Допоможу вибрати та купити телефон в китайському Інтернет-магазині Aliexpress

Техніка яка допомагає під час подорожей знімати, знаходити маршрут, спілкуватись та інше. Основи вибору та застосування, поради та рекомендації, відгуки, ділимось досвідом
Dinikin
Зареєстрований: 18 авг 2017, 21:14

Непрочитанное сообщение Dinikin » 03 сен 2017, 11:34

Багато людей вже встигли оцінити якість та доволі низьку ціну товарів з Китаю, зокрема, з Інтернет-магазину Aliexpress. Особливо вигідно там купувати електроніку, і мобільні телефони в тому числі. Вигідно, тому що на сьогодні якість китайських телефонів в більшості випадків не поступається всесвітньо відомим їх побратимам. Але варто все ж розуміти що товари з Китаю бувають різними, є як кажуть, дешевий Китай, і є не дуже. Те ж стосується і мобільних телефонів, для прикладу є компанії-виробники які випускають дуже надійні та якісні телефони - Meizu или Xiaomi, є досить непогані середнячки – Doogee, UMi, ZTE, Cubot та інші. Є й досить поганенької якості телефони які випускають за дуже низькими цінами і відповідної якості ,але ми протаку говорити не будемо.

Отже хочу запропонувати допомогу у виборі телефону і у самому процесі покупки, якщо це у вас викликає якість складнощі. Тобто я можу вам розповісти у телефонному режимі про сам процес покупки, як він виглядає на практиці, а також підібрати згідно ваших запитів і сам телефон. Зазвичай телефони з Китаю досить суттєво випереджають за технічними характеристиками свої аналоги відомих виробників при однакових цінах.

Для прикладу покажу одну модель телефону, яку я раджу на сьогодні тим хто хоче влізти в ціну до 100 доларів, мати гарну камеру, не дуже велику й не малу батарею, гарні технічні характеристики. Отже LeTV LeEco Le S3 X622 у нас в Україні також можна купити за ціною 3100-3500 грн, я же на майданчику Aliexpress можу купити його за 104 долари, при сьогоднішньому курсі це буде близько 2650. Отож порівняйте вашу вигоду. Крім того що допомагаю вам знайти телефон згідно ваших уподобань, я й знайду вам найнижчу ціну на Aliexpress.

Стосовно приведеної моделі телефону можу сказати що за таку ціну ви не купите жоден телефон з подібними параметрами і залізом. Подивіться його результат за тестом по AnTuTu benchmark і ви переконаєтесь що за співвідношень ціна-продуктивність телефону немає аналогів.

Яка для мене в цьому вигода – я прошу свої скромні 100 гривень за бесіду з вами, я ході якої я вам запропоную модель телефону згідно ваших уявлень про нього. Комусь необхідно щоб був великий акумулятор, комусь гарний звук, комусь багато пам’яті і т.д. Вислухавши ваші вимоги я підберу вам 2-3 телефони і якщо вони вам сподобаються розповім як і купити його за найнижчою ціною на Aliexpress.

Отже, дзвоніть – 063-358-74-05.

В темі можу безплатно викладати своє бачення стосовно різних моделей телефонів з Китаю, запитуйте.

Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 03 сен 2017, 20:24

Чим Le S3 X622 відрізняється від X626 (крім процесора)? І що взагалі можете сказати про LeEco?

klerk
Зареєстрований: 08 авг 2017, 20:52

Непрочитанное сообщение klerk » 04 сен 2017, 11:48

Якщо вибачте то трохи не по темі, але підніму ваше повідомлення. У мене le max2 вже рік. Брав на Алі за 150 десь доларів в окурат після тижня їх початку продаж. Девайс краще ніж всякі Самсунги і т.д. Вбити його не можливо. Прошивок море.

Dinikin

Непрочитанное сообщение Dinikin » 04 сен 2017, 12:02

Kovk писал(а):
03 сен 2017, 20:24
Чим Le S3 X622 відрізняється від X626 (крім процесора)? І що взагалі можете сказати про LeEco?
Наскільки я бачу по пропозиціям на Аліекспресс то саме процесор один й той же MediaTek Helio X20 (MTK6797) у обох версій телефону - X622 і X626.
Відмінності у камері та розмірі оперативної пам’яті, ну і відповідно ціні.
У X622 ОЗУ - 3, у X626 – 4. У X622 камера має 16 Мп, у X626 – 21 Мп. І ціна на X626 близько на 20-25 доларів більше.
Про саму компанію LeEco можна говорити багато але то думки окремих людей, є негатив, але в більшості випадків ті хто купував їхні телефоні дуже задоволені. Виробник хоче завоювати ринок і ставить низькі ціни на сучасні с технічної точки зору смартфони.

Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 05 сен 2017, 13:35

Dinikin писал(а):
04 сен 2017, 12:02
Відмінності у камері та розмірі оперативної пам’яті, ну і відповідно ціні.
У X622 ОЗУ - 3, у X626 – 4. У X622 камера має 16 Мп, у X626 – 21 Мп. І ціна на X626 близько на 20-25 доларів більше.
То хіба не краще заплатити на 20 доларів більше та мати 21 Мп камеру та й оперативки більше?

