Яку екшн-камеру вибрати? GoPro чи дешевший аналог?

Техніка яка допомагає під час подорожей знімати, знаходити маршрут, спілкуватись та інше. Основи вибору та застосування, поради та рекомендації, відгуки, ділимось досвідом
Kovk
Зареєстрований: 25 июл 2017, 15:59

Непрочитанное сообщение Kovk » 01 сен 2017, 20:24

Допоможіть вибрати екшн-камеру. Чи дійсно варто платити великі гроші за GoPro, чи є не дуже розпарені аналоги з такими самими параметрами, чи не варто економити. Хтось використовував щось на зразок Xiaomi чи SJCAM? По заявленим параметрам вони навіть краще розрекламованого GoPro, але як насправді важко визначитись, є різні думки щодо цього.

IkarIus
Зареєстрований: 21 авг 2017, 10:03

Непрочитанное сообщение IkarIus » 02 сен 2017, 10:41

Випадково пару місяців назад став власником клону на SJ4000, імовірно ZVision X1W. Купив близько 70 баків на Ебай.
На моє здивування, здається знімає не тільки як мінімум не гірше ніж оригінал, але і не гірше від GoPro, Sony і інших. А може і краще.
Взагалі в екшн-камерах тільки один плюс перед нормальним телефоном – це широкий вибір кріплення.
Який до речі йде з 4000 і клонами в комплекті, а з оригіналом доведеться ще докуповувати купу всього.

Meh
Зареєстрований: 31 июл 2017, 17:12

Непрочитанное сообщение Meh » 06 сен 2017, 07:43

Можу розповісти про свої враження від SJCAM SJ6 Legend, яку купував на Аліекспрес за 180 (розширену версію, що включає кейс, Bluetooth-пульт керування, запасний акумулятор і інший дрібֹязок). Камера має логічне і зручне меню, сенсорний екран має гарну чутливість. Сподобалося управління камерою по Wi-Fi за допомогою пульта у вигляді годинника на ремінці - не треба тягнутися до аквабоксу і натискати тугі вологозахищені кнопки. До речі, в комплекті йде кріплення пульта на монопод, яке при бажанні можна трохи доопрацювати під розміщення на кермі за допомогою нейлонової стяжки.
Зображення за мірками екшн-камер - відмінне. Загалом, при такій якості, функціоналі і ціні камери SJCAM втрачається будь-який сенс навіть теоретично розглядати покупку GoPro за ті гроші що за неї просять.
Життя – це свято, дароване обраним, тож насолоджуйтесь тим що саме вам випала така можливість

Swen
Зареєстрований: 08 сен 2017, 17:17

Непрочитанное сообщение Swen » 08 сен 2017, 18:20

GoPro – це всесвітньо відомий бренд який відповідає за якість своєї продукції, і якщо у вас щось станеться, то або по гарантії вам відремонтують, або легко відремонтують в авторизованому центрі. Якщо щось станеться з китайською камерою, варіант один – викинути у смітник. Тобто переплачуючи гроші за GoPro ви платите за надійну гарантію, а якість багатьох китайських вже давно на рівні гоупро.

Mustafa
Зареєстрований: 08 авг 2017, 22:03

Непрочитанное сообщение Mustafa » 09 сен 2017, 20:21

Екшн-камери гарні для зйомки екстремальних відео і в якості реєстратора. Але якщо того самого екшену у Вас в кадрі не особливо так і в реєстраторі необхідності немає, а потрібні звичайні зйомки, краще брати звичайну камеру.
У звичайної камери буде зум, хороша оптика, більш якісна матриця, набагато більш якісні зйомки при поганому освітленні, якісний оптичний стабілізатор, батарея більш тривала. Бокси для води так само продаються.
У екшен камери буде невеликий розмір і більша стійкість до "ой впала".

Tugolerik
Зареєстрований: 05 сен 2017, 07:22

Непрочитанное сообщение Tugolerik » 10 сен 2017, 21:51

Підкажіть якщо не екшн-камеру, а звичайну вибирати то на що орієнтуватись, зайшов на Розетку у розділ відеокамери і нічого не розумію, чому є камери за 3 тис., а є за 30-40. Мені не дуже й потрібна екшн, просто хочу звичайну, але не знаю саме яку, щоб було гарне відео, була невелика, надовго акумулятора вистачало, писала на флешку, щоб можна було перекинути потім на комп’ютер.

MusiY
Зареєстрований: 06 ноя 2017, 11:08

Непрочитанное сообщение MusiY » 24 май 2018, 14:04

GoPro варто використовувати тим, хто займається професійно відеозйомкою і має бути впевнений у відмінній якості відзнятого матеріалу. А для більшості для дому цілком вистачить будь-якого китайського аналога, тієї ж SJCAM. Але то вже трохи лотерея, може повезти і прослужить довше чим морально стане старою, а може поломитись – обговорень на профільних форумах вистачає. Але не дивлячись на всі недоліки я би для дому вибрав саме SJCAM. Важко уявити ситуації звичайних людей, коли їм не вистачить можливостей цих камер.

