Чому саме Яремче обрати для відпочинку влітку

Пам’ятки міста та регіону, куди піти у Яремчі, опис маршрутів в які можна піти з Яремче, веломаршрути в Яремче та регіоні
Gucul
Зареєстрований: 22 июл 2017, 08:03

Непрочитанное сообщение Gucul » 24 июл 2017, 07:15

Повторюсь що не місцевий, на жаль, але можу розповісти чому саме Яремче я вибираю майже щоліта для відпочинку з сім’єю.
Все пізнається у порівнянні, і якщо Яремче порівнювати з близько розташованими населеними пунктами, то можу, для прикладу, порівняти з такими містечками та селищами як Ворохта, Татарів, Микуличин, Яблуниця та Паляниця (Буковель).
Ворохта – близько 20 км від Яремче, гори тут як кажуть вище, людей менше, але вибачте мене, хоча це й смт., але виглядає як село, правда з гарною дорогою. Тут крім магазину «Родинна ковбаска» практично немає що і де купити. Базар продовольчий раз в тиждень, у п’ятницю, а сувенірний виглядає досить убого щоб там щось купувати, 5 прилавків з сувенірами та по одному з вином та бринзою. Звідси краще добиратись на Говерлу, але зупинятись в цій малорозвиненій місцевості для мене особисто не комфортно. Татарів та Микуличин трохи краще виглядають, бо розміщені по трасі на Буковель, а не вбік траси як Ворохта, але все ж вони суттєво програють у розвитку інфраструктури Яремче. В Яремче вдало поєднується розвинена інфраструктура з красотою природи. Центрі міста - ти перебуваєш в цивілізованому місці, а трохи відійшов від головної вулиці і тут незаймана природа.
Щодо сіл Яблучниця та Паляниця, то це маленькі села, але вони розміщені поруч з таким курортом як Буковлеь, яки й обов’язково варто відвідати бодай раз, а якщо полюбляєте спускатись з гір на лижах, то кращого місця не знайти. Але ці села найдорожчі, і жити в них мало хто може собі дозволити. А навіть якщо й хто може, то людина яка звикла рахувати свої витрати, легко порахує що дешевше в рази зупинятись в Яремче, а їздити кататись на лижах в Буковель.

Ответить

Повернутись у розділ «Туризм в Яремче»