Дерево в ліжку

Психологія взаємовідносин між чоловіками та жінками. Тут можна задати питання і поділитись досвідом взаємовідносин з представниками іншої статті, обговорити сексуальні проблеми та поділитись своїми досягненнями
Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 06 сен 2017, 13:56

Накипіло! Знайомишся з дівчиною, залицяєшся, витрачаєш бюджет, укладаєш в ліжко, а вона-колода. Лежить і отримує задоволення. В рот не бере, ззаду не дозволяє. На куй вона така гарненька потрібна! Був період, коли, як у пісні: "Дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом". Один ліс... Пропоную, висловлюватися. Дівчата, не соромтеся, впевнений, що і чоловічків з подібною проблемою достатньо. Конкретика вітається!
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 06 сен 2017, 17:25

Може бюджет просто занадто малий? Спробуй збільшити, то думаю якість буде кращою

Mustafa
Зареєстрований: 08 авг 2017, 22:03

Непрочитанное сообщение Mustafa » 06 сен 2017, 21:15

Досвідчений та кмітливий ще на стадії залицяння зрозуміє якою буде жінка в ліжку і варіантів, що лежать й пахнуть деревом, відсіє ще на згаданій стадії. Отож ви певно ще не надто досвідчений, але зауважте, що вам повезло більше ніж мені – у вас ще все попереду, а в мене вже позаду…

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 07 сен 2017, 08:16

Meh писал(а):
06 сен 2017, 13:56
"Дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом". Один ліс...
Може ви не там шукаєте, або не так залицяєтесь. Не можуть ж всі дівчата бути однаковими, як ви пишете, може причина все ж у вас? Спробуйте щось змінити у своїй поведінці та відношенні до прекрасної статті, може щось і зміниться у ваших стосунках.

Lyubka
Зареєстрований: 16 янв 2019, 23:26

Непрочитанное сообщение Lyubka » 16 янв 2019, 23:54

А ти думав, як уклав в ліжко - так зразу і пан? Зверни увагу, сам сказав, що уклав. А укласти можна лише дерево! Ось коли б до цього в вас спільне бажання...
ПС. А сам в зад не хочеш??? Що в неї, що в тебе там дірка однакова, спробуй, може сподобається, та й ти не будеш деревом!

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 17 янв 2019, 09:01

Укладаю, мадам Lyubka, виключно за згодою сторін і нібито за бажанням двох, у крайньому випадку, на словах то так і є. А далі процес часто буває не дуже вражає, на жаль.
А твоя пропозиція спробувати для мене неприйнятна.
І не варто тут зображувати захисницю пригноблених жінок, я до того, що варти тим займатись за бажанням, а не через почуття вдячності чи пошуку користі як то роблять більшість представниць слабкої статті.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Ответить

Повернутись у розділ «Стосунки між чоловіками та жінками»