Яку екшн-камеру вибрати? GoPro чи дешевший аналог?

Техніка яка допомагає під час подорожей знімати, знаходити маршрут, спілкуватись та інше. Основи вибору та застосування, поради та рекомендації, відгуки, ділимось досвідом
IkarIus
Зареєстрований: 21 авг 2017, 10:03

Непрочитанное сообщение IkarIus » 26 май 2018, 09:16

Дякую PetRus за пораду, дійсно чого не додумав сам. Питання що ж тоді продається на Розетці під назвою EKEN H5S, а зовнішнім виглядом як на офіційному сайті H7s.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 26 май 2018, 09:24

Взагалі компанія EKEN має дивний маркетинг, для прикладу. мені цікаво чому модель Eken H6S з кращими характеристиками коштує дешевше ніж Eken H5S. І навіщо ви пишете і розглядаєте варіант купівлі саме Eken H5S, яка дорожча за шосту і має гірші характеристики, здається вибір очевидний в бік саме H6S.

Зареєстрований: 10 фев 2018, 20:16

Непрочитанное сообщение Karma » 26 май 2018, 21:56

IkarIus писал(а):
26 май 2018, 09:16
Дякую PetRus за пораду, дійсно чого не додумав сам. Питання що ж тоді продається на Розетці під назвою EKEN H5S, а зовнішнім виглядом як на офіційному сайті H7s.
На розетці продається саме EKEN H5S, а та що має два екрана називається EKEN H5S Plus, різниця лише у відсутності переднього екрану, а всі інші характеристики ідентичні

Silin
Зареєстрований: 24 май 2018, 09:10

Непрочитанное сообщение Silin » 27 май 2018, 06:26

Кожен сам обирає що саме йому потрібно виходячи з власних потреб та планів використання камери. Але якщо це ваша перша камера то не варто купувати GoPro за баснословну ціну, цілком вистачить для прикладу новинки від китайського виробника sjcam - sj8. Ціна не цілком китайська, а характеристики, - не гірші іменитих конкурентів, щоб довго не перераховувати можна краще переглянути з оф. сайту дані (https://sjcam.com/ru/product/sj8/). Подивіться, як на мене, камера класна, а головне якісна! Так, вона не така популярна як Go-pro, Sony і тд, але за якістю не поступається. Ну і ціна природно не "зухвала". Раджу придивитися до даної камери, та й виробник відомий досить далеко за межами Китаю якісними і не дорогими камерами. В результаті ви отримаєте відмінну камеру за розумні гроші.

yres
Зареєстрований: 01 авг 2017, 09:08

Непрочитанное сообщение yres » 27 май 2018, 06:34

SjCam і їй подібні Eken та ін. не варто розглядати в принципі, бо навіть немає таких виробників (випускають під цією вивіскою всі кому не ліньки в Китаї тримати паяльник). Гріються, зависають – читайте відгуки і пропаде бажання купувати китайське барахло.

Silin
Зареєстрований: 24 май 2018, 09:10

Непрочитанное сообщение Silin » 27 май 2018, 18:24

yres писал(а):
27 май 2018, 06:34
SjCam і їй подібні Eken та ін. не варто розглядати в принципі, бо навіть немає таких виробників (випускають під цією вивіскою всі кому не ліньки в Китаї тримати паяльник). Гріються, зависають – читайте відгуки і пропаде бажання купувати китайське барахло.
Да ладно випендрюватись, як це немає такого виробника як SjCam? Навпаки він став надто популярнім, що китайці почали підроблювати китайців. А популярність прийшла не через погану славу, а навпаки, для своєї ціни камери у цієї фірми куди більш кращі ніж інші відомі бренди, які взагалі не мають що запропонувати за такою ціною.

IkarIus
Зареєстрований: 21 авг 2017, 10:03

Непрочитанное сообщение IkarIus » 27 май 2018, 20:03

Доповідаю відносно чи варто купувати камери Eken і щодо відгуків тих, хто вже замовив та отримав цю техніку. Стосовно саме EKEN H5S Plus – камера досить нова, а вже замовили її у того продавця, у котрого я замовив, 179 разів, з них вже є 76 відгуків, з них 91 % 5 зірок поставили, 9 % - 4 зірки і зовсім відсутні відгуки з 1-3 зірки. Тобто люди що отримали дану камеру задоволені своїм вибором. Зрозуміло що GoPro може знімати краще і більш надійні, хоча не факт, але тож зовсім інша цінова категорія і порівнювати ці камери не є розумним.

