Допоможу виграти на Аліекспрес товари за мобільні бонуси

Техніка яка допомагає під час подорожей знімати, знаходити маршрут, спілкуватись та інше. Основи вибору та застосування, поради та рекомендації, відгуки, ділимось досвідом
Dinikin
Зареєстрований: 18 авг 2017, 21:14

Непрочитанное сообщение Dinikin » 11 сен 2017, 20:23

Не знав в якому розділі розмістити, але так як для того щоб виграти товари за мобільні бонуси то збирати їх потрібно лише в мобільному додатку тож вибрав розділ «Телефони, смартфони».
Суть того що я пропоную в наступному: один з найбільших торгових майданчиків в інтернеті на всьому земному шарику Аліекспрес дає можливість отримати товари безкоштовно (за мобільні бонуси та символічну плату 0,01 долара). Мобільні бонуси можна збирати просто заходячі щодня в мобільний додаток Аліекспрес. Символічна плата за виграний товар певно введена щоб дати зрозуміти тим хто грає наскільки легко купити товар на цьому китайському майданчику. Я вже досить давно купую і також виграю безкоштовно різні призи на Аліекпсрес. Суть моєї пропозиції в допомозі зрозуміти правила цієї гри від Аліекспрес. Я відразу скажу що ніяких секретів (майже ніяких) не буду розповідати і що я не обдурюю сам Аліекспрес, просто знання деяких моментів правил розіграшу дозволяють мені практично кожен тиждень-два вигравати безкоштовні призи. Ще раз нагадаю під безкоштовними призами я розумію за мобільні бонуси та 0,01 долара. Серед призів бувають від нікому не потрібних речей до досить дорогих речей. Я особисто вигравав зимові кросівки за 80 доларів, спортивні зимові штани, навушники, як бездротові так і прості, шорти, часи і ще багато чого іншого, вже все й не згадаю. Якщо ви будете робити те чому я вас навчу то й ви будете мати змогу все це вигравати. Не щодня, бажаючих дуже багато, але сам азарт отримати безкоштовно досить цінну річ вартий того щоб грати. Я сам вже граю близько двох років і дуже сподіваюсь що Аліекпсрес й надалі буде розігрувати призи за мобільні бонуси.
За свою послугу – консультацію телефоном прошу 100 грн. В вартість входить 30 хвилинна розмова з поясненнями всіх нюансів як грати та вигравати призи. Всі хто зацікавлений – пишіть в приват. Хто не дуже вірить можу показати сркіншоти виграних товарів.

GertruDa
Зареєстрований: 26 июл 2017, 17:30

Непрочитанное сообщение GertruDa » 12 сен 2017, 11:33

Чогось мене привчили до того що безплатний сир буває самі знаєте де. То чому ж тут роздають, з ваших слів, безкоштовно призи. Чому саме вам, а не комусь іншому. Які гарантії що я вам заплачу 100 гривень, а потім після бесіди з вами так і нічого не зможу виграти?

Swen
Зареєстрований: 08 сен 2017, 17:17

Непрочитанное сообщение Swen » 13 сен 2017, 21:27

Скажіть як можна не порушуючи правил Аліекспрес «кожен тиждень-два вигравати безкоштовні призи», коли за день дається максимум 16 бонусів. Тобто за 2 тижня ви максимум що можете назбирати то 16*14=224, коли більш менш нормальні призи коштують від 1000 мобільних бонусів. І ще для мене особисто не проблема назбирати бонуси, а їх обміняти, ви реально це встигаєте це зробити, адже там грає весь світ і стати першому мені здається нереально важко. Покажіть, якщо не важко що ви вже вигравали. Дуже цікаво…

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 14 сен 2017, 21:13

Я колись пробував грати – нічого не виходило, хоча й бонусів був назбирав, але обміняти їх ніяк не міг.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 15 сен 2017, 10:39

Dinikin в мене пропозиція щодо перевірки наскільки вигідна ваша послуга. Навчіть мене вигравати на Аліекспрес, а я відпишусь чи дійсно ваше навчання допомагає вигравати. Я модератор на цьому форумі, тож мені більше довіри, а вам буде позитивний відгук з мене, точніше він буде реальним і відповідати дійсності. Тобто я зобов’язуюсь розповісти не ваші поради, а мої досягнення, які повинні в мене бути судячи з вашої пропозиції, та покажу що я буду вигравати. Цікавить вас такий варіант?

