Який телефон подарувати дівчині

Техніка яка допомагає під час подорожей знімати, знаходити маршрут, спілкуватись та інше. Основи вибору та застосування, поради та рекомендації, відгуки, ділимось досвідом
Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 05 сен 2017, 13:39

Хочу на день народження вразити свою кохану. Тож думаю подарувати їй телефон. Вона має старенький, часто читає в неті, спілкується в соціальних мережах, робить знімки, калькулятор, вайбер і т.д. В іграшки не грає, але хочеться все ж купити з непоганими характеристиками. Ось товариш радить за 100 доларів на Аліекспрес купити LeTV LeEco Le S3 X622, і же більше схильний до Xiaomi, як на мене то телефони цього виробника більш надійні, а потужність процесора та швидкість я думаю для дівчини не саме головне. А от якщо телефон перестане працювати через тиждень, то буде розчарована таким подарком.

Vlad
Зареєстрований: 11 сен 2017, 14:55

Непрочитанное сообщение Vlad » 11 сен 2017, 14:57

Не доверяю я всем этим азиатским телефонам. Даже тот же Ксиоми себе купил за 200 баксов, но после полутора месяцев начал давать в сбои в работе, часто подвисая.

Natlka
Зареєстрований: 25 авг 2017, 19:30

Непрочитанное сообщение Natlka » 07 ноя 2017, 13:05

А запитати у дівчини який саме вона хоче не можете? Так було набагато краще коли б вона приймала участь у виборі. Я не люблю сюрпризи, які бувають досить недоречними.

Volodar
Зареєстрований: 13 дек 2017, 10:21

Непрочитанное сообщение Volodar » 13 дек 2017, 10:32

LeEco робила класні смартфони з топовим залізом за найнижчими цінами. У мене х800 вже понад рік - чудовий звук та зовнішній динамік, 2к екран з хорошою яскравістю, камера знімає добре по деталізації, але по кольоропередачі може не попадати в авто режимі. Єдиний його недолік - це швидкий розхід батареї, вистачає до 3х годин роботи екрану, що зараз досить мало. Ну і гріється в важких іграх він помітно, 810 снап на 8 ядер дає про себе знати.

Senirita
Зареєстрований: 13 дек 2017, 14:23

Непрочитанное сообщение Senirita » 13 дек 2017, 14:27

В чоловіка LeTV S3 тільки цифри там трохи інші у нього камера на 21 мп и 64 пам’яті, коштує в рази дешевше мого Самсунг, і по параметрам краще і по відчуттям працює швидше. І саме головне для мене що мій Самсунг необхідно заряджати всю ніч, а LeTV S3 за годину заряджається майже на 100 відсотків. Для мене швидкість зарядки найбільша перевага, а розряджаються приблизно однаково, бо батареї однакові.

Ответить

Повернутись у розділ «Телефони, смартфони, фотоапарати, камери, екшн-камери, навігатори»