Яку екшн-камеру вибрати? GoPro чи дешевший аналог?

Техніка яка допомагає під час подорожей знімати, знаходити маршрут, спілкуватись та інше. Основи вибору та застосування, поради та рекомендації, відгуки, ділимось досвідом
Filimon
Зареєстрований: 08 май 2018, 08:19

Непрочитанное сообщение Filimon » 30 май 2018, 05:47

Не розумію навіщо для більшості екшн-камера? Вона призначена саме для екстремальних видів спорту, а так купіть гарний телефон – там камера буде краще, ніж за ті ж самі гроші у екшн-камери. В мене камера на телефоні має 21 Мп, і я нею легко знімаю спуск з гори на лижах. Невже важко тримати в руці телефон. Також мій телефон виконує функцію навігатора як в машині, так і в горах та й взагалі будь-де. Особливо в подорожах для мене не хочеться з собою таскати декілька пристроїв вузьких спеціалізації, краще один гарний телефон і повербанк.

Діна
Зареєстрований: 22 мар 2018, 20:23

Непрочитанное сообщение Діна » 30 май 2018, 15:34

Filimon Вам і не зрозуміти, не намагайтесь, то зайве для вас, а для нашої сім’ї ми вибрали Sjcam sj6 legend, і взагалі доволі часто замовляємо у Китаї щось таке що у нас немає, або набагато дорожче і поки лише позитивні враження. Щодо вибору камер, та причин обрати саме її – багато, дійсно багато якісних обзорів, де все по полочкам розжовано про переваги та недоліки цієї камери. Недоліки нас не дуже зачіпають, трохи замалий час зйомок, але в нас 43 акумулятори тож вистачає, якість відео також цілком влаштовує. І можна кататись на лижах з вільними руками вчепивши її на шолом, та й купатись і пірнати з нею можна.

Nikol
Зареєстрований: 03 июн 2018, 08:23

Непрочитанное сообщение Nikol » 03 июн 2018, 08:30

У меня уже второй сезон sj4000 pro – никаких проблем и нареканий, куча креплений, все понятно и работает без отказов. Зачем дорогие гоупрошки, при явной альтернативе за гораздо меньшие деньги. Купить гоупро и потом переживать за нее чтобы не уронить, не потерять и т.д. А так имеем просто гаджет, которые нормально снимает все наши путешествия, и ребенок учится снимать, не боясь повредить камеру.

Alex
Зареєстрований: 26 янв 2018, 12:02

Непрочитанное сообщение Alex » 13 июн 2018, 16:18

Таки замовив я екшн-камеру і напрочуд дуже швидко Міст-експрес доставив до самих дверей моє замовлення від далекого китайського виробника. Вже пройшли перші випробування камери, про яку згадували у цій темі - EKEN H5S Plus. Враження лише позитивні. Знімає відео на мій погляд просто відмінно і кращої якості не можу навіть уявити кому то потрібно. Всі деталі добре видно, керування камерою дуже легке і розібратись можна за дуже короткий термін. Лише дарма замовляв сумку, вона чомусь на для цієї камери, бо якісь отвори явно не призначені саме для цієї камери. Також не сподобався монопод, слабенький якійсь і камера на ньому ледь тримається. Тобто просто треба було камеру замовляти без усіляких додаткових причандал. А камера для мене просто знахідка, дарма давно не купив. Порівнювати відео зняте на телефоні на камеру навіть не хочеться.

Ytub
Зареєстрований: 07 авг 2017, 06:32

Непрочитанное сообщение Ytub » 13 июн 2018, 22:34

В мене Eken H9R вже майже рік, задоволений і не знаю що ще більшого хотіти від екшн-камери. І на лижах каталась зі мною, і на морі була, і під водою знімала, працює без нарікань, хіба що досить сильно гріється, але то не дуже напрягає, бо читав що це нормально для цих камер.

Solon
Зареєстрований: 13 июн 2018, 13:42

Непрочитанное сообщение Solon » 14 июн 2018, 07:56

Як на мене всі ці екшн камери відрізняються від звичайних можливістю знімати під водою. Отож для мене й головне питання наскільки надійний захист у аквабоксів до камер Eken, Sjcam чи GoPro, чи не зашкодить камері якщо знімати у солоній воді

Nata
Зареєстрований: 31 июл 2017, 21:03

Непрочитанное сообщение Nata » 14 июн 2018, 08:01

Ми купили Yi 4K на відомому китайському сайті. Камера і монопод оригінальні, а аквабокс китайський. Але жодного разу він нас не підвів. Відмінно функціонує, зі своїм завданням справляється на відмінно. Є один мінус - якість фотографій. Ні GoPro 5 ні Yi 4K нормальні знімки робити не здатні. У порівнянні навіть з Apple 6S фотографії на екшн-камеру гірше виходять. Але, якщо Ви любите і хочете знімати відео, багато відео, то без камери нікуди.