Polina
Зареєстрований: 29 июл 2017, 06:46

Непрочитанное сообщение Polina » 15 сен 2017, 11:56

Люблю авантюры и буду первой кто закажет у вас консультацию и заплатит, если модератор подтвердит успех после вашего обучения. Давно также пыталась играть на Алиекспрес, только разочарование, нереально там выиграть – так думала я. Научите Гуцула бесплатно, и если он подтвердит, то я готова оплатить, 100 грн, не такие уж и деньги.

Dinikin
Зареєстрований: 18 авг 2017, 21:14

Непрочитанное сообщение Dinikin » 21 сен 2017, 12:43

Гуцул можу й навчити, але варто зрозуміти, що саме вигравати ви почнете лише тоді коли назбираєте певну кількість мобільних бонусів, а це як мінімум місяць. Я вигравати спочатку важкувато, адже бажаючих неймовірно багато, і тут потрібний досвід і знання. Знаннями і можу поділитись одного разу й безкоштовно – напишіть мені в приват свій телефон, я передзвоню і домовимося про деталі.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 23 сен 2017, 10:55

Ну що ж можу поділитись враженнями від спілкування з ТС, все логічно виглядає те що він розповідає, певно й можна вигравати, але як він зазначив необхідно спочатку збирати мобільні бонуси, тож перевірити на практиці і вже сьогодні підтвердити чи працює те поки не можу, але в теорії все розтлумачено й зрозуміло мною. Ну а чи можна дійсно вигравати зобов’язуюсь як і обіцяв у своєму попередньому топіку відписати відразу як щось виграю. Взагалі, враження від спілкування та отриманих знань позитивні, сподіваюсь допоможуть вигравати, але наголошу, це поки сподівання.

IkarIus
Зареєстрований: 21 авг 2017, 10:03

Непрочитанное сообщение IkarIus » 12 окт 2017, 09:32

Можете підказати чому в мене коли хочу отримати монети на Алі на телефоні видає таку х..ю: «В целях обеспечения безопасности вашей учётной записи, пожалуйста, зайдите с другого устройства»

Kleopatra
Зареєстрований: 28 авг 2017, 11:32

Непрочитанное сообщение Kleopatra » 26 окт 2017, 17:42

Ой дурят с этими бонусами. Сегодня выиграла сережки с натуральным жемчугом за 0,01 доллара, а когда перешла к ашгу оплаты оказщалось что нужно заплатит ь за них уже 7.99, оказывается доставка платная, хотя в самом магазине именно эти все товары включая и эти самые сережки указано что бесплатная доставка. Хитрый китаец дурит желающих нажиться на мобильных бонусах. Однако китаец не дурак.

Natlka
Зареєстрований: 25 авг 2017, 19:30

Непрочитанное сообщение Natlka » 07 ноя 2017, 13:10

Так частенько буває на цій китайській площадці з мобільними бонусами. Особливо хитрі китайці виставляють велику кількість товару – це вірний признак того що буде дурилово і доставка буде платною. Подивіться кількість товару якщо більше 10 – варто замислитись, якщо 20 і більше – взагалі шансів мало, ну а якщо за 50 – тоді стовідсотково китаєць дуже хитрий. Хоча в мене був випадок що китаєць поставив на розіграш за мобільні бонус щось біля 80 кросівок, певно він помилився, не знаю що там було. Але я їх виграла, і що ви думаєте китаєць писав жалісливі листи що йому немає чим дітей годувати, аби я відмовилась від замовлення. Ніби то й шкода китайця стало, але ж б загубила 4500 монеток, тож і себе шкода стало. Все таки вислав китаєць кросівки, правда не дуже сподобались, але дарованому коню в зуби не заглядають, чоловік ходить…

Ответить

Повернутись у розділ «Телефони, смартфони, фотоапарати, камери, екшн-камери, навігатори»