Усіка хуком не візьмеш

Все про спортивне життя Яремче та в Україні
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 10 сен 2017, 08:31

Сьогодні вночі відбувся бой за захист титулу чемпіона WBO яким володів Олександр Усик між українським боксером та німецьким Марком Хуком. Дивитися поєдинки з Олександром – задоволення для всіх любителів боксу, а коли проти нього в ринзі такі сильні суперники як Марко Хук, який має величезний досвід проведення поєдинків на професійному ринзі то отримуєш не просто задоволення, а неймовірний прилив адреналіну і гордість за Україну. Я особисто неймовірно радий перемозі Усика, емоції переповнюють що є такі люди в нашій країні.

eddbit
Site Admin
Зареєстрований: 22 июл 2017, 06:35

Непрочитанное сообщение eddbit » 10 сен 2017, 08:37

Ну що сказати, кращі роки Хука вже позаду, хоча і в ті роки він би мало чого б зміг протиставити Усіку в рингу. Ноги в Марка занадто повільні, швидкість рук ніби як непогана, але м'яко кажучи, німецький боксер не відрізняється боксерським інтелектом і технікою ведення бою, то як він при прямих ударах просто йшов на Усіка, було просто смішно, хоча я впевнений, для Сашка такий хід був незручний. Не хочу зараз багато ображати Хука і говорити про нього щось погане особливо після прес конференції, тому що Усік в ринзі просто згвалтував його і Хука навіть шкода.
Що мені сподобалося у цьому поєдинку - Усик знову багато рухався, і маневрував, в чому то було схожі його дії як в бою з Гловацьким, пропускав менше, ніж в бою з Хантером і Мчуной це добре, показав дуже гарний бокс. Хук це гучне ім'я в боксі, Усик його впевнено переміг, для його іміджу і досвіду це величезний плюс.

Mustafa
Зареєстрований: 08 авг 2017, 22:03

Непрочитанное сообщение Mustafa » 10 сен 2017, 09:19

Звичайно як боксер - Усик на голову вище Хука. Але у мене немає впевненості, я навіть сказав би - сильно сумніваюся, що якщо б рефері не зупинив бой то Хук впав. Хук дуже добре тримає удар. І мені здається рефері зарано зупинив бой.

Ответить

Повернутись у розділ «Спорт та фізкультура»