Remark
Зареєстрований: 26 июл 2017, 21:43

Непрочитанное сообщение Remark » 16 июн 2018, 16:52

Купіть б/у Gopro 3+ black і не парте собі мозки. Це буде в будь-якому випадку краще всього перерахованого Вами вище з Піднебесної
Гори, як ноги жінки, чим вище - тим більше захоплює дух

difug
Зареєстрований: 03 июн 2018, 21:38

Непрочитанное сообщение difug » 17 июн 2018, 17:27

В Gopro 3+ установлен довольно старый процессор, а в тех же китайских уже куда более продвинутые Ambаrella A12 или Hisilicon на камере Soocoo S300, можно посмотреть видео отснятое этими камерами и сравнить с Gopro. Если сравнивать с 3+ то она проигрывает однозначно, если с более новыми то соотношение цена-качество сьемки несоразмерно между Gopro и Soocoo или SJCAM.

Metall
Зареєстрований: 30 июл 2017, 13:03

Непрочитанное сообщение Metall » 17 июн 2018, 20:07

Декілька думок по суті теми вибору екшн-камери. Минулого сезону теж стояв перед таким вибором, в результаті взяв xiaomi yi. Якість відео дуже порадувало. Відсутність екрану був на мою думку головним вузьким містом цієї камери, але зараз це не напружує, тому що всі настройки виставив з телефону і все що потрібно, це включити і почати зйомку. Ну або переключити в фото режим (натиснувши кнопку на камері). А якщо все-таки потрібно змінити налаштування то підключити смарт і зробити це, займає пару хвилин. Не розстаюсь з нею ні в якій подорожі, все знімаю, звик, зручно та якісно робить свою роботу.

Lich
Зареєстрований: 24 дек 2017, 09:38

Непрочитанное сообщение Lich » 18 июн 2018, 07:06

Вибирав для сина екшн-камеру, зайшов на Розетку, почитав відгуки про GoPro, для прикладу про HERO5 Black, люди пишуть що незадоволені вибором, знімає в темряві взагалі погано, знімки робить гірше ніж будь-який телефон та й і в цілому незадоволені вибором саме GoPro, і це при вартості на сьогоднішній день 11,5 тис. Купив на початку літа простеньку і дешеву Eken H9R в 10 (!!!!) разів дешевшу, сину подобається і знімає відео краще ніж телефон в рази, тим більше набор кріплень йде в комплекті, тоді коли в GoPro потрібно докуповувати і коштує воно також недешево. Для початку обома руками за китай…

Ulyanka
Зареєстрований: 19 авг 2017, 17:51

Непрочитанное сообщение Ulyanka » 18 июн 2018, 07:17

Не варто чекати чогось надприродного від дешевих китайських камер. Вони знімають досить таки посередньо. Ціна приваблює, але якість картинки така собі... Як по-мені, гоупро безумовно краще.
Тут просто кожен вибирати самостійно - заощадити і отримати посередню якість або заплатити за хорошу якість з переплатою за бренд.
Дешево і гарно буває тільки в казках)

Lich
Зареєстрований: 24 дек 2017, 09:38

Непрочитанное сообщение Lich » 18 июн 2018, 07:20

Можливо й краще знімає GoPro, але різницю в більшості випадків рядовий глядач не помітить, тож питання навіщо переплачувати в десятки разів? Якщо ви професіонал і знімайте відео для телеканалу, чи заробляєте зйомкою гроші, тоді варто намагатись отримати в кінцевому результаті найкращу якість з можливих на сьогодні, а для більшості звичайних людей, Eken H9R вистачить цілком, перегляньте відео що знімає ця камера і скажіть чи є такі явні недоліки у зображенні

Tehnik
Зареєстрований: 06 дек 2017, 07:27

Непрочитанное сообщение Tehnik » 20 июн 2018, 19:00

Не можу для себе визначитись з двох представників китайського екшну – GitUp Git2P Pro та EKEN H8R plus. У GitUp відмінна стабілізація, що для використання в якості реєстратора вкрай важливо. EKEN H8R plus також вражає якістю зображення відзнятого. Гідні суперники, не можу визначитись

igor11
Зареєстрований: 07 авг 2018, 11:44

Непрочитанное сообщение igor11 » 12 авг 2018, 09:52

В мене з початку літа KEELEAD 4K Action camera - хороша комплектація - камеру прислали не в коробочці з пластика і картону, а в спеціальному боксі. Про плюси можна багато писати, але краще відразу озвучити мінуси
1 Дуже темний дисплей і це не налаштовується.
2 Відео теж темне потрібна точна настройка кольоровості, освітленості і різкості (є в меню камери)
3 Дуже вимоглива до якості освітлення.
4 Немає ніякої стабілізації відео-камера явно просить стедикам (або використання тільки в якості авторегістратора)
5 Чіткість картинки можлива тільки на максимальному режимі.

Ответить

Повернутись у розділ «Телефони, смартфони, фотоапарати, камери, екшн-камери, навігатори»