Mustafa
Зареєстрований: 08 авг 2017, 22:03

Непрочитанное сообщение Mustafa » 28 май 2018, 19:50

Одних цифр в переліку технічних характеристик недостатньо для якісної зйомки екшн-камери. Важливими є й інші складові, наприклад, прямі руки програмістів та інженерів тих що працювали над її створенням. Які як раз і вичавлюють максимум і повністю розкривають потенціал «заліза». За те й цінують GoPro

Smilivec
Зареєстрований: 21 ноя 2017, 14:55

Непрочитанное сообщение Smilivec » 29 май 2018, 19:47

А може хто підказати щось на кшталт рейтингу AnTuTu benchmark для оцінки швидкодії смартфонів, де можна вибирати спираюсь на швидкість та потужність з оглядом на ціну і такі данні надає, для прикладу, сайт unite4buy.ru, що дуже зручно допомагає при виборі смартфону. А ось як вибрати та яку саме, а особисто якого виробника, і на які саме данні спиратись при виборі екшн-камери. Вже начитався тих обзорів і так не зміг сформувати свою думку, здебільшого кожен хвалить саме те що купив, а конструктивної критики та саме порівняння камер практично взагалі немає. Тож для мене дуже важко зорієнтуватись в різноманітні китайщини, чи варто взагалі її брати до уваги. Адже ціни тих камер дуже привабливі, якщо порівнювати з тим самим гоупро.

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 29 май 2018, 21:40

Купили yi 4k. Наворотів купа. Прошивка оновлюється регулярно. Через додаток на телефоні відзнятий матеріал можна відразу редагувати і постити в інтернет. Є функція прямої трансляції. Одні позитивні емоції – рекомендую.

Filimon
Зареєстрований: 08 май 2018, 08:19

Непрочитанное сообщение Filimon » 30 май 2018, 05:47

Не розумію навіщо для більшості екшн-камера? Вона призначена саме для екстремальних видів спорту, а так купіть гарний телефон – там камера буде краще, ніж за ті ж самі гроші у екшн-камери. В мене камера на телефоні має 21 Мп, і я нею легко знімаю спуск з гори на лижах. Невже важко тримати в руці телефон. Також мій телефон виконує функцію навігатора як в машині, так і в горах та й взагалі будь-де. Особливо в подорожах для мене не хочеться з собою таскати декілька пристроїв вузьких спеціалізації, краще один гарний телефон і повербанк.

Діна
Зареєстрований: 22 мар 2018, 20:23

Непрочитанное сообщение Діна » 30 май 2018, 15:34

Filimon Вам і не зрозуміти, не намагайтесь, то зайве для вас, а для нашої сім’ї ми вибрали Sjcam sj6 legend, і взагалі доволі часто замовляємо у Китаї щось таке що у нас немає, або набагато дорожче і поки лише позитивні враження. Щодо вибору камер, та причин обрати саме її – багато, дійсно багато якісних обзорів, де все по полочкам розжовано про переваги та недоліки цієї камери. Недоліки нас не дуже зачіпають, трохи замалий час зйомок, але в нас 43 акумулятори тож вистачає, якість відео також цілком влаштовує. І можна кататись на лижах з вільними руками вчепивши її на шолом, та й купатись і пірнати з нею можна.

Nikol
Зареєстрований: 03 июн 2018, 08:23

Непрочитанное сообщение Nikol » 03 июн 2018, 08:30

У меня уже второй сезон sj4000 pro – никаких проблем и нареканий, куча креплений, все понятно и работает без отказов. Зачем дорогие гоупрошки, при явной альтернативе за гораздо меньшие деньги. Купить гоупро и потом переживать за нее чтобы не уронить, не потерять и т.д. А так имеем просто гаджет, которые нормально снимает все наши путешествия, и ребенок учится снимать, не боясь повредить камеру.

Alex
Зареєстрований: 26 янв 2018, 12:02

Непрочитанное сообщение Alex » 13 июн 2018, 16:18

Таки замовив я екшн-камеру і напрочуд дуже швидко Міст-експрес доставив до самих дверей моє замовлення від далекого китайського виробника. Вже пройшли перші випробування камери, про яку згадували у цій темі - EKEN H5S Plus. Враження лише позитивні. Знімає відео на мій погляд просто відмінно і кращої якості не можу навіть уявити кому то потрібно. Всі деталі добре видно, керування камерою дуже легке і розібратись можна за дуже короткий термін. Лише дарма замовляв сумку, вона чомусь на для цієї камери, бо якісь отвори явно не призначені саме для цієї камери. Також не сподобався монопод, слабенький якійсь і камера на ньому ледь тримається. Тобто просто треба було камеру замовляти без усіляких додаткових причандал. А камера для мене просто знахідка, дарма давно не купив. Порівнювати відео зняте на телефоні на камеру навіть не хочеться.

Ytub
Зареєстрований: 07 авг 2017, 06:32

Непрочитанное сообщение Ytub » 13 июн 2018, 22:34

В мене Eken H9R вже майже рік, задоволений і не знаю що ще більшого хотіти від екшн-камери. І на лижах каталась зі мною, і на морі була, і під водою знімала, працює без нарікань, хіба що досить сильно гріється, але то не дуже напрягає, бо читав що це нормально для цих камер.

Ответить

Повернутись у розділ «Телефони, смартфони, фотоапарати, камери, екшн-камери, навігатори»