Alex
Зареєстрований: 26 янв 2018, 12:02

Непрочитанное сообщение Alex » 25 май 2018, 06:47

Цікава тема для мене. Я зараз саме намагаюсь зрозуміти чи взагалі потрібна мені екш-камера при наявності гарної камери у телефоні. Екстремальними видами спорту ми не займаємось, але часто подорожуємо, тож ніби то й зрозуміло що екшн-камерою то було б легше знімати, але додаткові речі таскати у рюкзаку не дуже хочеться. Адже звик що телефон замінює і навігатор і телефон і ліхтарик, і досі виходив саме з такої точки зору. Спробуйте переконати що потрбна саме екшн-камера, або, навпаки, що то зайве у подорожах.

IkarIus

Непрочитанное сообщение IkarIus » 25 май 2018, 21:57

Замовив на Аліекспрес собі екшн-камеру EKEN H5S Plus, за ціною доволі демократичною, але з надією що буде гарно знімати, адже за характеристиками не суттєво поступається більш дорогим камерам. Більш детально розповім коли пошта доставить цю іграшку до мене. Наразі виникло питання щодо зовнішнього вигляду цієї камери. В магазині на Аліекспресс, де купував камер зображена з двома екранами, ось у такому вигляді і називається по буквам EKEN H5S і навіть назва є на фото на самій камері:
H5S.jpg
H5S.jpg (36.74 КБ) 777 просмотров
В розетці також продається така камера, також з назвою EKEN H5S, і також назва є на фото на передній панелі камери. Але на Розетці камера зображена без переднього екрану.
H5S-1.jpg
H5S-1.jpg (51.2 КБ) 777 просмотров
Дивно шукав в інтернеті чому камери з однаковими назвами по різному виглядають, поки не розібрався.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 26 май 2018, 08:07

Зайдіть на офіційний сайт EKEN та й переконаєтесь яка саме має бути EKEN H5S Plus, а що продають в українських магазинах залишається лише здогадуватись

IkarIus

Непрочитанное сообщение IkarIus » 26 май 2018, 09:16

Дякую PetRus за пораду, дійсно чого не додумав сам. Питання що ж тоді продається на Розетці під назвою EKEN H5S, а зовнішнім виглядом як на офіційному сайті H7s.

PetRus
Зареєстрований: 04 сен 2017, 09:50

Непрочитанное сообщение PetRus » 26 май 2018, 09:24

Взагалі компанія EKEN має дивний маркетинг, для прикладу. мені цікаво чому модель Eken H6S з кращими характеристиками коштує дешевше ніж Eken H5S. І навіщо ви пишете і розглядаєте варіант купівлі саме Eken H5S, яка дорожча за шосту і має гірші характеристики, здається вибір очевидний в бік саме H6S.

Зареєстрований: 10 фев 2018, 20:16

Непрочитанное сообщение Karma » 26 май 2018, 21:56

IkarIus писал(а):
26 май 2018, 09:16
Дякую PetRus за пораду, дійсно чого не додумав сам. Питання що ж тоді продається на Розетці під назвою EKEN H5S, а зовнішнім виглядом як на офіційному сайті H7s.
На розетці продається саме EKEN H5S, а та що має два екрана називається EKEN H5S Plus, різниця лише у відсутності переднього екрану, а всі інші характеристики ідентичні

Silin
Зареєстрований: 24 май 2018, 09:10

Непрочитанное сообщение Silin » 27 май 2018, 06:26

Кожен сам обирає що саме йому потрібно виходячи з власних потреб та планів використання камери. Але якщо це ваша перша камера то не варто купувати GoPro за баснословну ціну, цілком вистачить для прикладу новинки від китайського виробника sjcam - sj8. Ціна не цілком китайська, а характеристики, - не гірші іменитих конкурентів, щоб довго не перераховувати можна краще переглянути з оф. сайту дані (https://sjcam.com/ru/product/sj8/). Подивіться, як на мене, камера класна, а головне якісна! Так, вона не така популярна як Go-pro, Sony і тд, але за якістю не поступається. Ну і ціна природно не "зухвала". Раджу придивитися до даної камери, та й виробник відомий досить далеко за межами Китаю якісними і не дорогими камерами. В результаті ви отримаєте відмінну камеру за розумні гроші.

yres
Зареєстрований: 01 авг 2017, 09:08

Непрочитанное сообщение yres » 27 май 2018, 06:34

SjCam і їй подібні Eken та ін. не варто розглядати в принципі, бо навіть немає таких виробників (випускають під цією вивіскою всі кому не ліньки в Китаї тримати паяльник). Гріються, зависають – читайте відгуки і пропаде бажання купувати китайське барахло.

Ответить

Повернутись у розділ «Телефони, смартфони, фотоапарати, камери, екшн-камери, навігатори»