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 06 сен 2017, 14:29

Не дуже зрозумів в чому саме буде ваша допомога. Заходь на Алі та вибирай те що душа бажає, ще можна огляди подивитись та почитати. А щодо ціни що ви вказали на LeTV LeEco Le S3 то вона дійсна і на сьогодні, можете показати де саме така ціна, тобто 104 долари?
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Vlad
Зареєстрований: 11 сен 2017, 14:55

Непрочитанное сообщение Vlad » 11 сен 2017, 14:59

Что на счет других товаров, кроме телефонов?
Как-то раз я заказал там и ждал свою посылку полтора месяца!

Dinikin

Непрочитанное сообщение Dinikin » 11 сен 2017, 20:04

Kovk писал(а):
05 сен 2017, 13:35
То хіба не краще заплатити на 20 доларів більше та мати 21 Мп камеру та й оперативки більше?
20 доларів при озвученій ціні на телефон то різниця в 20 відсотків, і для когось це суттєво. Я описав телефон кращий, на мій погляд, за технічними характеристиками в межах 100 доларів. Різниця в камерах згаданих вище 2 телефонів для рядового користувача помітна не буде, теж стосується і оперативної пам’яті.

Dinikin

Непрочитанное сообщение Dinikin » 11 сен 2017, 20:07

Meh писал(а):
06 сен 2017, 14:29
Не дуже зрозумів в чому саме буде ваша допомога. Заходь на Алі та вибирай те що душа бажає, ще можна огляди подивитись та почитати. А щодо ціни що ви вказали на LeTV LeEco Le S3 то вона дійсна і на сьогодні, можете показати де саме така ціна, тобто 104 долари?
Якщо ви вмієте і купували не один раз на Аліекспрес, то я вам нічим не зможу допомогти. Але для багатьох хто це робить вперше досить важко все зрозуміти і замовити товар. Тим більше я стовідсотково зможу знайти меншу ціну на обраний товар аніж той хто вперше замовляє на Аліекспрес, і сума зекономлених грошей зазвичай вища ніж я прошу за свою допомогу.

Dinikin

Непрочитанное сообщение Dinikin » 11 сен 2017, 20:10

Vlad писал(а):
11 сен 2017, 14:59
Что на счет других товаров, кроме телефонов?
Как-то раз я заказал там и ждал свою посылку полтора месяца!
Можу і інші товари допомогти купити, саме купити, а не вибирати, бо я не фахівець з усього того що продається на цій площадці. А відносно того що чекали півтора місяці то це нормальна практика, в такий термін звичайно й приходить товар. І більшість продавців ставлять що якщо товар не прийшов протягом 60 днів то вам повертають гроші, і в мене насправді така ситуація була досить багато разів. Робота служби доставки недосконала і буває товар губиться, але всі рази я отримував гроші назад, без будь-яких проблем.

Swen
Зареєстрований: 08 сен 2017, 17:17

Непрочитанное сообщение Swen » 25 сен 2017, 09:28

А можете підказати як довго зазвичай проходить митне оформлення телефону з Аліекспрес? Вже тиждень не змінюється статус, перевіряю на сайті Укрпошта і замовлення моє у статусі «Проходить митне оформлення». Щось потрібно мені робити чи просто чекати. Вартість телефону 120 доларів, тобто не підлягає під податок.

Swen
Зареєстрований: 08 сен 2017, 17:17

Непрочитанное сообщение Swen » 26 сен 2017, 08:39

Змінився статус але мало що на краще, тепер на Алі моє замовлення отримало позначку «Начата таможенная очистка». Підкажіть що це означає, що таможня відкриває коробку з моїм телефоном і своїми лапами буде там ритись?

Dinikin

Непрочитанное сообщение Dinikin » 26 сен 2017, 12:02

Шановний Swen взагалі я створив тему, де рекламую свої послуги, а ваше питання до моєї теми не відноситься ніяк, і якщо хочете запитати пишіть в приватне повідомлення.
Поки коротенько відповім - пишіть на електронну адресу VMO1KRM@i.ua або телефонуйте +38 044-289-02-07, це контактні данні митниці де оформляють посилки з закордону. На пошту відправте скріни з оплати де вказана вартість вашого телефону.

Paraska
Зареєстрований: 26 сен 2017, 17:39

Непрочитанное сообщение Paraska » 30 сен 2017, 20:58

На тому самому Аліекспрес частенько дурять, я маю на увазі розіграш товарів за мобільні бонуси. Буває що обмінюєш товар за бонуси і нібито 0,01 долара, а коли доходить справа до оплати, то виходить що потрібно заплатити не 0,01 долари, а ще за доставку, яка часом коштує більше ніж сам товар. Таке виходить не щоразу, але буває, і саме прикро, що в такому випадку, якщо відмовляєшся від того товару, то мобільні бонуси не вертаються.

Elen
Зареєстрований: 06 сен 2017, 21:46

Непрочитанное сообщение Elen » 01 окт 2017, 21:17

Было бы многим полезно и думаю автору темы в том числе чтобы он периодически делал краткие обзоры лучших по его мнению телефонов в разных ценовых категориях, то есть бюджетные варианты – до 80 долларов, средняя ценовая категория до 130, крепкие середнячки – до 250 долларов и в таком стиле далее. Так бы читатели увидели уровень владения информацией ТС и смогли бы оценить - нужны им его услуги относительно помощи в выборе телефона или нет.

Ответить

Повернутись у розділ «Телефони, смартфони, фотоапарати, камери, екшн-камери, навігатори»