Депозити від Ощадбанку – геморой ще той

Обговорення економічних та фінансових питань
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 05 сен 2017, 21:22

Не дуже для мене зрозуміло навіщо перекачувати гроші з однієї державної фінансової установи (Приватбанк) до іншої (Ощадбанк). Ставки по депозитам на сьогодні в Приваті максимум у валюті 4, а в Ощадбанку 5 і навіть більше якщо ти пенсіонер, чому така любов до людей похилого віку мені особисто невідомо, можливо сподіваються що не всі прийдуть за депозитами забирати. Здається 4 і 5 не така вже й велика різниця, але це різниця у 20 відсотків, так що у великих розмірах різниця суттєва.
Сам я завжди тримав гроші у Приватбанку, але коли ставки по депозитам так незрозуміло перехились у напрямку Ощадбанку мусів знімати свої гроші та нести в Ощад. До речі можна і не знімати, а перевести з карточки, правда комісія, я би назвав драконівська – 2,5%.
Отже тепер стосовно відсотків обіцяних в Ощадбанку. Базова ставка по депозитам в доларах на максимальний термін і відповідно максимальна ставка – 4,5. Але якщо відкрити депозит онлайн то базова ставка збільшується на 0,25%, тобто вже стає 4,75. Так і сталося в мене. А далі якщо поповнити депозит, щоб загальна сума стала більше 20 тис. то до ставки ще додасться 0,25%. Що я і зробив, але чомусь через технічні проблеми (так мені повідомили на гарячій лінії служби підтримки банку) цього не сталось і ставка залишилась на відмітці 4,75. Необхідно знову йти у відділення й просити перевірити чому саме не сталося дива, як написано на сайті Ощадбанку. Хоча чесно кажучи написано там доволі важко для розуміння звичайної, як на мене, людини.
На одній сторінці написано що при відкритті депозиту онлайн (додатково до діючих ставок у відділеннях +0.25% у валюті), на іншій (При накопиченні на рахунку суми коштів, яка передбачає згідно з цим пакетом збільшення процентної ставки по вкладу, ця процентна ставка збільшується банком автоматично.) Але в кінці сторінці ще є стрічка «Бонуси не сумуються». Знову ж на гарячій лінії Ощадбанку стверджують що має бути 5 відсотків у моєму випадку. Але я цілком допускаю, що служба підтримки у банку погано обізнана на правилах гри своєї ж установи і вказівка про те, що бонуси не сумуються у моєму випадку відіграє роль про яку сллужбі підтримки невідомо.
Взагалі після 10 років обслуговування у Приватбанку розумієш наскільки примітивні технології і некваліфікований персонал працює в Ощадбанку. Я що саме гірше що до такого стану певно доведуть і Приватбанк, адже керівники практично одні й ті ж – держава.

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 06 сен 2017, 14:45

Не знаю як зараз справи в Ощаді, але пару років назад хотів відкрити також депозит, але вистоявши в черзі, а потім поспілкувавшись з дівчиною, яка не знала точно навіть які відсотки будуть у моєму випадку, а як вона казала «Я думаю…», передумав і певно ще не скоро вернусь туди.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

BerGul
Зареєстрований: 14 авг 2017, 06:40

Непрочитанное сообщение BerGul » 06 сен 2017, 15:06

Мене, чесно кажучи, дивували вже давно відсотки по депозитам у валюті. Адже ніхто в Україні не кредитує в доларах, а депозити в доларах були і є. Куди дівають банки ті долари для мене залишається загадкою досі. Очікувано падіння ставок по депозитам, і думаю й далі будуть падати, я маю на увазі депозити у валюті. А Ощадбанк має ніяк немотивованих працівників, тому й маємо те що маємо. На відміну, у Приваті до націоналізації кожен співробітник заохочувався, наприклад, за оформлення депозиту, тому й ставлення до клієнтів було зовсім інше.

Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 07 сен 2017, 17:38

Епопея з депозитом в мене продовжується ще й досі. У службі підтримки сказали що необхідно йти у відділення де відкривали депозит щоб визначитись чому не додались додаткові 0,25% до ставки по депозиту при перевищенні суми депозиту 20 тис. У відділенні дівчата почали телефонувати, писати щоб запитати чому ж так сталося і попросили годинку часу, після чого вони мені зателефонують. Зателефонували ввечері і сказали що, так, дійсно має додатись ті нещасні 0,25 і має бути 5 %, тільки треба трошки зачекати, завтра сказали все вже буде гаразд і буде 5. Пройшло вже більше двох діб, а віз і нині там. Що за організація, ні служба підтримки по телефону, ні робітниці у відділенні самі точно не знають скільки має бути відсоткова ставка, і чому ж має бути одна, а по факту інша.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 29 сен 2017, 09:22

Gucul писал(а):
07 сен 2017, 17:38
Епопея з депозитом в мене продовжується ще й досі.
Закінчилась епопея? Чим? Тож які в остаточному підсумку відсотки? За моїми спостереженнями чомусь в Ощадбанку всі працівники перед пенсійного віку, на відміну від Приватбанку, де в більшості молоді дівчата. Старим жінками, ну добре не старим а у поважному віці вже важко освоїти щось нове, а банківська система та правила в кожному банку міняються досить часто. Тому й некомпетентних працівників більше саме в Ощадбанку. Їм до пенсії якось дотягти, так колись працювали так само вони й зараз працюють.

Ответить

Повернутись у розділ «Банки, фінанси, економіка»