17

Непрочитанное сообщение Swen » 13 сен 2017, 18:17

У телефоні на Андроїд маса плюсів, але мене дико дратує Google Play і софт. Кривий, вилітає, лагає. Зрозуміло що програміст Вася теж хоче їсти, але кількість сміття в Google Play величезна. Але найголовніша біда Андроїд - лаунчер виробників, Самсунги / Лг / Соні, роблять все що б я не брав їх продукт, підлаштовуючи кожен раз під себе "досконалу" оболонку.
На мій погляд Андроїд потрібна якась стандартизація, бо той кошмар що зараз твориться з візуальною частиною додатків, оболонками виробників і оновленнями пристроїв, нікуди не годиться. На відміну від всього цього хаосу у iPhone все, так би мовити, більш дисципліновано, нічого зайвого, ніяких глюків, немає надокучливої реклами в додатках.

Dinikin
Зареєстрований: 18 авг 2017, 21:14

Непрочитанное сообщение Dinikin » 21 сен 2017, 12:47

Я гадаю що в першу чергу стримуючим фактором для більшості українців у виборі iPhone чи андроїд буде вартість першого. Загалом нічим особливим та новаторським iPhone не відрізняється від флагманів на ОС Андроїд. Хіба що стабільність у роботі, але у телефонів на андроїд набагато більше додатків на всі випадки життя. Але для нас, з нашими зарплатами, телефон – це в першу чергу засіб комунікації, й можливість вийти в Інтернет та переглянути або зробити фото. З усім цим гарно справляються обидва, то навіщо переплачувати?

Ответить

Повернутись у розділ «Телефони, смартфони, фотоапарати, камери, екшн-камери, навігатори»