Жители Яремче не палите сухие листья!

Чим живуть мешканці Яремче, що хвилює та про що говорять
Elen
Зареєстрований: 06 сен 2017, 21:46

Непрочитанное сообщение Elen » 06 сен 2017, 21:46

Уважаемые жители города! Я очень искренне Вас прошу, не палите сухие листья в пределах города! От этого задыхаются люди и звери, а больше всего страдают дети!
А сейчас конкретнее! Уважаемые, как бы драматично это ни звучало, но это крик души. Каждый год в конце лета, когда жители частного сектора соберут все овощи, начинается АД. Люди массово начинают отравлять весь город чадом из очагов на своих дворах. В ход идет не только ботва с огородов, а и весь мусор, который выгребают из двора и его окрестностей, а именно пластиковые бутылки и полиэтиленовые пакеты, опавшие листья. А чад от пожарищ оседает в наших легких. И что самое страшное, что этим дышат наши с Вами дети. Я уже не говорю о постиранном белье.
И главное, почему я решила написать об этом? Потому накипело! Почему я должна дышать дымом? Почему мой ребенок не имеет возможности спокойно выйти на вечернюю прогулку и подышать свежим воздухом? Я понимаю, что мусор нужно куда-то деть, но не проще его выбросить или вывезти? Листья, трава могут просто перегнить и заменить дорогие покупные удобрения. Неужели обязательно травить весь город? Неужели Вы не понимаете, что вместе с дымом в воздух поднимается вся табличка Менделеева? Неужели Вы не понимаете, что астма, рак и туберкулез это и есть самые тяжелые последствия систематического вдыхания подобного дыма от ваших костров? А им дышат дети!
А теперь, пожалуйста, подумайте еще раз, перед тем как зажечь мусора в огороде. Если уж так необходимо, вывезите его хотя бы за город и там палите.
Честно, я не хочу ссориться и скандалить! Я просто хочу, чтобы мой сын не дышал этим воздухом!
Для тех, кто прочитал и подумал, что это просто пустые слова, помните, что в мире царит закон «бумеранга». Я не угрожаю. Я верю, что все зло вернется сторицей.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 07 сен 2017, 08:03

Ця тема актуальна по всій Україні. І боротися з нею важко, бо люди все життя робили саме так, палили все сміття що накопичувалось і це стосується як приватних домоволодінь так і багатоповерхових будинків. Пам’ятаю ще в дитинстві, коли жив у багатоквартирному будинку, були так звані суботники, коли всі мешканці виходили грабати листя і палити на купах. А потрібно робити зауваження, не обов’язково сваритись, бо сваритись з сусідами то не дуже файно, але комусь та допоможе, повірте половина тих кому зробите зауваження та спокійно поясните чому саме не можна палити наступного року перестануть робити так. А до речі комунальна інспекція в місті є, це взагалі її робота, і той хто палить має сплатити штраф, і стягувати його повинна саме комунальна інспекції, а якщо відповідальна за це посадова особа то там взагалі штрафи дуже великі. Можна про це й розказати тим хто палить, один з сильних аргументів.

Ulyanka
Зареєстрований: 19 авг 2017, 17:51

Непрочитанное сообщение Ulyanka » 22 сен 2017, 12:09

Вода камінь точить так само й з людьми, вони змінюються, варто лише підказувати. Завжди коли бачу що люди смітять в горах роблю зауваження, і близько половини просто мовчки забирають своє сміття, може хто ще й вибачиться, половина сприймає агресивно зауваження, я кажу що не хочу сваритись і уникаю конфлікту, але й надалі продовжую робити зауваження. І якщо кожен буде робити зауваження, то потроху ми почнемо мінятись. Дуже важко переконати старше покоління робити щось таке до чого вони не звикли, для прикладу, забирати з собою сміття, якщо вони все життя його лишали. Я до того що якщо сусіди палять, не мовчіть, а кажіть, пояснюйте, чому не варто це робити і побачите що помалу але впевнена таких хто палить буде менше.

Ответить

Повернутись у розділ «Повсякденне життя Яремче»